Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1032. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben Genpa'ya vermiştim. Bulunduğum şehirde Apple Store yok. Yetkili bütün teknik servisler işlem yapar. İstediğinize verin. Rahatsız ediyorsa cihazı verin. Rahatsanız kalsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 5s'in ya anakartı ya da ekran kartında bir sorun var garantisi bitti nerde ne kadara yaptırabilirim? 2.el ne kadara satabilirim bir kere açıldığında şöyle görüntü oldu:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    aynı durum benim önceki 5sde de olmuştu cebimden düştü ve baktığımda kamera çalışmıyordu flaş ara sıra yanıyordu 100 lira değişimine verdim bugün yine düştü ve yine çalışmıyor yani ayar tutmuyor ama yine de siz bilirsniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battery Doctor uygulamasına gerek yok yer açmak için .

Yer açmak için : Film kiralaması yapın 3-4 GB boyutunda .Sonra uyarı vericek yeriniz yoktur açın diye .Biraz bekleyin .Sonra Ayarlar -Genel -Hakkında kapasite bakın en az 750 MB 2GB arasında yer açıldığını göreceksiniz .

• quote:

Orijinalden alıntı: MertayKardes

aynı durum benim önceki 5sde de olmuştu cebimden düştü ve baktığımda kamera çalışmıyordu flaş ara sıra yanıyordu 100 lira değişimine verdim bugün yine düştü ve yine çalışmıyor yani ayar tutmuyor ama yine de siz bilirsniz

benimki düşmedi ama hala da bakmadım nasıl çözeceğime. kimisi format at, fabrika ayarına dön diyor ama rehberdeki onca kişiyi ve fotoyu vs almak için üşendim. bilsem kesin bilgi yapacağım ama boşa uğraş diye korkuyorum
  • Ne zamandır 7.1.2 de idim artık çoğu uygulamaya girmiyor tlfn özellikle e devlet ve bankalara zorunlu güncelleme yaptım mahvetti tlfnu buz gibi soğudum ama yapacak bişey yok sağlık olsun

• Ve iOS 10.3 yayınlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Spears -- 27 Mart 2017; 23:17:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

Ve iOS 10.3 yayınlanır.

Hocam yüklediyseniz deneyimlerinizi aktarırmısınız
  • 10.3 yüklüceğimde 1.75gb kotayıda aştık aybaşına kadar yüklüyemeyem herhalde ozamana jadar yüklüyenler yazarsa sevinirim.

• 10.3 hız açısından daha iyi. Pili harcama konusunda yorum yapmak için erken. 2G seçeneği 5s telefonlarda duruyor. Herhagi bir sorunla karşılaşmadım,yükleyebilirsiniz. AKK'yi bu sabah doldurmuştum. O nedenle indirmek 40 dakikamı aldı. Menüye icloud kısmı eklenmiş. Onun dışında görünürde bir değişiklik yok. Bir de güncelleme sonrası 700 mb kadar boş alanımda artış oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 28 Mart 2017; 3:9:57 >
  • bence çok stabil olmuş .

• Yukleyenlerden yorum alalım

9.3.5 den geçmeli miyim sizce

• Ben yükledim bi olayı yok ekstra depolama alanı açıldı oda işime yaradı.
  • Valla sevdim güncelleme iyi yağ gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Arkadaşlar benim cihazın ekranına bastırınca sağ üst Köse'ye oynuyor.

Niye söyledin be kardeşim baktım benim ekrana bastırınca da oynuyor sol hafifte sağ baya baya
  • quote:

Orijinalden alıntı: realite90

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Arkadaşlar benim cihazın ekranına bastırınca sağ üst Köse'ye oynuyor.

Niye söyledin be kardeşim baktım benim ekrana bastırınca da oynuyor sol hafifte sağ baya baya

hocam ekranın tam olarak neresine bastırınca ekran oynuyor? ufak dokunmalarda falan oynama oluyor mu?

• İki arkadaşım 5s kullanıyor ve biri 9.3.4 diğeri de 10.1.1 sürümünde. 10.3'e geçseler yavaşlama olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

10.3 hız açısından daha iyi. Pili harcama konusunda yorum yapmak için erken. 2G seçeneği 5s telefonlarda duruyor. Herhagi bir sorunla karşılaşmadım,yükleyebilirsiniz. AKK'yi bu sabah doldurmuştum. O nedenle indirmek 40 dakikamı aldı. Menüye icloud kısmı eklenmiş. Onun dışında görünürde bir değişiklik yok. Bir de güncelleme sonrası 700 mb kadar boş alanımda artış oldu.

Siz hangi sürümden geçtiniz 10.3 finale
    10.3 batarya durumu nasıl, 9.3.5 te 6,5 saat üzerinde kullanım alıyorum.
    geçilir mi 10.3'e
  • Bugun kullandim 10.3 ile sanki pil kullanimi kotulesmis gibi hissediyorum. 10.2 de genelde wifi olarak kullanimimda 5 kusur saat giderken suan 4 saat civari gorucem sanirim ss atarim birazdan ekran suresini.

• Espheni E kullanıcısına yanıt
    10.3 ü beta lardan beri kullanıyordum sonra 10.2.1 e geri dönmüştüm final çıkana kadar kullanırım böyle diye.

10.3 bana göre; 9.3.5 de kalanlar için korkmadan bi geçiş zamanı.

Hiçbir problem yok 500-700 mb arası ekstra alan kazanıyorsunuz. Çünkü bu sürümde apple AFPS dosya sistemine geçti. Biraz daha hızlandı.

Bu arada 10.3.2 beta 1 yayınlandı!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.