Şimdi Ara

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
27.548
Cevap
354
Favori
1.678.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce kaç dolar olur ben yurt dışından getirtiyorum gerçi 12 pro max i yeni aldım ama özellik olarak çok fark olursa eğer yurt dışından 13 pro max getirtmeyi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmcomprehensible -- 28 Ağustos 2021; 17:58:0 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bende 13 Pro yu bekliyorum. Kısmetse 6S+ dan geçecem. 6s+'ı Amerika'dan 900 dolara(o zaman 2700tl+138tl pasaport) getirtmiştim. sizce de aynısını yapayım mı? yani oradan getirtsem sanırım 2 sene satamıyorum. pasaport harçı + yurtdışına çıkmam gerekecek. yaptığım masraflara değer mi? bir de işin garanti boyutu var. hepsini alt alta sıraladığımda buradan mı alayım yoksa yine de getirteyim mi?

• Galiba 13 pro max 30 bin tl civarı olacak☺️öyle diyorlar

• the_hornet kullanıcısına yanıt
    Benim de merak ettiğim konu bu

• Hepimize geçmiş olsun Pro'lara yüzde 50 zam geliyormuş

• scanh kullanıcısına yanıt
    Hocam imkansız değil mi

• TAGRNT kullanıcısına yanıt

Bana da biraz abartı geldi 1800 dolar 2200 dolar gibi fiyat söylentileri. Umarım söylenti gerçek olmaz.

• Dostlar selam. Acil telefon alma ihtiyacım oldu, 5 sene severek kullandığım 7 plus’ı babama vereceğim ve kendime iphone alacağım. 13 serisi bekliyorum çünkü 120 hz ekranla geleceği söyleniyor ancak bazı kaynaklarda da 60 hz ekranla devam edileceğini söylüyor. 60 hz ekran ise beklemenin mânâsı yok, ayriyetten şöyle bir durum da var ki 120 hz ile 12 serisine göre şarjı daha çabuk bitecektir bu da bir dezavantaj. bir de son açıklanan fiyatlardan sonra 12 serisine göre çok daha pahalı olacağı görülüyor.

Ekran konusunda 120hz kesinleşti mi? Bir de sizce 120 hz için beklemeye değer mi? Öyleyse eğer 2 ay daha bekleyeceğim mecburi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Pro derken bizimkilere demi zam geliyor.

• Benim tahminim 13 pro max 18000 den başlar 128gb o fiyatlar abartı söylenti.

• pasifik. kullanıcısına yanıt

13 Pro/Pro Max manasında

Apple nin işi belli olmaz bunlarida pahalatır,çok ucuz ya☺️

• iPhone 13 konu grubunda aylar sonra umarım buluşuruz sorunsuz bir şekilde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Dostlar selam. Acil telefon alma ihtiyacım oldu, 5 sene severek kullandığım 7 plus’ı babama vereceğim ve kendime iphone alacağım. 13 serisi bekliyorum çünkü 120 hz ekranla geleceği söyleniyor ancak bazı kaynaklarda da 60 hz ekranla devam edileceğini söylüyor. 60 hz ekran ise beklemenin mânâsı yok, ayriyetten şöyle bir durum da var ki 120 hz ile 12 serisine göre şarjı daha çabuk bitecektir bu da bir dezavantaj. bir de son açıklanan fiyatlardan sonra 12 serisine göre çok daha pahalı olacağı görülüyor.

Ekran konusunda 120hz kesinleşti mi? Bir de sizce 120 hz için beklemeye değer mi? Öyleyse eğer 2 ay daha bekleyeceğim mecburi.

Selam,

Acil ihtiyaç durumunuzu anlıyorum ama lanse ediliş tarihine bu kadar az bir süre kalmışken yeni cihazları da görün derim.

120 Hz meselesi gördüğüm kadarıyla halen kesinleşmiş değil ki bu tarz önemli değişiklikler Apple tarafında lansman anına kadar çok çok istisnai durumlar dışında netleşmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pasifik. kullanıcısına yanıt

Pro serilerin üretimi 1 yıldır. Sonraki yıl üretimi durur ve kalan stoklara "resmi" zam gelmez.

11 pro zamanında zamlanmıştı.oda bizim vergiler artmıştı galiba

• 12 pro max 256 alabiliyorsanız alın 512 ile çok fazla para ödersiniz iphone 13 pro maxe.

• quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Selam,

Acil ihtiyaç durumunuzu anlıyorum ama lanse ediliş tarihine bu kadar az bir süre kalmışken yeni cihazları da görün derim.

120 Hz meselesi gördüğüm kadarıyla halen kesinleşmiş değil ki bu tarz önemli değişiklikler Apple tarafında lansman anına kadar çok çok istisnai durumlar dışında netleşmiyor.

Alıntıları Göster
    Haklısınız. Bu kadar kısa süre kalmışken sabretmekte fayda var.

Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Bana da biraz abartı geldi 1800 dolar 2200 dolar gibi fiyat söylentileri. Umarım söylenti gerçek olmaz.

Bana da abartı geldi. Öğrenmeye az kaldı zaten ama en fazla geçen yılki fiyatlara 100 dolar zam gelir. Aşağıdaki fiyatları baz alırsak 1800-2000 dolar olmazlar. Ayrıca 256gb modeli bence çıkar.

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU]

• isimsiz755 kullanıcısına yanıt

dediğinize katılıyorum 100 dolar zam gelir öyle %50 zam fln bence imkansız

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.