Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1040. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10381039104010411042
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam cihazin surumu nedir? Ben talip olabilirim cihaza

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Hocam cihazin surumu nedir? Ben talip olabilirim cihaza

Hocam son sürümü nü yüklemiştim,sanırım.Serviste cihaz henüz almadım.FİYAT öğreneceğiz derken müşteri bulduk :)
    Sen piyasayı biliyomusun.Satıcı olarak ne fiyat söylerdin.
  • KEOPS_2 K kullanıcısına yanıt
    Piyasa belli zaten hocam 1100tl den gidiyor genellikle. Siz yinede 1200 yazip 1100 e verin olucu cok, 1100 yazarsiniz 1000 olmazmi derler iOS 9 ise benimle iletisime geciniz lutfen

• Peregrino kullanıcısına yanıt
    Peki hocam teşekkür ederim.Sağlıcakla

not.:9 değil hocam sadece en son yazılıma emin olamadım.
  • Beocan B kullanıcısına yanıt
    Şimdilik sürüm düşürme olmuyor maalesef, ilerde jb ile olur mu bilemem.
    Yapılacak şey 10.3.2 ve sonrası sürümlerin daha iyi olması için dua etmek
  • Offline Müzik dinlemek için uygulama varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar garantiye yoladığım cihazımda eşi görülmemiş bir arıza yaşıyorum yarın tekrar yollayacağım apple dan soğumaya başlıyorum telefon durduk yere kapanıp açılıyor değişik desenler geliyor ekrana neyse yarın vereceğim genpaya

Bu arada ekran esenemesi yaşayanlar direk götürün hele ki istanbuldaysanız işiniz çabuk hallolur benim gibi izmirden yüzlerce kilometre öteden 1 hafta 10 gün beklemezsiniz.

Bu arada şuan 3gss kullanıyorum eski günler canlandı 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

Offline Müzik dinlemek için uygulama varmı?

Tam işinizi görürmü bilmiyorum fakat ben şöyle yapıyorum. Downloads isimli uygulamayı indirdim. (uygulama mavi arkaplan üzerinde aşağı dopru ok var) bununla youtube giriyorum açtığım parçaları telefona indiriyor. internet olmadan istediğim zaman dinleyip izleyebiliyorum. bence iphoneda olması gerkeen bir uygulama.
  • Bugün ios 10.3.1 indirdim kurmak istediğimde güncelleme doğrulanırken birden hata olustu diyor güncellemeyi kurmuyor, çözümünü bilen var mı acaba?

• Bugun apple destek ile gorustum. Telefona baglanip pil durumuna baktirdim. (Sorunum yoktu fakat pili nasil kullanmisim merak ettim)

5. Ayima girdim 5s ile. 145 kere tam sarj edilmiş telefon. Pil durumu %102. Apple destek gercekten cok iyi bakmissiniz pilinize dedi.

Ama bendede sag uste bastirinca cit cit ses geliyor. Telefon yere hic dusmedi. Ama ben gidipte ekran degismesine onay vermem. Gozum gibi baktigim telefonun parcasini degistiremem kimse kusura bakmasin. Ya bana yeni telefon verecek yada apple musterisini kaybedecek bu kadar basit.

Yakin zamanda bu durum icin apple destek icin konusacagim bakalim.

• Azazel07 A kullanıcısına yanıt
    % te kaçta taktınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azazel07

Bugun apple destek ile gorustum. Telefona baglanip pil durumuna baktirdim. (Sorunum yoktu fakat pili nasil kullanmisim merak ettim)

5. Ayima girdim 5s ile. 145 kere tam sarj edilmiş telefon. Pil durumu %102. Apple destek gercekten cok iyi bakmissiniz pilinize dedi.

Ama bendede sag uste bastirinca cit cit ses geliyor. Telefon yere hic dusmedi. Ama ben gidipte ekran degismesine onay vermem. Gozum gibi baktigim telefonun parcasini degistiremem kimse kusura bakmasin. Ya bana yeni telefon verecek yada apple musterisini kaybedecek bu kadar basit.

Yeni verecekleri cihazda daha büyük sorunlar da cikabilir unutmayın. Swap cihaz sonuçta. sıkıntı yaşayanlar var değişimden gelen cihazlarda araştırın. Her ne kadar sıfır cihaz deselerde sıfırlanmış cihaz verdikleri kanaatindeyim yani kasa sıfır içerisi toplama sağlam parçalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

% te kaçta taktınız ?

Genelde %15 lerde taktim hep. Telefonun sadece 2 kez sarji bitti. Onun harici %70 lerde taktigimda oldu, %40 ta cikarip kullandigimda. Gece takarim sabah alir devam ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rdmsy

quote:

Orijinalden alıntı: Azazel07

Bugun apple destek ile gorustum. Telefona baglanip pil durumuna baktirdim. (Sorunum yoktu fakat pili nasil kullanmisim merak ettim)

Yeni verecekleri cihazda daha büyük sorunlar da cikabilir unutmayın. Swap cihaz sonuçta. sıkıntı yaşayanlar var değişimden gelen cihazlarda araştırın. Her ne kadar sıfır cihaz deselerde sıfırlanmış cihaz verdikleri kanaatindeyim yani kasa sıfır içerisi toplama sağlam parçalar.

Apple destek ile konusup durumu anlattim. Dilara Hanim yillardir apple teknik te calistigini, ekran degismesi icin gelismis teknoloji makineler ile vakum tarziyla islemin olacagini belirtti. Biraz icim rahatladi o konuda. O yuzden kisa surede gidip verecegim telefonu. Aslinda veresim yok. Cunku kullanacagim yedek telefon mevcut degil suan.

• Azazel07 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim aşağı yukarı aynıymış.
  • 5s ve ios sikiyor artik

• Arkadaşlar yardımcı olun lütfen hopörlerin oraya hafif su damlası girdi galiba ses titrek gibi ve net çıkmıyor düzelirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet Çakar01

Arkadaşlar yardımcı olun lütfen hopörlerin oraya hafif su damlası girdi galiba ses titrek gibi ve net çıkmıyor düzelirmi?

Başıma buna benzer bir olay geldi o zaman samsungun bir modeli vardı bir kaç saat sonra içindeki su tamamiyle gidince düzelmişti. Büyük ihtimal sizinkide düzelir.

• Saolun hocam içim bir nebze rahatladı şimdidde biraz düzeldi gibi ama sesi sona getirince yine patlıyor umarım düzelir.

• Hayla geçmedi ya eski iphone 4 ümdede olmuştu ama onda daha kısa sürede geçmişti hocam sizde kaç saat sonra geçmişti?

• 
Sayfa: önceki 10381039104010411042
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.