Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1045. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10431044104510461047
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sa beyler 5s i 1.5 amper şarj aleti ile şarj etsek bataryaya ya da telefona zarar olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxpeqa1xx

Güncellemesini telefon üstünden mi yaptınız ?

Bilgisayar üzerinden.
  • Mesaj seslerindeki telgraf sesini whatsapp da kullanmak istiyorum ama çıkmıyor bunun başka bir yolu varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyordan iphone5s aldım. Kutusu açtım içindeki garanti belgesi doldurulmuş imzalanmış, tarih 15 gün öncesinin tarihi. Kaşenin sahibi benim aldığım satıcı değil. Kütahya gediz yazıyor. Benim aldığım satıcı İstanbuldaydı. Şimdi bu ne anlama geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eylul4 -- 12 Mayıs 2017; 1:32:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eylul4

Gittigidiyordan iphone5s aldım. Kutusu açtım içindeki garanti belgesi doldurulmuş imzalanmış, tarih 15 gün öncesinin tarihi. Kaşenin sahibi benim aldığım satıcı değil. Kütahya gediz yazıyor. Benim aldığım satıcı İstanbuldaydı. Şimdi bu ne anlama geliyor?

Hangi satıcıdan aldınız.
  • iOS 10 5s'te iyi gibi, değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skydiver132

iOS 10 5s'te iyi gibi, değil mi?

Şu an için bir sıkıntısı yok.

iOS 10.3
  • forumda 5s kullanan kalmamış galiba kimse yeni sürüme yorum yazmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionel1

forumda 5s kullanan kalmamış galiba kimse yeni sürüme yorum yazmamış

Şahsen, 10.3'ün maşallah stabilliği iyi durumda. 10.3.2'nin geldiğini bile az önce nette dolaşırken fark ettim.
  • Arkadaşlar değişim cihazı alan ya da cihazı değişen oldu mu ? Değişim belgesi veriliyor mu kesin ?
  • 10.3.2 final yükleyenler şarj da iyileşme var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Arkadaşlar değişim cihazı alan ya da cihazı değişen oldu mu ? Değişim belgesi veriliyor mu kesin ?

Tamire verdiğin kağıt var sonra direk değişim kararı SMS ile bilgisi geliyor. Apple da kayıtlı oluyor değişim bilgisi.

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    Cihazımın değişimi yapıldı. Değişim kağıdı verilmedi.

• Arkadaşlar 5s silver cihazımda kasa açılması mevcut gün ışığında belli olmuyor ama akşam karanlıkta cihazın ses açma kısma yerinin ekrana bağlanan yerle kasa arasından bi ışık geliyor acaba değişim olur mu ?
  • Eşimin telefonu ekran anlık bulanıklaşıyor 5 10 dk sonra düzeliyor. Ekranda mı sorun var acaba

• Arkadaşlar internette gezinirken bi anda telefonda uyarı mesajı geldi.telefonunuza virüs bulaştı virüs temizleyici edinin diyerek işte %28 bulaştı gibi bir mesaj-sonra hemen güvenlik son güncelleme 10.2.3 geldi yükledim.virüs temizleme proğramı baktım üçretli ve yabancı dilde bişey anlamadım kurmadım telefonda bir gariplik yok herşey normal ne yapmam lazım
  • the kings kullanıcısına yanıt
    hocam sorun yok, korkmayın. onlar reklam. aklı sıra size virüs programı indirtmeye çalışıyorlar. aklı sıra sizin üstünüzden para kazanmak istiyorlar.

bir de bunların daha inandırıcı olanları var; telefonunuza virüs bulaştı dedikten sonra telefon hunharca titremeye başlıyor. insan titreyince panik oluyor, inanıyor falan. uzun lafın kısası inanmayın.

• Selam arkadaşlar. 5s im de arka kamera ve flaş çalışmıyor. "iPhone'nunuzun soğuması gerekiyor yazıyor denediğim Zaman. Araştırdım yazılımsal veya donanımsal yazıyor heryerde. Nasıl ayırt ederim hangisinden olduğunu ? 9.3.5 var iOS. Güncelleyip 10 a da geçmek istemiyorum. Donanımsal ise kaç tl ye kadar yaptırabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

• Rogerfederer1 kullanıcısına yanıt
    Senin herhalde flaşın yanmis. Garantisi varsa yolla. Yoksa telefoncu ya yapsin ucuz bir sekilde. Yazilimsal degil. Donanimsal seninki.

• mhsnmtn kullanıcısına yanıt
    Cok teşekkür ederim. Boşu boşuna güncellemem en azından lOS 10 a

• 
Sayfa: önceki 10431044104510461047
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.