Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MyHappy Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
22.509
Cevap
232
Favori
760.478
Tıklama
Giriş
    2872 Mesaj
    Ilk başta iOS 7 kullanıyordum sonra degisime giden telefonum iOS 8.4 olarak geldi bende iOS güncellemeden güzel güzel kullanırken birden yakınlık sensörü çalışmamaya başladı bende garantisi Bittiği için yaptırdım güncellemeden kullanmak daha makul bu saatten sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar, 2014'ten beri Amerika'dan aldığım iphone 5s'i kullanıyorum.

Telefon şu anda ios 7 olarak duruyor hala. Güç güncelleme yapmadım, mağazadan aldığım neyse o. Yalnız artık çoğu uygulama ios 8 ve üstü istemeye başladığından güncelleme yapmam lazım. Telefonun ayarlar kısmında ios 10.2.1 güncelleme uyarısı mevcut. Sizce bunu yapmalı mıyım?

Telefonda kasma, pil sorunu, şarj sorunu, donma gibi problemler yaşamaktan korkuyorum yeni ios'ları kaldırmazsa.

Bana fikir verebilir misiniz lütfen? Yardımınızı bekliyorum.

Bir de bu güncellemeyi telefondan direk Update yazan yere dokunup basitçe yapabilir miyim, belgelerim, fotoğraflar, whatsapp konuşmaları korunur mu vs. hiç bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jovanovic -- 18 Şubat 2017; 15:46:10 >
  • Çavuş
    93 Mesaj
    Arkaplanda uygulama kapatma şarjda ciddi etkisi varmı varsa kapatcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İos 7 den ios 10a geç telefonu çöpe atarsın sadece bunu söyleyeyim.
    |
    |
    jovanovic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Prison Break//Lost//Game of Thrones//Mr.Robot//The Sopranos//Fringe//13 Reasons Why//Narcos//Sherlock//Friends//Shameless//The Walking Dead//Westworld//Ozark//Boardwalk Empire//Breaking Bad//Hannibal//Dexter//Black Mirror//Spartacus//End of The F***ing World//Stranger Things//La Casa De Papel// ///////////PSN:ERW_06///////////
  • Yarbay
    5699 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

Biraz aceleci davrandım, bir uygulamayı acil yüklemem gerektiğimden ios 10.2.1'e geçiş yaptım. Telefon yağ gibi akıyor. Bir aksama göremedim. Siz neden böyle dediniz, neye dikkat etmem lazım?
  • Teğmen
    183 Mesaj
    Arkadaşlar telefonumda birkaç tane fotoğraf var ama saklama alanında 2,59 GB gösteriyor biraz araştırdım önbellelkmiş.Bu önbelleği nasıl temizleriz.Birde 50,60 mb lık oyunlar 300 mb olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memo13579 -- 19 Şubat 2017; 13:2:4 >

Kullanılabilir alan kaç gb?

Eğer azsa iTunestan rasgele bir film kiralaya tıkla. Ön bellekteki gereksiz seyler otomatik olarak siler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    memo13579 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    5s almayı düşünüyorum. Beklentilerim yeterince hızlı çalışması, whatsappa, tarayıcıya rahat ve hızlı girmesi, boyutunun küçük olması, şarjının iyi dayanması. 5s bunları karşılar mı?
    quote:

Orijinalden alıntı: Donald Trump

5s almayı düşünüyorum. Beklentilerim yeterince hızlı çalışması, whatsappa, tarayıcıya rahat ve hızlı girmesi, boyutunun küçük olması, şarjının iyi dayanması. 5s bunları karşılar mı?

Oyun oynamayacaksan eğer hepsini çok rahat bir şekilde karşılar. Oyun oynamayacaksan dememin sebebi oynamaması değil şarj konusu. Her oyunu da çok rahat oynayabilirsin.

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight

quote:

Orijinalden alıntı: Donald Trump

Oyun oynamayacaksan eğer hepsini çok rahat bir şekilde karşılar. Oyun oynamayacaksan dememin sebebi oynamaması değil şarj konusu. Her oyunu da çok rahat oynayabilirsin.

