Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.509
Cevap
232
Favori
760.637
Tıklama
Giriş
    40 Mesaj
    Arkadaşlar nolursunuz yardım edin benim bir iPhone 5s im var sağ üst köşeye eleyince biraz içine giriyor sağ tarafın ekrana dokanıncada çıt diye ses geliyor telefon daha 3 aylık hiç düşmedi çizik yok ve sağ taraf ekran hafiften sararmaya başladı karanlıkta azıcık beli oluyor garantisi var garantiye gitse ne olur para isterlermi yada değiştirirlemi cihazda kılcal çizik bile yok sırf meatl kılıf ve 100 tl ilk kırılmaz camla kulanıldı lütfen cevap verin çok önemli bedavaya tamir ederlermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Osman 0405

Arkadaşlar nolursunuz yardım edin benim bir iPhone 5s im var sağ üst köşeye eleyince biraz içine giriyor sağ tarafın ekrana dokanıncada çıt diye ses geliyor telefon daha 3 aylık hiç düşmedi çizik yok ve sağ taraf ekran hafiften sararmaya başladı karanlıkta azıcık beli oluyor garantisi var garantiye gitse ne olur para isterlermi yada değiştirirlemi cihazda kılcal çizik bile yok sırf meatl kılıf ve 100 tl ilk kırılmaz camla kulanıldı lütfen cevap verin çok önemli bedavaya tamir ederlermi

Ekranı değiştirirler ücretsiz olarak merak etmeyin. Önceden direkt telefonu değiştiriyorlardı ama artık eskisi gibi değil zorlaştı. Apple store dan randevu alın zorlu veya akasya 2 tane var zaten ikisi de İstanbul'da. Kendiniz İstanbul'daysaniz götürün yoksa arkadaşınıza kargolayin o götürsün. Gittiği gün ya da en fazla ertesi gün ekranı değiştirip teslim ederler. Ekran içeri göçme sıkıntısı da çözülür sarı ekran sorunu da. Eğer ben 1 hafta 10 gün beklerim derseniz kvk,teleservice gibi garanti firmaları da bakıyor onlara kargo ile gönderebiliyorsunuz ama tavsiyem Apple store. Benim garantisi yeni bitti geçen ay ekranı değişti sararma problemi sebebiyle.

|
    |

• Yüzbaşı
    710 Mesaj
    Ios 10.3.1 olan 5S in sarji cok az gitmeye basladi sizdede bu sorun var mi ?

Eski ios sürümü kaçtı? Ben ios 9.3.5 de kullanıyorum, idare eder..
    Telefon yeni mi? Eski ise batarya değişimi yaptırın..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Beocan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sürümden kaynaklı, 10.3.1 kullanıcıların hepsi (5s-6-6S-7) şarj'ın az gittiğinden şikayetçi.
    |
    |
    Arkadaşlar telefonu ekran esnemesinden servise gönderdim.Ekran değişimi oldu.Satıp 6 almayı düşünüyorum.Piyasası nedir?Kaç liraya satayım.(5S 16 GB SPACE GRAY) tam bir yıl garantisi duruyor.(Çizik bile yok telefonda)

10.2.1 di şarjı bu kadar çabuk bitmiyordu sanırım.

Telefon 1 senelik göndersek batarya değişimini ücretsiz yaparlar mı ?
    |
    |
    frux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

10.2.1 di şarjı bu kadar çabuk bitmiyordu sanırım.

Telefon 1 senelik göndersek batarya değişimini ücretsiz yaparlar mı ?

500 şarj döngüsünü geçmediyse değişim yapma ihtimali yüksek. Ben 2 yıllık garantinin son ayında Apple store a götürdüğümde 900 şarj döngüsü olmustu yapmadılar. Şarj döngüsünü Apple müşteri hizmetleri ile konuşup öğrenebilirsiniz.

|
    |

Peki ne yapacağız sürüm düşürme olmuyor bildiğim kadarıyla ?
    |
    |
    Cemented kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam cihazin surumu nedir? Ben talip olabilirim cihaza

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    KEOPS_2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Hocam cihazin surumu nedir? Ben talip olabilirim cihaza

Hocam son sürümü nü yüklemiştim,sanırım.Serviste cihaz henüz almadım.FİYAT öğreneceğiz derken müşteri bulduk :)
    Sen piyasayı biliyomusun.Satıcı olarak ne fiyat söylerdin.

Piyasa belli zaten hocam 1100tl den gidiyor genellikle. Siz yinede 1200 yazip 1100 e verin olucu cok, 1100 yazarsiniz 1000 olmazmi derler iOS 9 ise benimle iletisime geciniz lutfen

|
    |
    KEOPS_2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Peki hocam teşekkür ederim.Sağlıcakla

not.:9 değil hocam sadece en son yazılıma emin olamadım.
    |
    |
    Peregrino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şimdilik sürüm düşürme olmuyor maalesef, ilerde jb ile olur mu bilemem.
    Yapılacak şey 10.3.2 ve sonrası sürümlerin daha iyi olması için dua etmek
    |
    |
    Offline Müzik dinlemek için uygulama varmı?

Arkadaşlar garantiye yoladığım cihazımda eşi görülmemiş bir arıza yaşıyorum yarın tekrar yollayacağım apple dan soğumaya başlıyorum telefon durduk yere kapanıp açılıyor değişik desenler geliyor ekrana neyse yarın vereceğim genpaya

Bu arada ekran esenemesi yaşayanlar direk götürün hele ki istanbuldaysanız işiniz çabuk hallolur benim gibi izmirden yüzlerce kilometre öteden 1 hafta 10 gün beklemezsiniz.

Bu arada şuan 3gss kullanıyorum eski günler canlandı &#128516;

|
    |

Orijinalden alıntı: 131murat

Offline Müzik dinlemek için uygulama varmı?

Tam işinizi görürmü bilmiyorum fakat ben şöyle yapıyorum. Downloads isimli uygulamayı indirdim. (uygulama mavi arkaplan üzerinde aşağı dopru ok var) bununla youtube giriyorum açtığım parçaları telefona indiriyor. internet olmadan istediğim zaman dinleyip izleyebiliyorum. bence iphoneda olması gerkeen bir uygulama.
    |
    |
    Bugün ios 10.3.1 indirdim kurmak istediğimde güncelleme doğrulanırken birden hata olustu diyor güncellemeyi kurmuyor, çözümünü bilen var mı acaba?

|
    |
    Bugun apple destek ile gorustum. Telefona baglanip pil durumuna baktirdim. (Sorunum yoktu fakat pili nasil kullanmisim merak ettim)

5. Ayima girdim 5s ile. 145 kere tam sarj edilmiş telefon. Pil durumu %102. Apple destek gercekten cok iyi bakmissiniz pilinize dedi.

Ama bendede sag uste bastirinca cit cit ses geliyor. Telefon yere hic dusmedi. Ama ben gidipte ekran degismesine onay vermem. Gozum gibi baktigim telefonun parcasini degistiremem kimse kusura bakmasin. Ya bana yeni telefon verecek yada apple musterisini kaybedecek bu kadar basit.

Yakin zamanda bu durum icin apple destek icin konusacagim bakalim.

% te kaçta taktınız ?
    |
    |
    Azazel07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1 AĞUSTOS - 1 EYLÜL ARASINDA TATİLDE OLACAĞIMDAN DOLAYI MESAJLARA GEÇ DÖNEBİLİRİM BİLGİNİZE.
HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Blogio
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.