Şimdi Ara

Apple iPhone 13 mini & iPhone 13 tanıtıldı! İşte özellikleri, fiyatı ve tasarımı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
3
Favori
15.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 yıldır aynı cihazı tanıtıyorlar, hala aylardır bekleyenler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 standart ta 64 gb neden yok.demek ki 64 gb model olsa 12 ile aynı fiyat olacaktı

• TwinPowerTurbo T kullanıcısına yanıt

Ben X'te artık işin sarpa sardığını hatırlıyorum. iPhone X bizde bariz pahalı satıldı birden bire. Avrupa'nın en pahalı X'ydi sanırım. Hani Apple dedi ki heralde tam erkan bir iPhone'u eskisinden biraz pahalı alacak değilsiniz. İyi bir zam hakkınızdır diye düşündü. Fahiş bir fiyatla çıkarmıştı.

O zamandan beri belimiz doğrulmadı.

• 30 bin liralik iphone 13 telefonlarda hala 50 wat hızlı şarjı göremedik rezillik.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler epıl kameraların yerlerini değiştirerek inanılmaz güzel bir inovasyona imza attınız….

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Harika bir telefon olmuş. Tabi her zaman olduğu gibi bakmakla yetiniyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exadious kullanıcısına yanıt
    Nerde 30.000 lira.Her duyduğunuza inanmayın.En üst versiyon Pro Max 23.000 tl.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • O çentik kalkana kadar almam şuan 12 pro ile devam 14 de kalkarsa düşünürüm..

• Apple store de 12 128 ile 13 128 arasında 500 tl fark var. 500 tl için kimse 12 almaz herlade. Çok saçma bir fiyat politikası oldu şimdı. Ama sonradan indirim gelebilir tabi 12 ye

• Evet X pahalı çıkmıştı. Yanında çıkan 8 ve 8 Plus fiyatı da ertesi sene düşmüştü diye hatırlıyorum ama yanılıyor olabilirim.

11/XR kasasında yeni SE modeline yakın hissediyorum ben. Keşke OLED panelle gelseydi, anneme hediye alacağım bir tane. O yüzden takip ediyorum hem fiyatları hem de modelleri. Neyse iyi batarya ömrü sunan bir SE modeli gelirse iyi olur benim için. X kasasında SE gelse harika olurdu ama Apple tanıyorum, o şekilde yapmazlar.

• 1000₺ Zammın 500₺’si 128gb farkı,500₺’si ise yeni model farkı...Yakında 12 modellerine indirim gelir...

• 2021'de çentik nedir ya şaka gibi. Android bırak kamera deliğini komple deliksiz ekrana geçiyor. Adamlar hala çentik koyuyor bir de utanmadan yüzde 25 küçülttük diyor. Alana allah akıl fikir versin.

• Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    23 bin tllik telefonda 50 wat hızlı şarj yok rezillik.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kuzgun091 kullanıcısına yanıt

Ön ahize tasarımı Samsung'dan esinlenme. Ahize iyice tepeye yapışmış. Samsung birkaç yıldır o şekilde tasarlıyor. Face ID için çentik şu anda farz. Bence çentiğin küçülmesi tatlı bir hava katmış. Ben alıştım artık çentiğe, hiç kalkmasın.  

• TwinPowerTurbo T kullanıcısına yanıt

iPad 9'a bile kasa güncellemesi vermediler ki herkes bekliyordu. Sanıyorum yeni SE yine aynı kasada, belki 8 plus kasasını alıp ekranı büyümüş şekilde ve a14/a15 gibi bir işlemciyle gelir.

• 12 ye koymadığı özellikleri 13 e koyup 12 yi 2 kere satışa sunma derdindeler

koydukları teknolojiler 12 varkende vardı çünki satış ve keriz yeme piskolojisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1AB9A40D5

Klasik Apple TR zammı. Kur oynamadı bile. Hakikaten her sene aynı şeyi yaşıyor Apple TR kullanıcıları ve bir şey yapamıyor.

13 serisinde kırmızı rengin tekrar toklaşması ve gerçekten kırmızı rengine yaklaşması dışında 12 yerine 13 alacak geçerli bir sebep göremiyorum şahsen. Event'te gördüğüm özelliklerden sonra tek istediğim elimdeki 12 mini'nin daha tok bir kırmızı olması olurdu  

1 senede %13 artmış dolar iyi ki oynamadı kur  

%10 civarı da tr fiyatlarına zam gelmiş, makul.

• Booker DeWitt kullanıcısına yanıt

Ekim 2020'de dolar 8.31, bugün itibariyle 8.4-8.45 arası seyrediyor. Apple'ın ilan ettiği iPhone çıkış tarihleri itibariyle kur oynamadı hocam. Ayrıca daha evvelden kurun çok üstünde yaptıkları zamların üstüne geliyor zaten bu zamlar. Birikerek ilerliyor.

• Yıl olmuş 2022 hala o çentik duruyor. Oha be. Azıcık utanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwinPowerTurbo

Ön ahize tasarımı Samsung'dan esinlenme. Ahize iyice tepeye yapışmış. Samsung birkaç yıldır o şekilde tasarlıyor. Face ID için çentik şu anda farz. Bence çentiğin küçülmesi tatlı bir hava katmış. Ben alıştım artık çentiğe, hiç kalkmasın.  

Apple'ın yenilik diye sunduğu, milletin de öve öve bitiremediği özellikleri ben 2 senedir kullanıyorum zaten  

Üstüne çentiksiz ekran, hızlı şarj, type c gibi şeyler hala yok. Baz modelde 120hz hala yok  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzgun091 -- 14 Eylül 2021; 22:5:32 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.