Şimdi Ara

Apple iPhone 5,5C,5S,SE için Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
9.674
Cevap
150
Favori
674.632
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Apple iPhone 5,5C,5S,SE için Sıcak Fırsatlar
Giriş
    669 Mesaj
    Hepsiburada.com SE için yarın stoklarda olacağını bildiriyor.

15 Nisan 2016 tarihinde stoklarda olacaktır.
    Ürün farklı bir fiyattan satışa sunulabilir. Eğer ürün daha yüksek bir fiyattan satışa sunulursa, ön sipariş veren müşteriden fiyat farkı alınmaz, ayrıca teslimatta öncelik sağlanır. Ürün daha düşük bir fiyattan satışa sunulursa, aradaki fark teslimatı takip eden 1 hafta içerisinde ön sipariş veren müşteriye ödenir.
    |
    |
    Henüz iyi bir kampanya denk getiremedim, denk gelirse 64gb SE almaya niyetim var.
    |
    |
  • Yarbay
    2103 Mesaj
    SE n11e falan ne zaman düşer acaba

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Apple dan havale ile 100 tl indirimli aldığım SE kargoya verilmiş yarın elimde olacak. Bakalım memnun kalacak mıyım?

Hangi şehirdesiniz?

Antalya için 25-28 Nisan arası diyordu kargolamaya, süreyi düşürdüler mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 15 Nisan 2016; 1:23:12 >

Orijinalden alıntı: OxBlue

quote:

Apple dan havale ile 100 tl indirimli aldığım SE kargoya verilmiş yarın elimde olacak. Bakalım memnun kalacak mıyım?

Hangi şehirdesiniz?

Benden sonra almışsınız. Aldığınız güne göre tarih veriyor. Benim aldığım gün alanlara 14-20 arası yazıyordu. 15 İ oldu geliyor bugün Ankara'ya girmiş kargo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

quote:

Hangi şehirdesiniz?

Benden sonra almışsınız. Aldığınız güne göre tarih veriyor. Benim aldığım gün alanlara 14-20 arası yazıyordu. 15 İ oldu geliyor bugün Ankara'ya girmiş kargo.

Yok henüz almadım, ama daha önce baktığımda öyle bir tarih çıkıyordu Antalya için.
    |
    |

• Binbaşı
    1420 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

SE n11e falan ne zaman düşer acaba

mail adresime söyle bir link gelmiş.
    Açıkçası se fiyat aralığını bilemiyorum :)
    Uygun mudur fiyatı bilemedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umityasar -- 15 Nisan 2016; 21:06:55 >
    |
    |
    MKemalinAskeri

Iphone 5s 16 gb kipada haftasonu 1299 diye tv de alt reklam gecti. Banka puan veya kisisel hedef kampanyalariyla birlestirilebilir.

|
    |
    Hepsiburada fiyatı 1299 yapmış. Cardfinans 50 TL parapuanla cazip olabilir.

Hemde kendi satıyor bu ürünü. Güzel fiyat. Nerdeyse 1 aydır takip ediyorum HB'yi başka satıcılar sattığı için almıyordum, kıllanıyordum. Ama bu sefer alacağım inşallah.
    |
    |
    muratoto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sabah siparişi verdim hocam. Vermeden önce aradım Apple TR garantiliymiş. Mobil uygulamadan aldım kargo bedava geldi. Umarım sorunsuz cihaz gelir.

Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |
    muratoto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Se nin teknomarketlere gelmesiyle sin bir 100 lira daha ucuzlayacagi soyleniyor. Hatta bin lirayi gorup sonra piyasadan cekilecekmis.

4s de gecen sene agustos civarlarinda 700-800 araligini gormustu.

Biraz daha dusecektir

|
    |
    nasilyapsam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Doğrudur hocam ama telefon ihtiyacım vardı daha fazla bekleyemedim, bayağıdır bekliyordum çünkü. Telefonsuzluk çok kötü birşey.
    |
    |
    nightsoldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: nasilyapsam

Doğrudur hocam ama telefon ihtiyacım vardı daha fazla bekleyemedim, bayağıdır bekliyordum çünkü. Telefonsuzluk çok kötü birşey.

Hayirli olsun. Gecmiste Maddi sorunlar yuzunden telefonunu satmak zorunda olan biri olarak sizi anlıyorum.

Gule gule kullanin seyi. yillar boyunca tik demeden hizmet eder insallah

|
    |

5s ten SE ye geçmeyi düşünüp kafasında soru işareti olan varsa hiç düşünmesin. SE müthiş bir cihaz elimin altında akıyor resmen.

Bin lira fark var şu günkü fiyatlarında. Muhakkak güzel bir telefon hatta canavar ama bütçesi olmayana 5s de 1000civarına inince harika bir seçenek.

quote:

Orijinalden alıntı: Züğürt Ağa

quote:

5s ten SE ye geçmeyi düşünüp kafasında soru işareti olan varsa hiç düşünmesin. SE müthiş bir cihaz elimin altında akıyor resmen.

Bin lira fark var şu günkü fiyatlarında. Muhakkak güzel bir telefon hatta canavar ama bütçesi olmayana 5s de 1000civarına inince harika bir seçenek.

5s de çok iyi telefon zaten. SE modeli çıkmasaydı ben İphone 7s e kadar kullanırım diyordum hatta. O fiyatların üzerine çıkacak bütçesi olmayan için daha iyi bir telefon yok. Geçin Lg yi falan yani. Ekranı sorun etmiyorsanız (ki ben asıl büyük ekranı sorun ediyorum) 5s en iyisidir o fiyat bandına.

• Yüzbaşı
    864 Mesaj
    iphone se 1860 liraya geliyordu mediamarktta sanirim kalkmis. en ucuz nereden alabiliriz? bi aya kadar ucuzlar mi acaba?

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
son dakika
SEO
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.