Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1049. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10471048104910501051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guncelledim bende. Umarim su arama ve sebeke sorununa cozum olur. Telefonum acik olmasina ragmen arayanlar ulaşamıyor bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerden güncellediniz hocam
  • Hali hazırda 9.3.5 li 5s kullanıyorum şuan değilde ios 10 un son sürümü yayınlanıp artık ios 11 çıkma arifesinde son ios 10 sürümüne geçmek mantıklı mı şuan 9.3.5 ile 10.3.2 nin çok farkı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: harock

Hali hazırda 9.3.5 li 5s kullanıyorum şuan değilde ios 10 un son sürümü yayınlanıp artık ios 11 çıkma arifesinde son ios 10 sürümüne geçmek mantıklı mı şuan 9.3.5 ile 10.3.2 nin çok farkı var mı?

iOS 10 ile 5S'i kullanmaya başladım. 10.3 sürümündeyim şu an ve akıcılık konusunda çok bir sıkıntısı yok. 9 sürümünü veya daha önceki sürümleri de kullananlar farklı sürümler ile alakalı yorum yapacaklardır. Geçen sayfalarda yazanlar vardı aslında, pek fark yok diye.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-genel-hakkinda.

Ama 4g veya wifiye baglanti gerekiyor.

O zaten uyarıyor guncelleme var diye...

• Teşekkür ederim
  • Herkese iyi forumlar,

Elimdeki 5s yaklaşık 3 yıllık ve dün arka kamerası sanırım düşmeye bağlı çalışmamaya başladı.Kameranın soketi çıkmıştır diye düşünüp açıp kontrol ettim ama sokette sıkıntı yok.Pupaya götürsem ne kadar ücret çıkar? Ayrıca şarjı kaç olursa olsun günde iki üç kere hiç tepki vermeden kapanmış oluyor.power + home tuşuyla açmak zorunda kalıyorum.

• Arkadaşlar ne diyorsunuz karşılaştırma için ben şaşırdım açıkcası 9.3.5 den 10.3.2 ye geçsem pişman olur muyum 11 bana göre değil 10 da kalır diyorum cihaz yada bekleyeyim 11 çıkana kadar çıkmadan geçerim son ios 10 sürümüne ?
  • harock kullanıcısına yanıt
    Benim en çok dikkatimi çekenler kameranın, mesajlaşma uygulamasının ve Apple Music'in yavaşlamasıydı. Onun dışında aylarca sorunsuz bir şekilde kullandım ki ben kullanmaya betasıyla başlamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm170

Herkese iyi forumlar,

Elimdeki 5s yaklaşık 3 yıllık ve dün arka kamerası sanırım düşmeye bağlı çalışmamaya başladı.Kameranın soketi çıkmıştır diye düşünüp açıp kontrol ettim ama sokette sıkıntı yok.Pupaya götürsem ne kadar ücret çıkar? Ayrıca şarjı kaç olursa olsun günde iki üç kere hiç tepki vermeden kapanmış oluyor.power + home tuşuyla açmak zorunda kalıyorum.

Hocam benim de kamera problemim vardı. Bir telefoncudan 30 tl ye kamera değişimi yaptırdım. Gayet de güzel şimdi herhangi bir sıkıntı yok. Ama illa pupa veya apple store derseniz biraz pahalı olabilir. Batarya ile ilgili de kalibrasyon yapmanızı öneririm. Kalibrasyon için de İnfom@n hocamın yazısı var aşağıdaki linkte. Ben yaptım cok faydasını gördüm. Öneririm.

https://teknoseyir.com/blog/ios-cihazlarda-pil-kalibrasyonu

• Arkadaşlar kaç saat ekran süresi alıyorsunuz bu telefondan ortalama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuon

Arkadaşlar kaç saat ekran süresi alıyorsunuz bu telefondan ortalama ?

Gün içinde e-tablolar flight radar safari twitter whatsapp ve email uygulamalarını sürekli olarak kullanıyorum. 4g açık ve ortalama 3,5 saat ekran süresi alıyorum. Bu kapasitede pile sahip bir telefondan çok fazla pil tüketen uygulamalar kullanmama rağmen beklediğimden daha fazla süre alıyorum.

Ancak şunu da söylemeliyim ki pil süresi bu telefonun zayıf yönüdür. Eğer pil süresini kafanıza takıyorsanız bulaşmayın. sizin için önemli özellik ne ise o özelliklere sahip telefonu alın. Hiç bir telefonun bütün özellikleri iyi olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight

quote:

Gün içinde e-tablolar flight radar safari twitter whatsapp ve email uygulamalarını sürekli olarak kullanıyorum. 4g açık ve ortalama 3,5 saat ekran süresi alıyorum. Bu kapasitede pile sahip bir telefondan çok fazla pil tüketen uygulamalar kullanmama rağmen beklediğimden daha fazla süre alıyorum.

Ancak şunu da söylemeliyim ki pil süresi bu telefonun zayıf yönüdür. Eğer pil süresini kafanıza takıyorsanız bulaşmayın. sizin için önemli özellik ne ise o özelliklere sahip telefonu alın. Hiç bir telefonun bütün özellikleri iyi olamaz.

Yok şu an kullanıyorum ben de o kadar süre alıyorum

peki hocam sizin telefon da ısınıyor mu? Bazen şarjda iken aşırı ısınıyor ama şarj kablom orijinal değil. Normal kullanımda pek ısınmıyor fakat Bazen de aşırı ısındığı oluyor. 10.3.2 yüklü.

• quote:

quote:

quote:

peki hocam sizin telefon da ısınıyor mu? Bazen şarjda iken aşırı ısınıyor ama şarj kablom orijinal değil. Normal kullanımda pek ısınmıyor fakat Bazen de aşırı ısındığı oluyor. 10.3.2 yüklü.

Ben de öyle aşırı ısınma olmuyor hiç. Sadece şarjda iken oyun falan oynarsam ısınma oluyor o kadar.

• Bu videoda ios 11 yüklü iphone 5s gayet akıcı gözüküyor. Çıkan güncellemelerle daha iyi olacaktır.
  • Arkadaşlar İp 5s 16 gb Daha 1 sene garantisi var telefonumun kutusu faturası kulaklığı herşeyi duruyor 1000 tl yazdım hep 850 900 bakıyorum vuruk içinde garantisiz telefon 1100 1150 yazıyo ve satıyo anlamadım gitti telefon temiz diye mi satamıyorum ben İphone 6s 32 gb ye geçmeyi düşünüyorum sattıktan sonra birde alırken Vatan danmı alsam Teknosa dan mı ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de öyle aşırı ısınma olmuyor hiç. Sadece şarjda iken oyun falan oynarsam ısınma oluyor o kadar.

Anladım orijinal olmayan kablodan olabilir mi? ekran süresi 3,5 saat falan ama bir de bekleme modundayken telefon 5 saat içinde %20 kadar şarj yiyor.

• zahitder kullanıcısına yanıt
  • İphone 5s kullanıcısıyım ios muhteşem birşey ancak son güncellemeyi yapmak istemiyorum şimdi iyi gibi 10.3.2
  • bende 9.3.5sürümü var acaba bunu güncellemelimiyim yoksa kalmalımıyım çok kararsınızım
  • 
Sayfa: önceki 10471048104910501051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.