Şimdi Ara

Apple iPhone 5 [ANA KONU] (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.486
Cevap
75
Favori
583.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SarımsaklıMilkShake

quote:

Orijinalden alıntı: apache0990

quote:

Orijinalden alıntı: 161907

Arkadaşlar herkese merhaba ,

Önümüzdeki günlerde iPhone 5 16 gb Beyaz telefon almayı düşünüyorum . Ancak size birkaç sorum olacak.

1) A1428 ile A1429 nedir?
    2) Cihazı garantili olarak 2000 tl ye mi almalıyım yoksa kayıtlı olarak satılan 1600 tl lik cihazlardan mı almalıyım ?
    3) İnternette telefonun sorunlu olduğu yazıyor ve bunun gibi birçok şey yazılıp çiziliyor. Açıkcası çok fazla Apple cihazım oldu ve buna inanmıyorum ama sizlerede sormak istiyorum.

Almayı düşündüğüm cihazlar ;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone5-16gb-2-yil-genpa-guvenceli-faturali-1999tl-siyah-beyazzz-117861597/detay ya bu
    ya da buhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-teknotek-mobil-farkiyla-kayitli-tak-konus-iphone-5-16-gb-beyaz-117650436/detay

görüşlerinizi bildirirseniz ve tavsiyelerinizi , deneyimlerinizi esirgemezseniz sevinirim

1) Turkiye'de yasiyorsan onumuzdeki 3-4 yil boyunca A1428 A1429 arasinda ki farkin hic bir onemi olmayacak. Hatta stabil hale gelmesi 5 yili bulabilir.

2) Cihazin TR garantisi zaten yetersiz oldukca bence 2000 TL gereksiz daha ucuza alip kasko yontemini deneyebilirsiniz. 65 TL yillik kasko 1600 TL 1665 TL arada ki fark size kalir ben hep yurt disindan alirim daha da garantilik bir isim olmadi :)

3) Her apple cihazi internette sorunlu olarak gecer. Fakat ben nedense hic bir sorunla karsilasmadim. 2G den beri her modeli kullandim sadece 4S biraz isiniyordu o kadar. Bu cihaz biraz narin tek sikinti o beyaz almanizi tavsiye ederim siyah boya atabilir...

hocam kıbrısta okuyorum brudan iphone 5 almayı düsünüyorum 1400-1500 arsı değişiyor fiyatları.yani pasaport kaydıyla beraber 1600 liraya malolacak bana max.benim sorum şu.bu kayıt işlerini falan halledip tr de kullanmaya başladıktan sonra herhangi bir sorun olurmu kapanması gibi falan başım ağrırmı yani?birde güncellemelerde sıkıntı olurmu ?

Yok hocam alip pasaport kayidi yaptiginiz takdirde hic bir sikinti olmaz. Benim tum urunlerim ayni sekilde alindi guncellemede yapiyorum jb de istediginiz her seyi yapabilirsiniz ha sim kilitli alirsaniz isin boyutu degisir tavsiyem hic bulasmayin... Gidin sim free alin kasko yaptirin burada kullanin pasaport kayit islemi ile 1500 e alsaniz kayit kasko derken 1650 TL olur sorunsuz kullanirsiniz garantili tr cihaz 2000 TL...
  • benide ekleyin
  • konu devredilebiliyorsa devredebilirim isteyen pm ile ulaşsın.
  • Benid eklermisiniz hocam ?
  • beni de ekleyebilir misiniz iphone5 siyah 16gb
  • Bugün aldım. Benide ekleyebilirsiniz. İphone 5 16gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide ekle dostum

• beni de eklerseniz sevinirim siyah bu arada arkadaşlar whatsapp ı ücretsiz olarak yüklemenin bir yolu var mı? bir sorum daha olacak kamerada ön kameradan kendimi çektiğimde fotoğrafı ters dönmüş olarak kayıt ediyor onu nasıl çektiğimiz gibi kayıt ettirebilirim ilginiz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Motor Kafa -- 18 Mart 2013; 3:54:38 >
  • gruba eklerseniz sevinirim hocam.
  • iphone 5 beyaz 16 gb
  • 2 gun once beyaz i5 ile araniza katildim

• iPhone 5 16 GB White

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende katıldım aranıza iphone 5 16GB beyaz ;)

• IPhone 4S'den sonra yanlışlıkla Galaxy S3 aldık... Yaptığım en büyük hatalardan biri olduğunu anladım ve 1,5 ay dayanabildim ve IPhone 5 aldım tekrar...

