Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.508
Cevap
232
Favori
760.221
Tıklama
Giriş
    3 Not

Bende öyle yapıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    se(dd)at kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    7 ay oldu telefonu bahsettiğiniz programla ben de baktım bataryada herhangi bir kayıp olmamış. Ancak IOS10.2 ile birlikte ekran açık kullanım en az bir saat kadar düştü. 9.3.5 te iken ekran açık 5-6 saat arası kullanım alırken şuan 4-5 saat arasında kullanım alıyorum. 4G herzaman açık en fazla twitter ve işim gereği e-tablolar ve flight radar kullanıyorum. artık çok geç ama ben pişman oldum 10'a geçtiğime umarım sonraki sürümlerde düzelir bu durum.

10.3 beta yükle istersen batarya daha iyi ve 10.2 sürümlerinden daha hızlı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    HunterInTheNight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hocam takılmayın kullanım süresine, yıpranma payına. Kullanın gitsin. %1'de de %95'te de şarja takabilirsiniz. İstediğiniz zaman takın. İlla zamanla ölecektir batarya. Akıllı cihazların bataryaları 3-4 yılda bir yenilenmeli (en iyi kullanımda). Kullanılan her şey zamanla yıpranıyor. Yok bir saat ekran süresi düştü, yok yanlış şarj ediyorum, yok yüzde kaç yıpranma payı var vs vs. Boş muhabbetler bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Keşke servise gerek kalmadan değişse hocam.
    |
    |
    skydiver132 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1 AĞUSTOS - 1 EYLÜL ARASINDA TATİLDE OLACAĞIMDAN DOLAYI MESAJLARA GEÇ DÖNEBİLİRİM BİLGİNİZE.
  • Yarbay
    2955 Mesaj
    İyi Günler.
    (Bu konuyu sanırım daha önce buraya açmadım.)

Şöyle bir sorunum var.

iPhone 5s kullanıyorum. İşletim sistemim iOS 9.3.5.

"Genel-Saklama Alanı ve iCloud kullanımı" başlığına baktığımda burada ki yerleşik mail yani "E-postalar ve İlişikler" klasörünün kapladığı alan 108 MB olarak görünüyor.

Fakat mail klasörünün içinde hiç mail yok.Alan açmak için bütün gelen mailleri ,gönderilen mailleri en sonda silinen mailleri sildim. Yani her şeyi temizledim.

Fakat yine alan 108 MB olarak görünüyor.

Bu seferde tarayıcıdan mail adresime girerek yukarıda ki bütün işlemleri tekrar yaptım bütün mailleri temizledim.

Yine olmadı. Hala 108 MB alan var. En son telefonumdan Mail hesabını kaldırdım ve telefonu kapatıp açtım. Yine olmadı hala 108 MB alan görünüyor.

Ayrıca App Store'dan bir program indirdim ve cache yani önbellek temizliği de yaptım yine olmadı.

Neden böyle oluyor?Ne yapmam lazım? Şuan boş yere 108 MB alan işgal ediyor mail klasörü.

Bahsettiğim iPhone'da ki yerleşik mail klasörü. Başka bir mail uygulaması değil yani.

• Uzaklaştırılmış 16 gün cezanın, 15 gün 4 saat 2 dakika kadarı kaldı.

hocam ben 5s goldu bıraktım yakınımın 5s silverini aldım önceki pert oldu iyice bende bu kasayı sevdiğim için geçtim şuanki yeni sıkıntım yok.

önceki deji batarya iyiydi ancak battery life programından baktığımda 1 ayda 10 değer kaybettiğini gördüm biraz bana fazla geldi açıkcası şimdiki cihazım ağustosta değişim gelmişti 0 değer kaybı var

kısacası pek memnun kalmadım yani orjinal bataryanın yanından geçemez

geç gördüm mesajınızı kusura bakmayın hocam.

|
    |
    dagnomels kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar ios 9 sürümüne bir şekilde geçiş mümkün müdür bilginiz var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siceyy -- 12 Şubat 2017; 2:31:49 >

5 aylık cihazda nasıl oldu 276 mAh lık bi değer kaydı ki?
    11 aylık cihaz kullanıyorum sadece 70 mAh lık bi değer kaybı var bende ve neredeyse hergün şarj yapmışımdır.

