Şimdi Ara

Apple iPhone 4 32GB Siyah 1199 TL ( Electroworld )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
4.155
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.electroworld.com.tr/p/apple-iphone4-32gb-siyah/

32 gb olduğu için sıcak olabileceğini düşündüm. 8 gb olsa belki olmazdı da, 32gb için uygun bence

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-apple-iphone-4-32gb-fiyati,373259.html

yalnız cardfinans ve world'de taksite fiyat artmıyor, diğer kartlarda artıyor.

bonuslular için şu da bir fırsathttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/apple-iphone-4-32gb-cep-tel-siyah-outlet-firsat-80506531?mpch=ads&ggap_s=akakce&ggap_m=ocs&ggap_n=akakce&scxid=14489-145823-2357-0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ragnar Frisch -- 21 Mart 2013; 13:28:54 >

• 8 gb sini düşürmediler hala 750 ye

arkadaş nası bir ülkedir, altınla, iphone başabaş gidiyor
  • Tükendi yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

8 gb sini düşürmediler hala 750 ye

8 gb'lık modeli en uygun fiyat ile nerede bulabilirim.
  • adamlarin iki sene once cikardigi cihazin fiyati 1200 e dusuyor ve aninda tukeniyor millet de anasayfada samsung apple tartismasi yapiyor hala.

S3 1200 e aliniyor su an.
  • 2-3 gundur o sitede duruyor ama hic stoka girmedi malesef yoksa pusuda bekliordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkun.t

quote:

selam, geçtiğimiz haftalarda saturnde 1099 grmüştüm yanlş hatrlmyrsam veya vadafon ile alrsanız 1176 glyor sanırım 2 yıl taahhtlü olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: isikdeniz

quote:

quote:

selam, geçtiğimiz haftalarda saturnde 1099 grmüştüm yanlş hatrlmyrsam veya vadafon ile alrsanız 1176 glyor sanırım 2 yıl taahhtlü olarak.

2 adet alacağım bu modelden uygun bir şey denk gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

adamlarin iki sene once cikardigi cihazin fiyati 1200 e dusuyor ve aninda tukeniyor millet de anasayfada samsung apple tartismasi yapiyor hala.

kuzenimde s3 var ve duavara vuracak bi gün.

özellik olarak ben de s3 tercih ederim ama kişilerin kullanım rahatlığı için ios tercih edebiliyor. mesela fotolara zoom yapma sırsında kasma, fotoğraf galerisinde kasma, video yüklerken s3 ün geç yüklemesi (aynı çekim şartları ve aynı wireless kaynak) ekran döndürürken 2-3 sn sonr algılama derken adam s3 düşmanı oldu. kafasını duvara vuracak neredeyse ip4/5 almadığı için.

bana göre gereksiz özellikler ama bunlara dikkat edenler için ip hala rağbet görüyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isikdeniz

quote:

quote:

2 adet alacağım bu modelden uygun bir şey denk gelmedi.

Valla bende bi ara kovaladım ama 4 ve 4S arasnda kaldım,en uygunu vadfon die düşnyrdum saturn de h.sonu grünce fikrim degşti. Ancak opertor ile almanın en iyi tarafı 2 yıl vade ile almış olman.

• iphone 4 ucuzlamadi çünkü talebe yetişemiyormuş adamlar hala rağbet görüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

iphone 4 ucuzlamadi çünkü talebe yetişemiyormuş adamlar hala rağbet görüyor

fiyatı düşürmüyorlar ama..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

iphone 4 ucuzlamadi çünkü talebe yetişemiyormuş adamlar hala rağbet görüyor

fiyatı düşürmüyorlar ama..

ışte aşırı talep varmış ki düşmüyor tr ile alakalı değil yurt dışında daha uygun ki hala çok satılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

adamlarin iki sene once cikardigi cihazin fiyati 1200 e dusuyor ve aninda tukeniyor millet de anasayfada samsung apple tartismasi yapiyor hala.