Beni de ekleyebilirsiniz 16 GB Siyah...
  • Merhaba. iPhone 5 için koruma kullanmayı düşünen arkadaslara bi tavsiyem vapor sector 5 adlı koruma çok başarılı. Orijinali 250 tl civarında ama ben gg den çakma olanını aldım (90-100)tl civarında ama kalitesi gercekten mükemmel aluminyum gövde koruma arka ve on ekran için jelatinlerle birlikte geliyor. Satıcı değilim yanlış anlaşılmasın sadece öneri.niyeti olan araştırsın derim ben çok memnunun keske düşürmeden önce alsaydım diyorum şimdi :( aldığım ürünün satıcısını söylemicem isteyene pm atarim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SarımsaklıMilkShake

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 161907

Arkadaşlar herkese merhaba ,

Önümüzdeki günlerde iPhone 5 16 gb Beyaz telefon almayı düşünüyorum . Ancak size birkaç sorum olacak.

1) A1428 ile A1429 nedir?
    2) Cihazı garantili olarak 2000 tl ye mi almalıyım yoksa kayıtlı olarak satılan 1600 tl lik cihazlardan mı almalıyım ?
    3) İnternette telefonun sorunlu olduğu yazıyor ve bunun gibi birçok şey yazılıp çiziliyor. Açıkcası çok fazla Apple cihazım oldu ve buna inanmıyorum ama sizlerede sormak istiyorum.

Almayı düşündüğüm cihazlar ;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone5-16gb-2-yil-genpa-guvenceli-faturali-1999tl-siyah-beyazzz-117861597/detay ya bu
    ya da buhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-teknotek-mobil-farkiyla-kayitli-tak-konus-iphone-5-16-gb-beyaz-117650436/detay

görüşlerinizi bildirirseniz ve tavsiyelerinizi , deneyimlerinizi esirgemezseniz sevinirim

1) Turkiye'de yasiyorsan onumuzdeki 3-4 yil boyunca A1428 A1429 arasinda ki farkin hic bir onemi olmayacak. Hatta stabil hale gelmesi 5 yili bulabilir.

2) Cihazin TR garantisi zaten yetersiz oldukca bence 2000 TL gereksiz daha ucuza alip kasko yontemini deneyebilirsiniz. 65 TL yillik kasko 1600 TL 1665 TL arada ki fark size kalir ben hep yurt disindan alirim daha da garantilik bir isim olmadi :)

3) Her apple cihazi internette sorunlu olarak gecer. Fakat ben nedense hic bir sorunla karsilasmadim. 2G den beri her modeli kullandim sadece 4S biraz isiniyordu o kadar. Bu cihaz biraz narin tek sikinti o beyaz almanizi tavsiye ederim siyah boya atabilir...

hocam kıbrısta okuyorum brudan iphone 5 almayı düsünüyorum 1400-1500 arsı değişiyor fiyatları.yani pasaport kaydıyla beraber 1600 liraya malolacak bana max.benim sorum şu.bu kayıt işlerini falan halledip tr de kullanmaya başladıktan sonra herhangi bir sorun olurmu kapanması gibi falan başım ağrırmı yani?birde güncellemelerde sıkıntı olurmu ?

Yok hocam alip pasaport kayidi yaptiginiz takdirde hic bir sikinti olmaz. Benim tum urunlerim ayni sekilde alindi guncellemede yapiyorum jb de istediginiz her seyi yapabilirsiniz ha sim kilitli alirsaniz isin boyutu degisir tavsiyem hic bulasmayin... Gidin sim free alin kasko yaptirin burada kullanin pasaport kayit islemi ile 1500 e alsaniz kayit kasko derken 1650 TL olur sorunsuz kullanirsiniz garantili tr cihaz 2000 TL...

hocam kaskoyu nereden yaptırabiliriz ve ne kadar yaklaşık ? Bugün Amerika'dan cihaz geldi. kaplama,koruma,kasko ne varsa yapmak lazım
  • arkadaşlar ilk iphone telefonum androidden geçiyorum biraz yardıma ihtiyacım var 2 3 soru sordum fakat bi cevap dahi gelmedi bir sorunum daha var kamera ayarlarına nereden gidebilirim lütfen yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Motor Kafa

beni de eklerseniz sevinirim siyah bu arada arkadaşlar whatsapp ı ücretsiz olarak yüklemenin bir yolu var mı? bir sorum daha olacak kamerada ön kameradan kendimi çektiğimde fotoğrafı ters dönmüş olarak kayıt ediyor onu nasıl çektiğimiz gibi kayıt ettirebilirim ilginiz için teşekkürler.

konu hakkında bilgisi olan yok mu arkadaşlar
  • ekle 16 gb beyaz
  • Iphone 5'te home tuşu ile sorun yaşayan hiç var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.