Şimdi Ara

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] (673. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.555
Cevap
351
Favori
1.678.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Değişim olduğu için öne çekmişler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ***RAMMSTEIN*** kullanıcısına yanıt

Hocam valla çok sevindim. İnşallah bu sorunsuz gelir.

Valla ebnimki önceki güncellemede de geriye alınmadı hala değişiklik yok. Sizin değişim olduğu içindir inşallah erkenden alırsınız hakkınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: ciho.

Hocam valla çok sevindim. İnşallah bu sorunsuz gelir.

İnşallah hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • dodolante D kullanıcısına yanıt

Keşke 2.ciyide Apple dan alsaydım :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noira kullanıcısına yanıt

Ne bu şiddet yahu. Düzgün bir şekilde uyarı yaptığımız için yemediğimiz laf kalmadı.

Telefonlarınızın elinize ulaşmamış olması hali hazırda kullanan kişilerin bilgi paylaşımını engellemenizi gerektirmez. Cihaz stok ve kargo durumları için bir konu açılıp bu konunun sadece cihazla ilgili paylaşıma ayrılması düşünülmüş ki gayet mantıklı bir karar buna uygun şekilde mesaj atılması için ricada bulunduk.

Sizlerde umarım en kısa zamanda cihazlarınıza ulaşırsınız ve bu konuda bilgi paylaşımlarınızı sürdürürsünüz.

Ayrıca uyarıyla ilgili bir şikayetiniz varsa bunu düzgün bir şekilde dile getirmenizi dilerim. Hakaret edip, argo ifadeler kullanmanız bu konuya yaptığınız katkının önüne geçerse bu durum beni üzer.

Bağırıp çağırmak yerine düzgün mesajlarla olmaz ya da şöyle olur diye yazarsanız hep birlikte burada tartışılıp orta yol bulunur.

Ne zaman vermiştiniz hocam siz telefonu ?

• Cihazımı aldıktan sonra ilk izlenimlerimi, Pil performansı hakkındaki denemelerimi, Adaptörlerin şarj etme ve ısınma konularını aşağıdaki mesajımda değinmiştim.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/151315058

Magsafe şarj standı ile son denemeyi gerçekleştirdim. Ürün aşağıdaki üründür.

https://www.apple.com/tr/shop/product/MHXF3TU/A/magsafe-duo-%c5%9farj-ayg%c4%b1t%c4%b1?fnode=22182d6192d6531aec9ca3afd45ad4fa67edfd453cf7129d0c78051b196cebe9a49ca2fddd51282332ae757225084cdca2b600698debf91b92d3d3d060283c5593352f5b545285ef965d86bb31f5eddd473b1fd126519f17634bceff16b1e958

Cihaz:İphone 13 pro 512 gb

Daha önce 12 w ve 20 w ile ilgili şarj deneyimlerimi paylaştım. Magsafe standı ile yaptığım deneme süre olarak 20 w adaptör ile yaptığım deneme ile aynı %80'e kadar 30-40 dakika arası sürüyor. (Ek bilgi yanına watch takılıyken herhangi bir performans kaybı olmuyor en azından gözle görülür bir şekilde).Sonra stabil şekilde devam ediyor. Isınma olarak yine makul bir seviye, sadece aklına takılanlar olursa diye söylüyorum. Fiziksel olarak direk bataryaya temas ederek şarj olduğu için arka kısım genel olarak ısınmış oluyor. Fakat bu durum dert edilecek kadar değil benim açımdan. Belki bu ısıyı istemeyen olacaktır. Yaptığım 3 şarj etme deneyiminden sonra söyleyeceğim şu ki. 12 w ısınma yok denecek düzeyde. 20 w makul ölçüde ısınıyor. Magsafe ise aralarında ısıyı en çok hissettiren ama seviye olarak ekstra bir sorun yok onu da belirteyim. Bu denemeleri yaparken telefon ile hiçbir şekilde uğraşmadan şarja bırakarak %100 olunca tekrar aldığımı belirtmek isterim.

