Şimdi Ara

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
27.551
Cevap
352
Favori
1.678.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bende bu cihazları almayı düşünüyorum ama , MacBookPro ile aynı fiyat. iPad den pahalı, ne özelliği var arama yapıyor. Hâla iPhone7 kullanıyorum, telefona vereceğim parayı iPad ve Mac’e kullandım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU]

iPhone 13 Pro 256GB Graphit rengini dün Apple Store'dan (Köln) aldim. Daha 11 Pro Max kullaniyordum ve zamanla agirlastigi icin artik bikmistim. Kamerayi denemedim. 120 Hz ise bazi yerlerde kendini belli efiyor, bazen asiri sekulde bir fark olmuyor 60Hz'e nazaran. Arka kamera asiri büyümüs. Insan'a cok devasa bir boyutmus gibi geliyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 26 Eylül 2021; 12:30:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom11

Bu mesaj silindi.

Herşeyi maaşa indirgeme ağır yanılırsın .

• quote:

Bu mesaj silindi.

Kuruş almadım. Şimdi ne diyeceksin?

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Sana özelden atardım maaş bordromu ama gece uyuyamazsın. Sana bu kötülüğü yapmak istemem üzgünüm. O söylediğin rakamın çooook çok üstünde..

• quote:

Orijinalden alıntı: FinalVerdict93

Sana özelden atardım maaş bordromu ama gece uyuyamazsın. Sana bu kötülüğü yapmak istemem üzgünüm. O söylediğin rakamın çooook çok üstünde..

Alıntıları Göster

İnandırmak zorunda değilsiniz :)

• quote:

Bu mesaj silindi.

Bak uyarıyorum.. Uykuların kaçar.. hayattan soğursun Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU]  Yaparım yani kışkırtma boşa beni Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] 

• özelliklerden bahsedelim.i,steyen alır istemeyende almaz.zaten bu telefonu çok parası olanda alıyor az kazananda alıyor.kim ne yaparsa yapsın.önemli olan özellikler alıpta kullananlar fikir alışverişi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 26 Eylül 2021; 12:57:50 >
  • Sanan kardeşim milletin gelirinden haddin değil bu konular bak işine

• pasifik. kullanıcısına yanıt
    Abi 14 çıkınca bana satarsın artık 😂

• Dont feed the troll.

• pasifik. kullanıcısına yanıt

Cok tesekkür ederim. Daha iyileri sizlerin olsun insaallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

iPhone 13 Pro 256GB Graphit rengini dün Apple Store'dan (Köln) aldim. Daha 11 Pro Max kullaniyordum ve zamanla agirlastigi icin artik bikmistim. Kamerayi denemedim. 120 Hz ise bazi yerlerde kendini belli efiyor, bazen asiri sekulde bir fark olmuyor 60Hz'e nazaran. Arka kamera asiri büyümüs. Insan'a cok devasa bir boyutmus gibi geliyor!

hocam neden grafit bana çok sıkıcı geliyor o renk Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU]  mavi yada gold daha iyi değil mi? Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] 

• 12 Pro'dan 13 Pro'ya geçenler, 12 Prolarınızı ne kadara sattınız? Elimde 128Gb 12 Pro var beyaz renk. Mart 2023'e kadar garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 26 Eylül 2021; 14:1:48 >
  • mcanozen kullanıcısına yanıt
    Olabilir kardeşim neden olmasın.özel den yazabilirsin bana

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun, umarım güzel günlerde kullanırsınız her zaman. Özellikle iki telefonu kamera açısından değerlendirilmesini yapar mısın sana zahmet. Bariz farklar var mı fotoğraf çekerken ana kamera ve geniş açı kamerada gündüz ve gece çekimi arasında

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.