Şimdi Ara

Apple iPhone 5C [ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.328
Cevap
27
Favori
84.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana kalırsa jelatın bıle telefonun hıssıyatını bozuyor ben hıcbırseysız kullanıorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deae

quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

Arkadaşlar 5C için Spigen kılıf arıyordum Bu siteyi buldum: telefongiydir.com. Sizce Spigen kılıflar orjinalmidir? Sabah ankaradaki yerine gidip almayı düşünüyorumda. Link:https://www.telefongiydir.com/apple/iphone-5c-kilif/spigen-sgp-iphone-5c-neo-hybrid-infinity-white#.UtMSnvRdVBk

Bence bu kılıflara hiç girmeyin, ön arka şeffaf jelatinletin canavar gibi oluyor

Hocam sakarlık var biraz o yüzden hem jelatin hemde bu kılıfı düşünüyordum ben açıkçası

• modifix06 kullanıcısına yanıt
    Uwww işin zor sen al bı 3310 kullan o zaman hocam

• 5c ile g2 arasında kaldım. ev arkadaşımda g2 var. mükemmel batarya ömrüne sahip. ama video çekerken stabilizasyon sorunu var sanki. videoyu pcden izlerken sanki savaş alanında çekilmiş kadar hareketli ve 30fps de çkilmiş demezsiniz daha düşük gibi . iphone da bu yok. bide g2 nin kasayı hafif kanırtınca çıtırdamalar duyuluyor. onun dışında möthiş telefon. gönül 5c den yana. kulanıcılardan batarya ömrü hakkında bilgi istyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 909

5c ile g2 arasında kaldım. ev arkadaşımda g2 var. mükemmel batarya ömrüne sahip. ama video çekerken stabilizasyon sorunu var sanki. videoyu pcden izlerken sanki savaş alanında çekilmiş kadar hareketli ve 30fps de çkilmiş demezsiniz daha düşük gibi . iphone da bu yok. bide g2 nin kasayı hafif kanırtınca çıtırdamalar duyuluyor. onun dışında möthiş telefon. gönül 5c den yana. kulanıcılardan batarya ömrü hakkında bilgi istyorum

Valla hocam kullanımına göre senın değişir.fakat 1 gün rahat çıkarır senı ama yine ben sana bir resim atayım gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Resim herseyi anlatiyor bence.. (benim buradan anladigim,telefonunuzu 2 günden fazla kullaniyorsunuz şarja takmadan) 16GB'lik versiyonunu aldigimizda toplam net bize kac GB boş alan olarak geliyor cihaz, bilginiz var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsane190789 -- 13 Ocak 2014; 17:52:10 >
  • efsane190789 kullanıcısına yanıt
    13.3 gb boş gelıyor hocam 16 gb lık modelde

• 41fb4141 4 kullanıcısına yanıt
    normal seviyede face twitter ve yoğun şekilde whats appla akşam 6 yı görür müyüm? (3g hep açık) . belki 30 dk da müzik dinler 3-5 foto çekerim. ekran %50-60
  • quote:

normal seviyede face twitter ve yoğun şekilde whats appla akşam 6 yı görür müyüm? (3g hep açık) . belki 30 dk da müzik dinler 3-5 foto çekerim. ekran %50-60

3G den vazgeçmen gerekebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 909 9 kullanıcısına yanıt
    Çok rahat alırsınız o performansı.

• 5c'nin mercek kismindaki cam da 5s ve 5'teki gibi cizilmez safir cam mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: switel

5c'nin mercek kismindaki cam da 5s ve 5'teki gibi cizilmez safir cam mi?

Aynen

• 909 9 kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon sürekli elimde ve 3g gerek wıfı hep açık devamlı whatshapp ve msj ıle 3-5 kucuk oyun oynarım ve yarım saat tlfn görüşmesi sabh 9 da aldım gece 1 sarja taktım.yanı cok rahatlıkla bır gunu dolu dolu cıkarırsınız hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: 41fb4141

quote:

5c ile g2 arasında kaldım. ev arkadaşımda g2 var. mükemmel batarya ömrüne sahip. ama video çekerken stabilizasyon sorunu var sanki. videoyu pcden izlerken sanki savaş alanında çekilmiş kadar hareketli ve 30fps de çkilmiş demezsiniz daha düşük gibi . iphone da bu yok. bide g2 nin kasayı hafif kanırtınca çıtırdamalar duyuluyor. onun dışında möthiş telefon. gönül 5c den yana. kulanıcılardan batarya ömrü hakkında bilgi istyorum

Valla hocam kullanımına göre senın değişir.fakat 1 gün rahat çıkarır senı ama yine ben sana bir resim atayım gör

Bakın buda cihazın beklemede wifi ve 3g açık olmasına rağmen 10 saat geçmesıne rağmen %100 hala yalnı şarj %100 dolduktan sonra şarjdan cekmeyın hemen bekleyın 30-40 dk daha dolsun tavsiye

• Arkadaslar benide ekleyebilirsiniz beyaz 16gb vatandan aldim 1600tl

• Vatanin kendi sitesinden siparis verdim izmir merkez kac gune gelir acâba?

• quote:

Orijinalden alıntı: elessar26

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/spigen-sgp-iphone-5c-case-ultra-thin-air-101377666

önerir misiniz?

Güzel ama biraz pahalı sanki

• Deae kullanıcısına yanıt
    http://www.spigen.com.tr/iPhone-5C-Case-Ultra-Thin-Air,PR-355.html
    orijinal sitesinde daha pahalı görünüyor, sizin önerdiğiniz bir model var mı?
  • anteachor35 kullanıcısına yanıt
    600 km den az mesafeye 1 günde gelıyor .bugun 5e kadar aldıysanız bugunkargolanmıstır ve yarın elınızde olur

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.