Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.508
Cevap
232
Favori
760.175
Tıklama
Giriş
    2096 Mesaj
    Arkadaşlar 10.3.2 den sonra ısınma problemi yaşayan var mı wifi ile takılırken 5 dakika sonra ısınmaya başlıyor sanki telefon hücreselle 2 dakikayı buluyor önceden sanki böyle değildi 10.3.1 de filan ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Beyaz

• Yüzbaşı
    518 Mesaj

Bir şey indirdiğimde, eş zamanlama yaptığımda vs baya bir ısınma var ancak normal günde hiçbir ısınma yok. Hatta güncelleme öncesinde durduk yere ısınan telefon sorunu da ortadan kalktı diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    flat_kil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O zaman normal böyle olması sanırım havaların ısınmasından ben öyle zannettim

|
    |
    fawkes81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone 5S 16GB Beyaz

• Yarbay
    5874 Mesaj
    Fiyatı yine yukselmiş 5S'in.Yakında SE ile aynı fiyata gelirse şaşırmamak lazım.2 ay önce yeniden sıfır aldım 1250 liraya .Telefon gerçekten çok klas ve kibar .

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: gokhanext

Fiyatı yine yukselmiş 5S'in.Yakında SE ile aynı fiyata gelirse şaşırmamak lazım.2 ay önce yeniden sıfır aldım 1250 liraya .Telefon gerçekten çok klas ve kibar .

Fiyat şimdi 1500'lerde. Denk getirebilirsem yakın zamanda ben de kapacağım bir tane.

|
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcebi001 -- 5 Haziran 2017; 15:16:2 >
    |
    |
    SE yerine 6 alınabilir.Tabi 1 GB RAM oyunlarda sıkıntı ve arayuz de ilerki guncellemelerde kasma yapabilir.Ama ben olsan SE yerine 6 alırdım.En azından ekran buyuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 5 Haziran 2017; 11:25:51 >
    |
    |

• Yarbay
    2955 Mesaj
    Buyrun 5s için İstanbul fotoğrafı

|
    |
    Geçen sayfalarda da yazmıştım, denk gelenler olmuştur ama tekrar yazayım. iOS 10.3 kullanıyorum şu an. Daha sonrası 5S için bir şey ifade etmediği için güncellemedim. 10.3'te biliyorsunuz, dosya sistemi ile alakalı değişikler geldiği için birtakım etkiler mevcuttu tüm modeller nezdinde. iOS 10 final sürümüne yorumlara göre belki geçerim, olmadı 10.3'te devam edeceğim.

Bu mesajı yazma sebebime gelirsek; bugün biliyorsunuz (bilmeyenler varsa da yazmış olalım) iOS 11 tanıtıldı. Ve beklendiği gibi 5S'ten itibaren gelecek. Youtube'a birtakım 5S videoları düşmeye başlamış. Yıllardır iOS sürümleri kullanan bir kullanıcı olarak; iOS 6.1.3 sonrası belirgin bir şekilde başlayan model eskitme ve telefonu adeta çöpe çevirme girişimlerine alet olmamanızı tavsiye ediyorum. 5S kullanıcıları için son durak iOS 10 sürümü olmalıdır (gittiği yere kadar). Hadi en azından belli başlı destekler kesilene ve iOS 11 iyice oturana kadar diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 6 Haziran 2017; 1:43:23 >
    |
    |

RS İncelemeleri ve Paylaşımları ©
    NVIDIA PASCAL Serisi Kullananlar Kulübü © | NVIDIA MAXWELL Serisi Kullananlar Kulübü ©
    |♦| Intel Core i7-8700K@4.6 GHz@1.17v |♦| ASUS ROG MAXIMUS X HERO |♦| EVGA GTX 1080 Ti FTW3 DT GAMiNG@1911 - 11016 MHz@UV|1.00v |♦| ASUS MG278Q@2K/144Hz/FreeSync |♦| TEAM T-FORCE NIGHT HAWK RGB 32GB (4*8) DDR4 3600 MHz@1.35v C16 |♦|
    ATTIĞIM HER MESAJ BİLİNÇLİ OLARAK KALIN FONT YAZILMAKTADIR. VARSA BİR SIKINTISI OLAN, FORUM KURALLARINA GÖZ ATSIN. [UNUTMA ! 24.04.2015] DH FORUMDA AYNI KONUDA, FARKLI ÜYELERE, ALT ALTA MESAJ ATMAK SERBESTTİR.

