Şimdi Ara

Apple iPhone 5,5C,5S,SE için Sıcak Fırsatlar (402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
137
Favori
689.389
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam gördüm hocam 80 liralık kampanyayı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasilyapsam

quote:

Orijinalden alıntı: the patriot

N11 5s apple garantili 1235e geliyor puanla,nasıl sizce?

Link atar mısın hocam?

http://urun.n11.com/cep-telefonu/apple-iphone-5s-16gb-P89025376?rf=n11-ozel-secimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the patriot kullanıcısına yanıt
    Bu ürün Apple diye filtrelenince gelmiyor listelemeye. İlginç.
  • günün fırsatı bölümünde var n11 masaüstü versiyonunda

• Hiçbir yerde stok yok SE alip günlerce beklemek istemiyorum apple tr de bile teslim süresi uzun.. tek care ayni gun kargo yapan n11 deki saticilar..
  • Hepsiburada.com SE için yarın stoklarda olacağını bildiriyor.

15 Nisan 2016 tarihinde stoklarda olacaktır.
    Ürün farklı bir fiyattan satışa sunulabilir. Eğer ürün daha yüksek bir fiyattan satışa sunulursa, ön sipariş veren müşteriden fiyat farkı alınmaz, ayrıca teslimatta öncelik sağlanır. Ürün daha düşük bir fiyattan satışa sunulursa, aradaki fark teslimatı takip eden 1 hafta içerisinde ön sipariş veren müşteriye ödenir.
  • Apple dan havale ile 100 tl indirimli aldığım SE kargoya verilmiş yarın elimde olacak. Bakalım memnun kalacak mıyım?
  • Henüz iyi bir kampanya denk getiremedim, denk gelirse 64gb SE almaya niyetim var.
  • SE n11e falan ne zaman düşer acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Apple dan havale ile 100 tl indirimli aldığım SE kargoya verilmiş yarın elimde olacak. Bakalım memnun kalacak mıyım?

Hangi şehirdesiniz?

Antalya için 25-28 Nisan arası diyordu kargolamaya, süreyi düşürdüler mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 15 Nisan 2016; 1:23:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

quote:

Apple dan havale ile 100 tl indirimli aldığım SE kargoya verilmiş yarın elimde olacak. Bakalım memnun kalacak mıyım?

Hangi şehirdesiniz?

Benden sonra almışsınız. Aldığınız güne göre tarih veriyor. Benim aldığım gün alanlara 14-20 arası yazıyordu. 15 İ oldu geliyor bugün Ankara'ya girmiş kargo.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

quote:

Hangi şehirdesiniz?

Benden sonra almışsınız. Aldığınız güne göre tarih veriyor. Benim aldığım gün alanlara 14-20 arası yazıyordu. 15 İ oldu geliyor bugün Ankara'ya girmiş kargo.

Yok henüz almadım, ama daha önce baktığımda öyle bir tarih çıkıyordu Antalya için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

SE n11e falan ne zaman düşer acaba

mail adresime söyle bir link gelmiş.
    Açıkçası se fiyat aralığını bilemiyorum :)
    Uygun mudur fiyatı bilemedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umityasar -- 15 Nisan 2016; 21:06:55 >
  • Iphone 5s 16 gb kipada haftasonu 1299 diye tv de alt reklam gecti. Banka puan veya kisisel hedef kampanyalariyla birlestirilebilir.

• Hepsiburada fiyatı 1299 yapmış. Cardfinans 50 TL parapuanla cazip olabilir.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Hemde kendi satıyor bu ürünü. Güzel fiyat. Nerdeyse 1 aydır takip ediyorum HB'yi başka satıcılar sattığı için almıyordum, kıllanıyordum. Ama bu sefer alacağım inşallah.
  • nasilyapsam Alınırmı ne dersin. Birde garanti olayını bilirmisin.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Sabah siparişi verdim hocam. Vermeden önce aradım Apple TR garantiliymiş. Mobil uygulamadan aldım kargo bedava geldi. Umarım sorunsuz cihaz gelir.

Bu mesaja eklenen görseller:

• nasilyapsam N kullanıcısına yanıt
    Se nin teknomarketlere gelmesiyle sin bir 100 lira daha ucuzlayacagi soyleniyor. Hatta bin lirayi gorup sonra piyasadan cekilecekmis.

4s de gecen sene agustos civarlarinda 700-800 araligini gormustu.

Biraz daha dusecektir

• 5s ten SE ye geçmeyi düşünüp kafasında soru işareti olan varsa hiç düşünmesin. SE müthiş bir cihaz elimin altında akıyor resmen.

• 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.