Şimdi Ara

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.559
Cevap
351
Favori
1.679.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben, 13 Pro Max 256 GB Sierra Blue ön siparişi verdim Apple Store'dan

• quote:

Orijinalden alıntı: Naili

Benim var. Yalnız paketi açarken videoya çekin.

Aynı fikirdeyim hanıma video çektireceğim ne olur ne olmaz garantiye alalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freedom11 F kullanıcısına yanıt

Bu tarz şeyler bana şüpheli geliyor, fotoğraflar vs bilemiyorum.

Ben de mediamarkt üzerinden ön sipariş geçtim. Gelince kargocu yanında açıp kontrol edeceğim artık.

Orijinal pakette nelere dikkat etmek lazım, bir onlara da bakalim

• Apple'dan sipariş veren arkadaşlar, sizce yarın bir hareketlenme olur mu siparişlerde?

• aria26 kullanıcısına yanıt

Belki gönderime hazırlanıyor safhasına geçebilir.

• Hala elim sepete ekleyip onaylamak ile onaylamamak arasinda gidip geliyor. Maasimin 3.5 kati bir telefon ancak askerde biriktirdigim para ile alayim diyorum. 3 sene once 7.000 liraya S10 aldik simdi 3.000'e anca satarsin. Apple cidden zarar ettirmiyor. Sadece ekran süresi tecrübem yok Apple'da. Guncel S10 'um 3 senedir sabit 3 saat veriyor en fazla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakulta8585 kullanıcısına yanıt

sierra maviyi ben de çok merak ettim tam rengini bir türlü anlayamadım videolar dan

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Harika olmuş hocam güle güle kullanın bende artık max modeline bye bye diyeceğim pro modelini kullanacağım umarım öyle yaparım 👍

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom11

Bu mesaj silindi.

Ben bu tarz pahalı ürünleri görerek elden almayı tercih ediyorum. Firmalar ne kadar kaliteli olursa olsun hiç bir kargo firmasına güvenmiyorum. Adamın yanında bile kargoyu açsanız sıkıntı olursa bu yasalarla hiç bir şey kanıtlayamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Naili

Benim var. Yalnız paketi açarken videoya çekin.

Niye ki? Apple'dan alıyorum.

• BogazınYargıcı kullanıcısına yanıt
    Neden max'tan vazgeçiyorsunuz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

Ben bu tarz pahalı ürünleri görerek elden almayı tercih ediyorum. Firmalar ne kadar kaliteli olursa olsun hiç bir kargo firmasına güvenmiyorum. Adamın yanında bile kargoyu açsanız sıkıntı olursa bu yasalarla hiç bir şey kanıtlayamazsınız.

Alıntıları Göster

Apple en garantisi. Tabiki gidip teknoloji markette alıp açıp o şekilde teslim almak daha iyi. Ben monitörü 3. Pakette teslim aldım mesela

• stalker kullanıcısına yanıt
    Evet rengini ben de bir türlü anlayamadım bir videoda griye çalıyor çok soluk bir mavi ama başka bir videoda canlı güzel bir mavi gözüküyor. Sanırım gerçekte de tam olarak böyle hocam yani geçen seneki pasifik mavisi gibi sağlam derin bir mavi değil de ışığa göre/bakış açısına göre grileşen soluklaşan bir mavi. Ondan ben de kararsızım o renk konusunda.

• Batuhan Apatay kullanıcısına yanıt
    Ben pazar mesai yapıp kargoya hazır hale gelir diye gün içinde bile baktım ama yok. Sonuçta yılda kaç kere ön sipariş ile ürün satıyolar pazar da çalışılır mı ya demeyin 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: MüteahhitMimar

Ben pazar mesai yapıp kargoya hazır hale gelir diye gün içinde bile baktım ama yok. Sonuçta yılda kaç kere ön sipariş ile ürün satıyolar pazar da çalışılır mı ya demeyin 😁

Yok çalışmalarına gerek ya. Herkes normal insani şartlarda çalışsın bize 1 gün geç gelsin sıkıntı yok. Yeterki 1 Ekim'e sarkıtmasınlar şunu :D

• 12 serisin de ki pasifik mavisi gerçekten iyiymiş bu sierra blue elimize almadan anlayamayacağız maalesef gold renk sipariş geçmiştim çok geç olmadan yarın güncellemeyi düşünüyordum sierra blue rengiyle sanırım gold olarak kalacağım

• Konunun Apple ile ilgisi yok. Sorun Türkiye'deki kargo güvenliği. Bu hem paketlerin muhteviyatının değiştirilmesine (ana dağıtım merkezlerinde ve şubelerde yaşanmış buna benzer tonlarca olay var) hem de paketlerin ara aşamalarda zarar görecek şekilde oradan oraya atılmasına dair bir endişe.

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.