• Yarbay
    5874 Mesaj
    iOS 11 ile gelen özellikler çok güzel.Arayuzsel değişiklik olmadığı için 5S de ios10 nasıl çalışıyorsa ios11de de aynı performansta çalışacaktır .özellikle kamera filtreleri Live Photos ve kısayol özellikleri çok faydalı olacaktır.

|
    |

• Kurmay Yarbay
    7011 Mesaj
    iOS 11'e geçmeyi düşünenler için Youtube'daki videolara göz atmanızı ve mümkünse sürüm yayıldıktan sonra önce başka bir cihazda deneyimleyip, geçmenizi tavsiye ediyorum tekrar. iOS 11 için yolun başı olsada 5S için son sürüm olacağı kuvvetle muhtemel (istisnai bir durum olmazsa). Bundan dolayı nihai sürümler ile bile hız ve kasma açısından aşırı bir yol katedeceğini düşünmüyorum. Önceden cihazlarda son sürüm tecrübesi olan arkadaşlar demek istediğimi daha iyi anlıyorlardır şu an. Tecrübesi olmayanlar da iOS 11 ile tecrübe etsinler artık ne diyelim.

Bu yorum aslında eski sürüm savunma ya da "ne yaparsanız yapın eski sürümde kalın" gibi bir kafayla yazılmış bir şey de değil. Son sürümlerin her daim telefonları ne duruma getirdiği ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 6 Haziran 2017; 14:6:29 >

NVIDIA PASCAL Serisi Kullananlar Kulübü © | NVIDIA MAXWELL Serisi Kullananlar Kulübü ©
    |♦| Intel Core i7-8700K@4.6 GHz@1.17v |♦| ASUS ROG MAXIMUS X HERO |♦| EVGA GTX 1080 Ti FTW3 DT GAMiNG@1911 - 11016 MHz@UV|1.00v |♦| ASUS MG278Q@2K/144Hz/FreeSync |♦| TEAM T-FORCE NIGHT HAWK RGB 32GB (4*8) DDR4 3600 MHz@1.35v C16 |♦|
    ATTIĞIM HER MESAJ BİLİNÇLİ OLARAK KALIN FONT YAZILMAKTADIR. VARSA BİR SIKINTISI OLAN, FORUM KURALLARINA GÖZ ATSIN. [UNUTMA ! 24.04.2015] DH FORUMDA AYNI KONUDA, FARKLI ÜYELERE, ALT ALTA MESAJ ATMAK SERBESTTİR.

• Yarbay
    3716 Mesaj

katılıyorum. apple'ın cihazları güncellemeler ile eskittiği bilinen bir gerçek. iOS 10 Final sürümüne güncelledikten sonra bir daha asla güncelleme yapmayı düşünmüyorum. stabil çalışan telefonu durduk yere yavaşlatmayalım. anca whatsapp gibi hayati uygumalar iOS 10 desteğini çekerse güncelleme yaparım. keşke iOS 9.3.5'de kalabilme imkanım olsaydı, ama ne yazık ki benim cihaz kutudan iOS 10 ile çıktı. iOS 10.0.3'de kalacaktım kutudan çıkan ilk sürüm diye ama 10.3'deki yeni dosyalama sistemi cihazı hızlandırabileceği için geçtim. 10.3.1'e keşke güncelleseydim jb o sürüme gelecekmiş. napalım kader kısmet...

|
    |
    REDSTONE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: but you promised

katılıyorum. apple'ın cihazları güncellemeler ile eskittiği bilinen bir gerçek. iOS 10 Final sürümüne güncelledikten sonra bir daha asla güncelleme yapmayı düşünmüyorum. stabil çalışan telefonu durduk yere yavaşlatmayalım. anca whatsapp gibi hayati uygumalar iOS 10 desteğini çekerse güncelleme yaparım. keşke iOS 9.3.5'de kalabilme imkanım olsaydı, ama ne yazık ki benim cihaz kutudan iOS 10 ile çıktı. iOS 10.0.3'de kalacaktım kutudan çıkan ilk sürüm diye ama 10.3'deki yeni dosyalama sistemi cihazı hızlandırabileceği için geçtim. 10.3.1'e keşke güncelleseydim jb o sürüme gelecekmiş. napalım kader kısmet...

