Şimdi Ara

Apple iPhone 5,5C,5S,SE için Sıcak Fırsatlar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
137
Favori
689.410
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefon teknosada satışa ne zaman sunulur bilgisi olan var mı?

Bimeks ve Teknosada geçerli hediye çekim var, bimeks telefonu parayla satmıyor teknosada da ürün yok nasıl iş bu anlamadım:)
  • yurt dışında beyrutta filan ne kadara bulunur acaba bu alet..200 euro ya 4 günlük tur var.orada harcanacak para filan tatil 700 TL ye gelir.1400-1500 e de telefonu alsak,TR deki telefon parasına tatilimizi de aradan çıkartmış oluruz.

ya da böyle atraksiyonlara girebileceğimiz başka ülkeler var mı gürcistan, bulgaristan filan gibi yakın çevrede olan.tabi vizesiz yerler olursa daha iyi olur.

http://shtrina.com/ads/iphone-5/
  • İnternette ömürluk kayıtlılar 1750
    Turkcell: 2150
    Aradaki fark 400 tl tek fark garanti. Sizce değermi ? Makas daha da açılacaktır zamanla bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acizim

bugün elden kargo beklemeden iphone 5 alayım dedim, çünkü Turkcell mağazadan aldığım cihaz ekran sorunlu çıktı ve halen iade ve değişimle ilgili arayan yok ÇM yı araya araya miğdemiz bulandı artık yok sesinizi kaydettik yok birşey söyleyin.. resmen dalga geçiyorlar adamla.
    neyse fiyat sorduğum yerler;

Avea Kartal Cevizli bayii; elimizde yok ama nakit satışımızda yok dedi, pazartesi gelecekmiş. tarifelerle kontratlı satılacakmış.
    Avea Kartal Ankara cad bayi; 2550 tl istediler ve kontratlı satış yok dediler; iki bayi birbiriyle çatışıyor.
    Turkcell neomarin bayisine sordum 32 gb varmış 2800 tl dedi
    Turkcell neomarin teknosa şubesine gittim nakit satış yok 59 tl +90 Tl tarifeyle alabilirsiniz dedi.
    Mahalledeki telefoncunun camında gördüm garantili iphone 5 yazıyordu, kaç tl dedim 2500 tl dedi..

Türkiye dışında bir avrupa ülkesinde acaba aynı şirketin yetkili bayileri bizdeki gibi saçma değişik rakamlar ve teklifler yapsa acaba yetkili olmaya devam edebilir mi?
    Türkiye dışında hangi millet iphone 5 için bu kadar farklı kazık yiyordur?
    Apple bu kadar farklı kazıklarla iphone almaya çalıştığımızı bilse herhalde olaya müdahale eder ve adam gibi bir store de TR de açar.
    Apple benim son 12 gündür iphone 5 için çektiklerimi ve başıma gelenleri ve nasıl hala aradığımı bilse eminim bir koli iphone 5 hediye eder.

Bu arada iphonu kendime almıyorum, iphone dan ve Turkcell den ve Avea dan ve her türlü fırsatçı insanlardan nefret ediyorum. şimdi Turkcelin iphonu 5 i iade almasını ya da değiştirmesini bekliyorum. ve bence bu telefonu almak için kısa vadede beklemenin anlamı yok çünkü hiç fiyat düşeceğe benzemiyor belki 6 ay sonra garantililer 1900 seviyesine inebilir. yurt dışı kayıtsızlar 1500 tl civarı ikinci el sitelerinde satılmaya başlandı.
    iphone 5 almaya çalışanlara Allahtan kolaylıklar dilerim.

Turkcellmagazadan aldıgınız cihazda nasıl bir sorunla karsılastınız ?

• yaw soru ndeğil fırsat konusu arkadas

yko mu sıcak bi fırsat ?
  • @moral83 cihaz beyaz istedik siyah geldi ve ekran ışığı göz kırpıyor, kısılıyor ve artıyor kendi kendisine.
  • yok mu sıcak fırsat
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiyba

Bu telefon teknosada satışa ne zaman sunulur bilgisi olan var mı?

Bimeks ve Teknosada geçerli hediye çekim var, bimeks telefonu parayla satmıyor teknosada da ürün yok nasıl iş bu anlamadım:)

Ben Cumartesi günü İçerenköy Carrefour Teknosa'dan aldım Iphone 5 16gb
    İçeride bir turkcell standı vardı, gerçi ben kontratlı aldım ama faturayu Teknosa kesiyor.
    Bu durumda kontratsız satıyorlarsa hediye çekinle alabilirsin diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilozler

quote:

Orijinalden alıntı: atiyba

Bu telefon teknosada satışa ne zaman sunulur bilgisi olan var mı?

Ben Cumartesi günü İçerenköy Carrefour Teknosa'dan aldım Iphone 5 16gb
    İçeride bir turkcell standı vardı, gerçi ben kontratlı aldım ama faturayu Teknosa kesiyor.
    Bu durumda kontratsız satıyorlarsa hediye çekinle alabilirsin diye düşünüyorum

Ne kadara aldınız acaba ?
  • SICAK FIRSA T yok mu ?
  • kontratlı aldım Turkcellden
    149 x 24 ay
  • http://www.binbircesit.com/urun/en-ucuz-apple-iphone5-cep-telefonu.aspx

Bu daha iyi bence Genpa garantili, digerinde ithalat garantili yaziyor yani parelel ithalat.

• 20 tl için abidik gubidik sitelerden almaya deymez. 2000 lira seviyesinde bulsak kvk genpa garantili süper oğlunun ötesi olur
  • Arkadaşlar Irak-Erbil de kuzenim var. Yarın gelecek fiyatların 500$-600$ arası değiştiğini söylüyor. Çok absürd geldi bana. Orjinal olduğunu iddia ediyor. Olabilir mi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloudy_tr

20 tl için abidik gubidik sitelerden almaya deymez. 2000 lira seviyesinde bulsak kvk genpa garantili süper oğlunun ötesi olur

Yukarıda linkini verdiğim siteden 5-6 kez sorunsuzca alışveriş yaptım.
  • USA 'de bile o fiyatlarda değil diye biliyorum kontratsızlar, Irak'ta o fiyata olmasının imkanı yok. Bence dikkatli olmakta fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpeCTRuM

USA 'de bile o fiyatlarda değil diye biliyorum kontratsızlar, Irak'ta o fiyata olmasının imkanı yok. Bence dikkatli olmakta fayda var.

Evet ben de anlam veremedim ama fiyat bu.
  • En sıcak fırsat ABD'den almak. Ülkemizde resmen yoluyorlar.
    Boşuna bu adamlara ülkemizde para kaptırmayın.

Customers looking to purchase the new Apple smartphone off carrier can grab
    the 16GB version for $649.00,
    the 32GB version for $749.00 and
    the 64GB model for $849.00.

All three memory capacities will ship in one week's time, according to Apple.
    Read more athttp://global.christianpost.com/news/iphone-5-unlocked-price-revealed-apple-begins-selling-model-85865/#RszXYOIpJLeRiPDD.99

• quote:

Orijinalden alıntı: Wanker

http://www.teknolojix.com/?urun-43141-APPLE-IPHONE-5-16GB-BLACK-CEP-TELEFONU-ITH-.html

Bu nasıl?

Bu site hakkında şikayetvar.com adresinde çok fazla şikayet var. Özellikle de satılan telefonların 1-2 ay içerisinde kayıtsızdır diye kapandığından şikayet edilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 17 Aralık 2012; 23:05:08 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.