Şimdi Ara

Apple iPhone 5 [ANA KONU] (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.486
Cevap
75
Favori
583.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluemoon

Beyler refurbished olayini dogru anlamiyorsunuz.
    Bendeki cihaz sari ekran ve olu pixel gibi nedenlerden dolayi 3 kez degisti.
    Eski telefonlarin imei numaralarinin kayitsiz olduguna dair mailler geldi daha sonra.
    E tabikino cihazi cope atmayacaklar. Ama dusundugunuz gibi genpa onarip size vermeyecek.
    Bana verilen cihazlarin hepsi sifir gibiydi. Parmak izi yok yag izi yoktu. Eger bir cizik varsa o da teknik servisteki arkadasin dikkatsizliginden kaynaklaniyor. Hos ip5 sifir kutusundan cizik cikan bir cihaz.

servis elemanlarının vicdanına göre değişiyor heralde bu durum.
  • i5 beyaz 16 gb aldım arkadaşlar
    benide aranıza alın :)
  • Note 2 yi satarak kurtuldum android illetinden :) Tekrar yuvamıza iphone a döndüm. Beyaz iphone 5 16 gb modelini aldım benide listeye eklerseniz sevinirm.
  • Merhaba arkdaşlar uzun zaman android kullandım android uygulamalar arasında tap tap app proğramı vardır home tuşu ve on/off tuşununu kullanmadan cihazı kontrol edebiliyorduk.İos ta buna benzer proğram varmı sadece home değil home+on/off tuşu benim için önemli bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum.Ayrıca yeni cihaz alan arkadaşlar hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.
  • arkadaşlar iosda müzik widgetı gibi birşey vardı diye hatırlıyorum. alttan play forward gibi tuşlar çıkıyordu sanki. öyle birşey varsa nasıl açabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beni de ekleyin hocam 16 gb siyah
  • quote:

Orijinalden alıntı: PongLenis

arkadaşlar iosda müzik widgetı gibi birşey vardı diye hatırlıyorum. alttan play forward gibi tuşlar çıkıyordu sanki. öyle birşey varsa nasıl açabiliriz?

Home tuşuna iki defa bas sonra sağa doğru kaydır
  • iphone5 siyah 16 gb Ümreden alındı 3-4 saat dır bende iphoneci olmuş bulunmaktayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeCeKa

Merhaba arkdaşlar uzun zaman android kullandım android uygulamalar arasında tap tap app proğramı vardır home tuşu ve on/off tuşununu kullanmadan cihazı kontrol edebiliyorduk.İos ta buna benzer proğram varmı sadece home değil home+on/off tuşu benim için önemli bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum.Ayrıca yeni cihaz alan arkadaşlar hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

ayarlar-genel-erisebilirlik-Assistivetouch aktif yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slayshot -- 11 Mart 2013; 8:51:53 >
  • Telefonla görüşmeleri kaydeden program olmaması çok üzücü androidde en çok kullandığım olay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayshot

quote:

Orijinalden alıntı: CeCeKa

Merhaba arkdaşlar uzun zaman android kullandım android uygulamalar arasında tap tap app proğramı vardır home tuşu ve on/off tuşununu kullanmadan cihazı kontrol edebiliyorduk.İos ta buna benzer proğram varmı sadece home değil home+on/off tuşu benim için önemli bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum.Ayrıca yeni cihaz alan arkadaşlar hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

ayarlar-genel-erisebilirlik-Assistivetouch aktif yap

Eyvallah dostum zaten o şekilde on/off tuşunu kullanmıyorum home tuşunu nasıl devreye sokacağım.Tap tap app de ekrandaki sensörün oraya iki kez tık yaptığımızda ekran ışığı yanıyordu benim asıl anlatmak istediğim bu hiçbir şekilde home ve on/ff tuşlarına basmadan ekranın aktif hale getirmek
  • anladim o konuda bilgim yok belkide vardir

• quote:

Orijinalden alıntı: desiya

4s'ten 5'e gecen arkadaslar direk olarak aradaki farkları yazabilir mi?

Direk kullanıcı yorumları önemli.