Oyun oynamıyorum hocam, teşekkürler.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: memo13579

Arkadaşlar telefonumda birkaç tane fotoğraf var ama saklama alanında 2,59 GB gösteriyor biraz araştırdım önbellelkmiş.Bu önbelleği nasıl temizleriz.Birde 50,60 mb lık oyunlar 300 mb olmuş

tutuapp ı kurup xCleaner kurun.

http://www.tutuapp.vip/index.php?r=shareAppVip/index&lang=en&type=zb&appId=2774280

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2872 Mesaj

Ise yarıyor mu face deki videoları falan belleğe Alıp şişiyor herhalde cihazlar

|
    |
    se(dd)at kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kardeşim işe yarıyor dün denedim bende
    5.5 gb boş alan vardı uygulamada 7 kez üst üste tara seçeneği var artık olan ne varsa siliyor 6.5 gb oldu 1 GB sildi yani :)

|
    |
    boatswain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    750tl ye 2.el 5s buldum.note 3 kullanıyorum ama ön kamerası cok kötü sıkıldım.derdim ön ve arka kameradan güzel görüntüler almak ve sosyal medyayı(face-twitter-snap-instagram-whatsapp) kullanmak.iyi midir almalı mıyım?

Orijinalden alıntı: onee

750tl ye 2.el 5s buldum.note 3 kullanıyorum ama ön kamerası cok kötü sıkıldım.derdim ön ve arka kameradan güzel görüntüler almak ve sosyal medyayı(face-twitter-snap-instagram-whatsapp) kullanmak.iyi midir almalı mıyım?

Yeterli

|
    |

Orijinalden alıntı: onee

Ön kamera dolayısıyla bu cihaza geçerseniz şok olma ihtimaliniz yüksek uzak durun.
    |
    |
    Prison Break//Lost//Game of Thrones//Mr.Robot//The Sopranos//Fringe//13 Reasons Why//Narcos//Sherlock//Friends//Shameless//The Walking Dead//Westworld//Ozark//Boardwalk Empire//Breaking Bad//Hannibal//Dexter//Black Mirror//Spartacus//End of The F***ing World//Stranger Things//La Casa De Papel// ///////////PSN:ERW_06///////////
  • Yarbay
    3448 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

Biraz aceleci davrandım, bir uygulamayı acil yüklemem gerektiğimden ios 10.2.1'e geçiş yaptım. Telefon yağ gibi akıyor. Bir aksama göremedim. Siz neden böyle dediniz, neye dikkat etmem lazım?

Böyle demeniz çok ilginç bence,kendim de deneyimledim youtube da da bir sürü video var.İos 7 nin yanından geçemez 10.
    |
    |
  • Yarbay
    5699 Mesaj

Çok net biçimde memnunum 3 gündür. Bundan sonra bir şey olmayacaksa eğer ios 10.2.1'nin ios 7'den kat kat iyi olduğunu söyleyebilirim. Eskiden whatsapp'ta bile telefon takılırdı, safari kapanıp açılırdı. Şimdi hiçbir sıkıntı olmadı, gayet de akıcı.

Pil konusunu özellikle test edemedim ama eskisine göre eksiği yok fazlası var diye düşünüyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: E.R.W.
  • Yarbay
    5740 Mesaj

ios 7 nin yanından geçemeyen arkadaş telefonun açılış hızından bahsediyor bence
    ios 7 nin tek artısı bu ilk açılış hızı :) onun dışında hiçbir artısı yok

|
    |
    jovanovic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: se(dd)at

ios 7 nin yanından geçemeyen arkadaş telefonun açılış hızından bahsediyor bence
    ios 7 nin tek artısı bu ilk açılış hızı :) onun dışında hiçbir artısı yok

Telefon açılma hızıyla pek bir işim yok hocam benim, kırk yılın başı şarj tamamen biterse kapanır bir tek. Onun dışında açık zaten.

Gayet memnunum, geçmeyi düşünen arkadaşlara tavsiye ederim şahsen.
    |
    |
HızlıCevap
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
üniversite
Blogio
Lastik Fiyatları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.