Şimdi Ara

Apple iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max [ANA KONU] (1794. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gktg26 , gktg26 , ezio4141 , MMCNR , MMCNR Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
35.889
Cevap
740
Favori
1.747.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17911792179317941795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wp da uzun bir metin yazınca klavyede kasma oluyor. 1 kere bu yüzden wp dan tamamen kendi kendine attı ilk defa Apple da böyle bir atma yaşadım.

Klavye tahminleri dinamik adanın saginda ve solunda çıkıyor. Ya wp 18 e uyumlu güncelleme yapmadı yada İOS 18 cidden problemli
  • melankoln34 kullanıcısına yanıt

Klavyede zaten bug var bide laglı gibi Samsung’u özlüyorum bu yüzden

• bblokee B kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok hocam 2 tel kullanıyorum zaten s23u dan devam ederim şimdilik. :)
  • desert titanium D kullanıcısına yanıt

Hocam sende 15 kullanıyordun galiba ne oldu 16 pro aldın mı?

• Macuser1994 kullanıcısına yanıt

vazgeçmiştim ama yine alasım var birkaç güne alıcam   fiyatların biraz daha oturmasını bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desert titanium -- 26 Eylül 2024; 21:10:8 >

Bende vazgeçmiştim hatta 1-2 kılıf bile sipariş verdim ama şu 16 konusuna ne zaman girsem tekrar alasım geliyor.Umarım stoklar bollaşınca almam :D

15 PM’im olsa hayatta almazdım kusursuz bir cihaz bana göre. gerçi düz 15’ten sonra bende çok matah bir fark beklemiyorum ama kasa ekran kamera özellikleri farkeder ben hiç Pro kullanmadım siz Pro’ya doydunuz 17’yi bekleyin bence

Hocam,konuya girip alasim geliyor filan diyorsun ama bende arada mrktan bakiyorum da arkadaşlarin cogu sipariş verip bekliyenlerle dolu neyin gazina geldin anlamadim:)))

Düz 15 ile 15Pm-16Pm normal kullanıcı için arasındaki tek fark ekran büyüklüğü ve Promotion ekran. O da ekran birinde 60hz diğerinde de neredeyse her yerde 80hz çalışıyor. Onun haricinde fotoğrafa kadar neredeyse aynı çekip neredeyse her uygulamayı aynı anda açıyorlar. Kısaca şeytan dürtmedikçe çok da zorlamak anlamsız.
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt

Apple bataklığı gazı hocam :D Bir defa bu bataklığa girince çıkmak çok zor oluyor :D

• Önceki sürümlerde var mıydı tam hatırlamıyorum ama artık videodaki kişilerin yüzlerini de tanıyor. Yeni farketmişte olabilirim :)
  • muratdogan456 kullanıcısına yanıt
    Bendeki 15pro da arada aynı sorunu yaşatıyor. Şuan 17.6.1 yüklü henüz güncellemedim. Bazı arkadaşların dediği gibi ekran koruyucudan da olabilir. Ama yüksek ihtimal donanım yada yazılım kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
  • UD57 kullanıcısına yanıt

Dokunmatik ekran sorununa denk gelmiş olabilirsiniz

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/159662986

• gps.navigation kullanıcısına yanıt
    Burada bahsettiğiniz anladığım kadarıyla ios 18 güncellemesi ile gelişen bir sorun. Görünüşe göre bu sorun, nadirende olsa önceki sürümlerde de mevcut. Hangi nedenden ( yazılım, donanım ) kaynaklanıyor anlamak zor. 16pro serisi biraz daha piyasaya yayılsın ne olduğunu görelim, ileride belki cihazımı değiştiririm.
  • UD57 kullanıcısına yanıt

Sorun 16 serisine özel değil. Benim bir 15PM’de var diğerinde yok bu sorun. Daha önce yoktu. Yazılımsal bir sıkıntı ve düzelecek 👍

• Arkadaslar iPhone‘da dün geceden bu yana, DH Appi olmuyor. Sizde de sorun var mi? Mecburen Safari‘den giriyorum sayfaya…

Ekleme: Wifi acik olunca girmiyor.

Apple iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 27 Eylül 2024; 13:4:54 >
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt

Hocam bu düşük hz olayına zamanla alışılıyor mu? Redditte ufak bir araştırma yaptım hâlâ hassas kişiler şikayet ediyorlar ve android tarafına geçiyorlar. Ben de 14pm aldığımda bu farktan ciddi rahatsız olup geri dönmüştüm s23u ya. Applenin düzeltmeye niyeti yok gibi, uygulama geliştiricileri de aynı kafada devam ediyor. Pil tasarrufu amaçlı iyi bir şey fakat bi de ekranda kaydırma bitmek üzereyken hz i bir alt etaba daha çekiyor daha çok rahatsız ediyordu. Ort 90 hz kabul etsek bile 120 hz çalışan ekranla 30 hz fark ile %25 lik bir oran söz konusu. Ben takıntılıyım buna  

• gps.navigation kullanıcısına yanıt
    Sanırım bir karışıklık oldu. Iphone 16 serisine özel dememiştim. Ios 18 de olan bu sorunu 15pro ile 17.6.1 sürümünde bende yaşadım. Bu sorun yeni değil. Ios 18 ile düzelmemiş. Ios 18.1 ve sonrası içinde düzelme olurmu bilemiyoruz. Umarım dediğiniz gibi sorun yazılımsaldır ve düzelir.
  • Burada hangi ayarları açık kullanıyosunuz youtubeda özellikle makro denetimini herkes farklı yapıyor olayı ne bilen varmi hangisi daha iyi açık mı kapalı mı

• 
Sayfa: önceki 17911792179317941795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.