özellik olarak ben de s3 tercih ederim ama kişilerin kullanım rahatlığı için ios tercih edebiliyor. mesela fotolara zoom yapma sırsında kasma, fotoğraf galerisinde kasma, video yüklerken s3 ün geç yüklemesi (aynı çekim şartları ve aynı wireless kaynak) ekran döndürürken 2-3 sn sonr algılama derken adam s3 düşmanı oldu. kafasını duvara vuracak neredeyse ip4/5 almadığı için.

bana göre gereksiz özellikler ama bunlara dikkat edenler için ip hala rağbet görüyor.

iphone 4 ten bahsediyorsun nerdeyse s3 ten iyi diyeceksin ağa babası ip5 in bi üstünlüğü yok s3 e karşı apple sevgisinide aşmışınız ben bi kaç tane s3 kullandım rehberdeki 1 snyelik bugtan başka hiç bi sorunla karşılaşmadım onuda alternatif programlar ve ayarlar ile çözdüm yok ekran geç dönüyormuş yok video geç yüklüyormuş filan bunlar basit hareketler yapmayalım bunların hiç biri gerçekci değil son yapılan ingiltere güncellemesi 2 kere iyileştirme paketi aldı 4.1.2 ve ben 2 hafta kadar en ufak bi sorun bile olmadan kullandım çok başarılıydı çamur atmıyalım..... şuan s4 ü beklediğimden dolayı note2 aldım ve satıp parayı s4 e ayıracağım...

• 8gbı bu fiyatlara idi geçen aylarda.
    16gb gelsin sıcak fiyata, alayım babama bir adet
  • quote:

Orijinalden alıntı: levent_taka61

quote:

quote:

iphone 4 ten bahsediyorsun nerdeyse s3 ten iyi diyeceksin ağa babası ip5 in bi üstünlüğü yok s3 e karşı apple sevgisinide aşmışınız ben bi kaç tane s3 kullandım rehberdeki 1 snyelik bugtan başka hiç bi sorunla karşılaşmadım onuda alternatif programlar ve ayarlar ile çözdüm yok ekran geç dönüyormuş yok video geç yüklüyormuş filan bunlar basit hareketler yapmayalım bunların hiç biri gerçekci değil son yapılan ingiltere güncellemesi 2 kere iyileştirme paketi aldı 4.1.2 ve ben 2 hafta kadar en ufak bi sorun bile olmadan kullandım çok başarılıydı çamur atmıyalım..... şuan s4 ü beklediğimden dolayı note2 aldım ve satıp parayı s4 e ayıracağım...

mesajımı nasıl okudun şiddetle merak ediyorum.

• quote:

mesajımı nasıl okudun şiddetle merak ediyorum.

Valla ben de merak ettim...

Ben de S3 yerine iPhone tercih ederim... Kendilerinin S3 tarafından falan yaratıldığını düşünecek kadar fanatikliği ileri götürenler hariç herkes biliyor s3 ün arkadaşınızın yaşadığı gibi sorunları olduğunu... Hangi telefon sorunsuz ki zaten de mi...

Ama gene de benim gibi oyun oynamayan, telefonu benchmark yapmayanlar için kullanmayanlar için günlük kullanıl stabilitesi daha önemli ki şu ana kadar kullandığım telefonlar içinde iPhone dışında bu kadar rahat telefon yoktu...

Geçen hafta HB'den Nexus 4 aldım ve android olarak memnun kalabileceğim tek cihazı buldum ama maalesef bunda da 2 tane cihaz değiştirmiş olmama rağmen wifi çekim problemi var... Sanırım bunu da iade edeceğim... Ne yapsam bilemiyorum şu an... Sanırım her ne kadar fazlasıyla sıkılmış ta olsam gene iPhone alacağım HTC One gelene kadar...

• ben kliksa kampanyasından 999 tl ye almıştım 8 gb ı. avantajixtende 25 tl geri ödeme aldım. 975 e geldi cihaz
  • bu iphone 4 8gb yurtdışında nerede ucuz peki,Amerikada nasıl fiyatı?
  • quote:

bu iphone 4 8gb yurtdışında nerede ucuz peki,Amerikada nasıl fiyatı?

ABD yi bilmem ama Gürcistan ve Irak tan iyi fiyatlara alanlar var
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.