Maalesef ki öyle. iOS 6 sürümü sonrası başlayan bir furya bu.
    |
    |

• Yarbay
    5874 Mesaj

|
    |

• Yarbay
    2429 Mesaj
    10.3.2 kafi 11 macerasına gerek yok
    |
    |

Darth Maul
  • Yarbay
    5874 Mesaj

|
    |

• Çavuş
    67 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Dün gece ios 11 i indirip kurdum. Açıkçası çok güzel bir güncelleme olmuş. Görsellik tavan yapmış durumda AMA ... :)) Aması var dikkat :)) ilk beta sürümü olmasından mıdır nedir cihaz şu an aynı 9.3.5 li iphone 4s ten biraz hallice. Gelecek güncellemelerle düzelir belki demek isterdim ama sanmıyorum. Dokunma hassasiyeti denen şey artık yok. İphone 4s teki gibi klavye takılıp sonradan yazmıyor ama ana ekranda menüyü sağa sola kaydırırken sanki parmak hızına yetişmek gibi bir derdi yokmuşçasına “ ulan az önce bir parmak geçti burdan, kayayım bari “ muamelesi yapıyor cihaz. Her güncellemeden sonra “ cihaz akıyor yaw “ gibi şeyleride artık unutucaz gibi. Ayarlar menüsünde tıkladığım alt menülerde bile “ ehh, açayım bari “ dercesine aheste aheste açılıyor. Açıkçası 9.3.5 ile 10 arasında çok bir fark yoktu hız konusunda. Ama 11 denildiği zaman orada bir durun derim. Uzun lafın kısası 10.3.2 candır, kıymetini bilelim. Devrik devrik cümlelerimle ilk tecrübelerimi anlatmaya çalıştım :)) iyi forumlar

• Yarbay
    5874 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TlhYvz

Arkadaşlar merhaba. Dün gece ios 11 i indirip kurdum. Açıkçası çok güzel bir güncelleme olmuş. Görsellik tavan yapmış durumda AMA ... :)) Aması var dikkat :)) ilk beta sürümü olmasından mıdır nedir cihaz şu an aynı 9.3.5 li iphone 4s ten biraz hallice. Gelecek güncellemelerle düzelir belki demek isterdim ama sanmıyorum. Dokunma hassasiyeti denen şey artık yok. İphone 4s teki gibi klavye takılıp sonradan yazmıyor ama ana ekranda menüyü sağa sola kaydırırken sanki parmak hızına yetişmek gibi bir derdi yokmuşçasına “ ulan az önce bir parmak geçti burdan, kayayım bari “ muamelesi yapıyor cihaz. Her güncellemeden sonra “ cihaz akıyor yaw “ gibi şeyleride artık unutucaz gibi. Ayarlar menüsünde tıkladığım alt menülerde bile “ ehh, açayım bari “ dercesine aheste aheste açılıyor. Açıkçası 9.3.5 ile 10 arasında çok bir fark yoktu hız konusunda. Ama 11 denildiği zaman orada bir durun derim. Uzun lafın kısası 10.3.2 candır, kıymetini bilelim. Devrik devrik cümlelerimle ilk tecrübelerimi anlatmaya çalıştım :)) iyi forumlar

Yukarıda paylaştıgım incelemede de aynı senin dediklerine değinmişler.Ana ekran gecişleri dediğin gibi 4S teki takılmalara benziyor.Alttaki kısayol açılırken takılarak açılıyor.Uygulama açılırken gecişler de takılmalar oluyor.Bunlar BETA 1 diye olabilir ,diğer BETA 2 sürümü ve nihai sürümü mutlaka görmek izlemek gerekir.10.3.2 şu an 5S için sınır seviyesinde yeterli düzeyde.Umarım 5S için guzel bir optimizede çıkar.BETA gibi olursa açıkcası durum vahim.1 GB ram artık yetmiyor guncelleme için.Aynı durum İphone 6 içinde gecerli olur.2GB modeller( SE ,6S 7 7+ )şart sanırım.Bekleyip görmek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 7 Haziran 2017; 10:34:19 >
    |
    |

• Yarbay
    5740 Mesaj
    merhaba arkadaşlar. 1.5 yıl iphone 5s kulandıktan sonra iphone 7'ye geçtim.

#Iphone5SefsanedirVeEfsaneOlarakKalacaktır
üniversite
Lastik Fiyatları
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.