Şimdi Ara

Apple iPhone 13 / iPhone 13 Mini [ANA KONU] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.141
Cevap
323
Favori
794.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
97. Sırada  bugün en iyi #25
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler 13 ya da mini kullanan arkadaşlar lütfen telefon görüşmelerini hoparlöre aldığınızda ses cizirtili bozuk gibi geliyor mu gelmiyor mu bi yazar misiniz? beklerken çalan bip seside dahil cızırtı var. 1 telefon iade ettim ikincisi de böyle hepsi böyleyse bir daha almayacağım isim gereği sürekli hoparlörde telefonla konuşuyorum. Proda da böyle mi hoparlörden telefonda görüşme sesi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar.dün siparişi verdik.3 hafta kadar bekleyeceğiz.pekş iphone nun telefonu göndermeyip iptal etme olayı varmı
    Döviz yükselirse

• scorpion3560 S kullanıcısına yanıt
    Hayır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt

aç kalırsak en kötü 13 leri kemiririz yapacak bir şey yok :D tabi elimize ulaşırlarsa

• Media Markt siparişimi 18 gün sonra iptal ettim. Apple Online store'dan aldım. Bir üç hafta da şimdi bekleyeceğiz. Sakın Media Markt'a bulaşmayın dostlar.

• Cihazlarını Apple’dan alan arkadaşlar kaç günde kargolandığı ve ellerine geçtiğiyle ilgili aydınlatabilir mi?

• Chosen kullanıcısına yanıt
    Bende öyle bi sorun yok hocam

• Mustaka89 kullanıcısına yanıt

Hocam siz yazmıştınız son seste telefon görüşmesinde cızırtı yapıyor diye. Gürültü engellemeyi kapatın demişler yabancı forumlarda ama bende o ayarda yok menüde çok garip.

Abi son sese niye alıyorsun? Gürültülü bi ortamda kullanıyorsan 12 serisinin ahize kısmı sesi daha iyi veriyordu onu incele istersen bi

• Apple’ın sitesinden iPhone 13 sipariş etmeyi planlıyorum. Banka (TEB) 100 TL üzeri elektronik harcamalarını beşe bölüyor normalde. Apple.com’dan alacağım iPhone da bu kampanyaya dahil olur mu sizce? Yoksa telekomünikasyon alışverişi olarak geçip taksit muafiyetine mi takılır?

çünkü genelde isimden dolayı hoparlörden konuşuyorum ve telefon uzağımda oluyor, gürültü engelleme ayarı erişebilirlik/ ses görselin içinde var mi sizde ? bende görünmüyor yazılımsal bir şey mi anlamadım.

Yok hocam

Apple iPhone 13 / iPhone 13 Mini [ANA KONU]

Cevabınız icin teşekkürler hocam, ahize sesi yakacak beni anlaşılan, belki son kez iade edip yenisini almayı denerim.

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt

Apple iPhone 13 / iPhone 13 Mini [ANA KONU] 

• scorpion3560 S kullanıcısına yanıt

en sağlam yerden almışsın hatta söylediği tarihi bile geçse arayıp gecikti dersen hediye para iadesi bile yapabilirler 200 tl civarı. Artı neyse o sen etmedikçe iptal olmaz

• Magsafe şarj standı kullanıyor musunuz ? Değer mi arkadaşlar ? Önerir misiniz ?

• Sizce bagdat cad apple da yarin 13 stogu olur mu? Randevu ile alacaklarmis 14.00 a randevu aldim ama kalir mi o saate bilemedim apple online dan alirken bonus dan 400 lira bonus kazandim onu iade edersem puan yanacak 1 ayda beklemek zor geliyor

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt

Muhtemelen her modelden az sayıda stok olur ama yakalayabilir misiniz orasını kestirmek zor.

• Merkez bankası faizi 200 baz puan indirdi. Dolar 9.50 oldu. Daha da çıkacak. Birkaç hafta sonra Apple zam yapar.

• 2 gün önce aldım iphone.dolar yükseldi kılpayı almışız

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.