4s'i satıp 5 almadan belki birkaç farklı bilgi edinirim :)

Benim icin en onemlisi ekranin buyumesi. 1,5 yil 3gs-1 yil 4s kullandim, hep s lerden giderim diyordum ama ekrandan dolayi dayanamadim... 4s den her acidan ustun ama 4s deki malzeme kalitesi yok bu cihazda, kirilacak gibi...

• Beni de ekleyebilirsiniz 16GB BEYAZ.
  • İphone 5 16 GB siyah ekleyiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende beyaz 5 almış bulunmaktayım
    Einde eğer ücretli satın aldığınız uygulamar varsa ortak olabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bu telefon en yüksek kalitede bir fotoyu kaç mb olarak çekiyor?
    birde en yüksek ayarda (1080p) videonun 1 dakikasını kaç mb'ye çekiyor?

arkadaşlarla konuşuyorduk fotoğraf hakklında I phone 5 muhabbeti döndü aklıma takıldı
  • Arkadaşlar herkese merhaba ,

Önümüzdeki günlerde iPhone 5 16 gb Beyaz telefon almayı düşünüyorum . Ancak size birkaç sorum olacak.

1) A1428 ile A1429 nedir?
    2) Cihazı garantili olarak 2000 tl ye mi almalıyım yoksa kayıtlı olarak satılan 1600 tl lik cihazlardan mı almalıyım ?
    3) İnternette telefonun sorunlu olduğu yazıyor ve bunun gibi birçok şey yazılıp çiziliyor. Açıkcası çok fazla Apple cihazım oldu ve buna inanmıyorum ama sizlerede sormak istiyorum.

Almayı düşündüğüm cihazlar ;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone5-16gb-2-yil-genpa-guvenceli-faturali-1999tl-siyah-beyazzz-117861597/detay ya bu
    ya da buhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-teknotek-mobil-farkiyla-kayitli-tak-konus-iphone-5-16-gb-beyaz-117650436/detay

görüşlerinizi bildirirseniz ve tavsiyelerinizi , deneyimlerinizi esirgemezseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 161907

Arkadaşlar herkese merhaba ,

Önümüzdeki günlerde iPhone 5 16 gb Beyaz telefon almayı düşünüyorum . Ancak size birkaç sorum olacak.

1) A1428 ile A1429 nedir?
    2) Cihazı garantili olarak 2000 tl ye mi almalıyım yoksa kayıtlı olarak satılan 1600 tl lik cihazlardan mı almalıyım ?
    3) İnternette telefonun sorunlu olduğu yazıyor ve bunun gibi birçok şey yazılıp çiziliyor. Açıkcası çok fazla Apple cihazım oldu ve buna inanmıyorum ama sizlerede sormak istiyorum.

Almayı düşündüğüm cihazlar ;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone5-16gb-2-yil-genpa-guvenceli-faturali-1999tl-siyah-beyazzz-117861597/detay ya bu
    ya da buhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-teknotek-mobil-farkiyla-kayitli-tak-konus-iphone-5-16-gb-beyaz-117650436/detay

görüşlerinizi bildirirseniz ve tavsiyelerinizi , deneyimlerinizi esirgemezseniz sevinirim

1) Turkiye'de yasiyorsan onumuzdeki 3-4 yil boyunca A1428 A1429 arasinda ki farkin hic bir onemi olmayacak. Hatta stabil hale gelmesi 5 yili bulabilir.

2) Cihazin TR garantisi zaten yetersiz oldukca bence 2000 TL gereksiz daha ucuza alip kasko yontemini deneyebilirsiniz. 65 TL yillik kasko 1600 TL 1665 TL arada ki fark size kalir ben hep yurt disindan alirim daha da garantilik bir isim olmadi :)

3) Her apple cihazi internette sorunlu olarak gecer. Fakat ben nedense hic bir sorunla karsilasmadim. 2G den beri her modeli kullandim sadece 4S biraz isiniyordu o kadar. Bu cihaz biraz narin tek sikinti o beyaz almanizi tavsiye ederim siyah boya atabilir...
  • benide eklermisin?
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.