Ekstra olarak 3 gün sonunda pil performansı olarak 25 saat süren ilk denememi yazmıştım ve verilerini ilk mesaj linkinde paylaştım. 3 gün içinde ortalama 20-25 saat arası bir kullanım ömrü sağladı bana. Sonuç olarak eğer oyun oynamazsanız. Telefon görüşmesi, video izleme, görüntülü konuşma, internette takip ettiğiniz uygulama vs, watch bluetooth ile takılıyken yoğun kullanım dahil bir şarj ile tam günü çok rahat geçirirsiniz. Çok yoğun kullanıyorsanız bile sabah 7'de şarjdan aldığınızı düşünürsek saat 22-23'e kadar yaklaşık 15-16 saat içinde pili bitirmeniz pek mümkün gözükmüyor. Yoğun olmayan normal kullanım için sabah 7'den diğer sabah 7'ye kadar şarj sorunu yaşamazsınız. (Yüksek kalite uzun süre video çekimi,oyun oynamak vb dahil değildir. Günlük kullanım için söylenmiştir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |DL| -- 3 Aralık 2021; 17:58:49 >

• 13 pro şarjı bana hızlı bitiyor gibi geldi. Var mı 13 pro kullanıp benimle aynı düşüncede olan

• Portraitclub kullanıcısına yanıt

Aynı sorunu yaşıyorum :(

• YarasaCorbasi kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum , belki yeni olduğu içindir diye teselli ediyorum kendimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozdess O kullanıcısına yanıt

Bugün İstanbul’da olan Topkapı şubesi sistemde yazan şubeye gittim. Çalışan kadın sistemde yazan şubenin başka şube olduğunu söyledi. Boşu boşuna gittiğimde kaldım. Sistem güncellemesi olmadığı için topkapı yazan şubenin istanbul Esenyurt da olan bir şube olduğunu söyledi. Sinirlenerek geri geldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 3 Aralık 2021; 18:23:22 >
  • apple paylastigi tarihte geldi 2 aralikta cihazi teslim aldim insallah media marktdan telefonunuz gelir

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Kılıfı nerden aldınız. Rengi çok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

düz 13 ün pil kapasitesi 3.240 mAh iken,  Pro modelinin 3.125 mah yapan Apple mühendislerini ayakta alkışlıyorum en başından beri, Ekstra 1 kamera var, ekran yenileme 120 lere çıkıyor, pili min 3500 lerde tutmaları gerekirken, poşet jelatin şarj cihazı derken pilden de kırpmayı es geçmemişler.

yada 3500 gibi değerlerde çıkaracaklardı, baktılar pro max tuğla gibi oldu, ona da 4400 mah koyduk, 11 pro yüksek pilli olursa Max in yüzüne bakana olmaz diye saçma sapan düşük tuttular.

Bazen çok hızlı bitiyor bazen de günü çıkarıyor vallahi

değişik

• dayanamadım magsafe şarj cihazı aldım. 1 gün denedim. bugün iade ettim.

fikir güzel. rahatlık güzel. ama magsafe çok ısınıyor. öyle böyle değil aluminyum kısım yapılmış haliyle ama neredeyse el yakacak gibi ısınıyor. tam 2 saatte şarj ediyor. telefonda ısınıyor ama magsafe bu kadar ısındıgı için kullanmam tedirgin oldum

• Sipariş tarihi: 16/11/2021 Hala bir haber yok bende :)
    Haftaya inşallah bir hareket olur

ilk 3 - 4 gün bende de rahatsızlık verecek kadar az dayandı pil. Sonra ne kemiriyor pili diye baktım, 30 gb üzeri müzik, bi o kadar fotoğraf, whatsapp backup’ları falan sürekli bir şey indiriyor… özellikle müzik 2-3 gün sürdü… (ben eski kafalıyım, beğendiğim albümü indiririm, net olmaz, sokakta datadan yemesin falan diye, o yüzden çok yer tutuyor bende müzik)

sync bitti, çok keyifli süreler almaya başladım… bilginize…

• 
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.