Şimdi Ara

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
27.559
Cevap
351
Favori
1.679.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    100x zom abartı ve cok bozuyor şöyle tadında yapsa apple 10 optik 20x hibrid on numara olurdu.he şuan yetiyor 2.5x dağları marsı çekecek değiliz ama dursun kenarda da☺️😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasifik. -- 9 Eylül 2021; 12:12:18 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt

Hocam valla, 13 Pro alacağım gibi. Ancak etkileyecek faktörler. 16,000 TL psikolojik sınır belirledim, bir de muhakkak 120 Hz olması gerekiyor :)

Eğe böyle olursa çıktığının ertesi günü alacağım :)

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt

12 Pro Max kullancısı olarak ben de 13 Pro Max alma düşüncesindeyim. Ama hemen mi alırım yoksa bir süre bekler miyim bilmiyorum.

• 3 yıl kullanmadan herhangi bir Iphone'u değiştirmek ülkemiz şartlarında çılgınlık.

• Fiyat 16 bin bandında olursa pro almayi düşünüyorum. Acaba pil nasıl olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xgny58x kullanıcısına yanıt
    120hz gelirse çok iyi pil beklemeyin,çoğu alırsa zaten pil yetmeyecek 60hz kullanacak lar.benimde kafama takılan bu pili nasıl halledecekler,120hz pili sömürür

• 12 pro maxle 13 pro max arasındaki farklar nedir tam olarak? 13 pro maxin özelliklerini anlatan yazı veya video varsa paylaşabilir misiniz?

• pasifik. kullanıcısına yanıt

Hocam oyun icin falan 120hz günlük kullanım icin 60hz ideal olur pil kapasitesi artmıştır umarım.

120hz destekleyen oyun pek yok,arkadaşda 90hz lık telefon var pubg 40 fps alıyor,ben 60 fps alıyorum kayıpsız☺️pili artırmıcaklar dahada aşaya çekecekler☺️

Hocam wild Rift oynuyorum sadece. Umarım pil kötü olmaz.

Kesinlikle katılıyorum.

Pil durumu xs gibi olmasında,sonra seneye dayanıklı pilini çıkarırlar☺️

• 10 x zoom yeterli 100 zoom gereksiz.önemli olan fotoğraf kalitesi iyi olsun.birde video

zannetmiyorum 10 x gelsin gelirse 5 optik zoom gelirse gelir yüzde50 şans

Hocam sen sanki almayacaksın diye telefon alttan alta b.k atıyosun gibi gelmeye başladı Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU]  Kızmaca yok.

• leftercan1907 L kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle

• scanh kullanıcısına yanıt
    Niye kızım zaten diyorum dediklerim gelirse alıcam gelmezse neden alayım boşuna☺️14 e bakıcaz.

• 14 de çentik kalkıyor galiba

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasifik. -- 11 Eylül 2021; 0:7:14 >
  • Twitterdaki dedikodulara göre 1 tb modeli 36 bin tl olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

Twitterdaki dedikodulara göre 1 tb modeli 36 bin tl olacak

Bazıları yine tık peşinde maalesef. Çoğu paylaşımın fake olduğu ortada denebilir.

12 Serisi'nin ilk VATAN (satışı olmayan) fiyatları gibi bir şey olursa olur anca o kadar. O da yine aynı mantıkla tık ve haber olma amaçlı olur.

Zira bahsi geçen fiyatlardan gelirse bu ürünler, Apple'ın özellikle TR'deki satış rakamları oldukça düşecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 11 Eylül 2021; 0:27:53 >
  • Yurt dışı 13 pro max fiyatı 11,500 TL bandında olacak çok farklı özellikler olursa alırım diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.