Şimdi Ara

...:::Apple İphone 4s 16gb - 3gs 16gb:::...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cihazlar kutuludur.Turkcell'den alınmadırlar.Kendim kullanmış olduğum cihazlardır.4s garanti devam etmektedir 16 ay daha garantisi vardır.Hiçbir problemleri bulunmamaktadır.

4s=8 aylık cihazdır.Jiletinde kullanıldı çizik vs yoktur arka kapak mevcuttur.Yanında ihorn ve masa üstü standı verilicektir.
    3gs Jiletinde kullanıldı arka kapakta çizikler mevcuttur.Ekranda çizik mevcut değildir.Yanında masa üstü stand verilecektir.

4s için 1.200 TL

3gs için 500 TL

Saygılar.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pehlionemusti -- 19 Aralık 2012; 13:37:59 >

•  ...:::Apple İphone 4s 16gb - 3gs 16gb:::...
  • İmzanda ne güzel yazmışsın hadisi; bizi aldatan bizden değildir diye. Şimdi ilanda garantisi devam ediyor diyorsun, böyle inançlı biriysen niye tam olarak durumunu tarihini vs yazmıyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

İmzanda ne güzel yazmışsın hadisi; bizi aldatan bizden değildir diye. Şimdi ilanda garantisi devam ediyor diyorsun, böyle inançlı biriysen niye tam olarak durumunu tarihini vs yazmıyorsun ?

İmzamı oku sende kalsın düşüncen sorun varsa pm den at yeni iphone 5 aldığımdan dolayı satma kararını şimdi aldım faturalarına bakınca durumunu yazarım kardeş
  • Takas mevcutmu hocam.hayırlı satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler lakin takas düşünmüyorum...
  • 4S için takipteyim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm attım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mago

pm attım..

Cevaplandı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.