|
    |
    Siceyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mümkün değil hocam.

|
    |
    dipitis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bilmiyorum ki hocam arabadayken cakmakligada takiyorum arada powerbank ede acaba hep orjinal sarjina mi takmak lazim hizli kafada kullaniyorum bazen

|
    |
    se(dd)at kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Garantisi fevam eden vatan computerden alinam 5s cihazimin sarj girisinde temassizlik var sola dogru kasmadan sarj almiyor. Ekranin sağ ist kosesi iceri girip cikiyor. Orta tustan gelen cit sesi iyice artti. Garantiye vermek istiyorum. Pupayami vermek lazim yoksa direk vatan computeremi vermek lazim. Cihaz degisimi icin ne yapmak lazim yad en sagliklo tamirat icin.

Simdiden ilginiz icin tesekkurler

|
    |

Ondan dolayı kendi şarj aletiylen normal prizden etmen sağlıklı.
    |
    |
    Siceyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1 AĞUSTOS - 1 EYLÜL ARASINDA TATİLDE OLACAĞIMDAN DOLAYI MESAJLARA GEÇ DÖNEBİLİRİM BİLGİNİZE.
  • Yarbay
    5113 Mesaj
    Merhaba Arkadaşlar...Gm5 plus cihazı sattım bende İ5S 16 GB S.Gray aldım.. Androide bir türlü alışamadım nedense...Gönül ister ki SE yada 7 maalesef bütçe meselesi..

İnşallah memnun kalırım..Daha kutusunu bile açmadım..

Orijinalden alıntı: Vega

İyi Günler.
    (Bu konuyu sanırım daha önce buraya açmadım.)

Şöyle bir sorunum var.

iPhone 5s kullanıyorum. İşletim sistemim iOS 9.3.5.

"Genel-Saklama Alanı ve iCloud kullanımı" başlığına baktığımda burada ki yerleşik mail yani "E-postalar ve İlişikler" klasörünün kapladığı alan 108 MB olarak görünüyor.

Fakat mail klasörünün içinde hiç mail yok.Alan açmak için bütün gelen mailleri ,gönderilen mailleri en sonda silinen mailleri sildim. Yani her şeyi temizledim.

Fakat yine alan 108 MB olarak görünüyor.

Bu seferde tarayıcıdan mail adresime girerek yukarıda ki bütün işlemleri tekrar yaptım bütün mailleri temizledim.

Yine olmadı. Hala 108 MB alan var. En son telefonumdan Mail hesabını kaldırdım ve telefonu kapatıp açtım. Yine olmadı hala 108 MB alan görünüyor.

Ayrıca App Store'dan bir program indirdim ve cache yani önbellek temizliği de yaptım yine olmadı.

Neden böyle oluyor?Ne yapmam lazım? Şuan boş yere 108 MB alan işgal ediyor mail klasörü.

Bahsettiğim iPhone'da ki yerleşik mail klasörü. Başka bir mail uygulaması değil yani.

O işe bende çözüm bulamadım, sizin yine 108MB iyiymiş. Benim 1.3gb gözüküyordu, mail hesaplarını sildim normal pc den girip temizledim mailleri, çerezleri sildim naptıysam olmadı. Benim cihaz 9.3.3 jb liydi cydia eraser ile komple sürüm yükseltmeden restore edebildim de kurtuldum. Sizin malesef öyle bir şansınız da yok.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Servisten gelme sıfır bi gold buldum :) İkinci yedek cihaz olarak alacağım :)

|
    |

Orijinalden alıntı: Lene

Merhaba Arkadaşlar...Gm5 plus cihazı sattım bende İ5S 16 GB S.Gray aldım.. Androide bir türlü alışamadım nedense...Gönül ister ki SE yada 7 maalesef bütçe meselesi..

İnşallah memnun kalırım..Daha kutusunu bile açmadım..

Hocam ios surumu hakkinda bilgi verir misiniz bende 6S satip daha kucuk olan 5S e gecmek niyetindeyim.

iOS 10.2.1 e yükselt dıyor

|
    |
    Peregrino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
üniversite
SEO
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.