Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu kafayı anlamıyorum hocam,herkes büyük telefon sevmek zorunda mı ? Neden kameradan feragat ediyor küçük telefon tercih edenler ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    O da israf bence hocam. Yarı fiyatına aynı işi yapan cihazlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Buster

Yeni Macbook fiyatlarına dayanarak 12 serisi için bir fiyat tahmini yapmak istiyorum.

iPhone 12 mini - 9.299₺

iPhone 12 - 10.999₺

iPhone 12 Pro - 14.299₺

iPhone 12 Pro Max - 15.999₺

Bu fiyatları görebilirsek şanslıyız bence..

sizin hesaba göre iPhone 12. , 11 pro ile aynı fiyata gelecek.

eğer böyle aynı fiyat olsa bir çok kişi 11 pro yu tercih edecektir bence

• bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Bugünkü mac fiyatlarını gördükten sonra arkadaşın yazdığı fiyatlar fazla iyimser olmuş. Macbook 16inç 7k zam yedi bugün . Proyu tercih edenler de stok bitine kadar tercih edebilecek, sonra 11 pro diye bir cihaz kalmayacak, resmî olarak üretimi ve satışı biten bir cihaz.

• Selamlar bir sorum var sizlere fikrinizi almak isterim.

11869tl ye amazondan 11 pro max 64gb mı tercih edeyim,

14129tl ye n11den bittibitiyor mağazasından 11 pro max 512gb mı tercih edeyim?

Ürünü 12lerin fiyatları açıklanana kadar açmayacağım. Sadece 12pro&max aşırı yüksekten gelirse kullanacağım, yukarıda yazdığım civarlarda girerse piyasaya iade edeceğim. Aslında 512 daha mantıklı görünüyor ama iade mevzusu olunca n11 ve farklı mağaza, amazonun kendisi kadar güven vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Egeozbaran

Şu kafayı anlamıyorum hocam,herkes büyük telefon sevmek zorunda mı ? Neden kameradan feragat ediyor küçük telefon tercih edenler ?

Değil fakt satış politikası bu şekilde :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ghost Buster kullanıcısına yanıt
    Dolar kurunu 8-8.1 alarak fiyat belirlerse apple neden olmasin.. Ins da boyle fiyatlarla gelir de biraz albenisi olur yeni cihazlarin

• Ben avantajları anlatayım

1. Amazon'dan Satıcı Amazon olarak alırsan 2 yıl içinde arıza durumunda Amazon geri iade alır. Aynı ürünü tekrar almak istersen ve fiyatı artmış ise aradaki farkı Satıcı Amazon ise karşılar ve tekrar eski fiyatından 2 yıl garantili olarak satın alırsın.
    2. N11 den alırsan problem çıkarsa muhatab yok N11 aradan çekilir. Satıcı isterse cevap bile vermeyecektir. THH ile uğraşırsın. Problem çıkmadı diyelim ürün arızalandı servise vereceksin servis sana Swap cihaz verecek.

Şahsi düşüncem: Amazon'dan satıcı Amazon olacak şekilde almanızdır.

• Burak_Clk kullanıcısına yanıt

11 bine kampanya ile n11 den 11 pro max aldım, iPhone 12’nin düz versiyonu bile o fiyata gelir mi meçhul. Özellik bakımından da tek eksiği 5G‘dir onun harici düz 12yi cazip kılacak hiç bir ekstra özellik yok. Aksine artıları var

Üretim bitme olayına da çok takılmayın 10 ay sonra da 12 pro üretimi bitecek, 13 konuşulacak

• cohibar C kullanıcısına yanıt
    11 pro max işlemci dışında düz 12den iyi bir cihaz gerçekten. O da kısa vadede hissedilecek kadar değil. Ben de 11 pro’yu sattım 12 pro alacağım. Ama 15 bin üstüne gelirse o zaman düz 12 yerine 11 pro max alırım kesinlikle. Bu arada apple 12 serisinin servis fiyatlandırmalarını açıkladı. 599 lira batarya değişimi önceki serilerle aynı.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

Dediğiniz şeylerden ötürü bende Amazon düşünüyorum hocam da 64 lük olması soru işareti bir tek.

• cohibar C kullanıcısına yanıt

Ben de 12 Pro muhtemel 15 bine çıkacağından 11 Pro alayım diyorum hocam sizce mantıklı mıdır? Pro olmadıktan sonra 12 serisi almak istemiyorum.

• Gil Mocci G kullanıcısına yanıt

Amazona stoklar sürekli geliyor biraz fazla para verin Amazon'dan alın 2 yıl için de arızalanırsa çok üzülürsünüz benim cihaz servis te 2 hafta bekledi sonra swap cihaz verdiler. İmkanım olsa kabul etseler 1.000 tl verip kutulu cihaz almak isterdim.

Fazla para verin Amazon harici almayın sonra üzülürsünüz

• İphone 11 pro max almak için kendimi zor tutarken bir üzücü video daha geldi.

• Hugh Jackman kullanıcısına yanıt

12 pro max almak vardı benim aklımda da ancak 11 bine 11 pro max gerçekten piyasaya göre çok uygun.Dün gece açıklanan mac fiyatları ortada.Ayrıca devrimin seneye iPhone 13 ile geleceğini düşünüyorum 120hz ekran, uzun pil ömrü, daha küçük çentik gibi özelliklerin geleceğine dair güvenilir Apple analistlerinin beklentileri var. Seneye de aklım kalacaktı o yüzden şuan uygunu seçmek daha mantıklı geldi.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Hocam sizce iPhone 12 Pro Max'ler piyasaya girdiğinde Amazon.com.tr'ye de gelir mi? Eğer öyle olursa Apple Store yerine Amazon'u tercih edebilirim.

Amazon, Apple Store'dan bile daha fazla güven veriyor bana.

• iDoctor kullanıcısına yanıt

ne zaman gelir bilmiyorum ama mutlaka gelir. Bende Amazonu bekleyeceğim.

• paypo9 P kullanıcısına yanıt
    Gerçekten bu videodan sonra 11 Pro Max ile devam etmeyi düşünüyorum.

• dolar an itibariyle 7.85tl ye kadar geriledi.

Apple'ın bunu pek ciddiye alacağını düşünmüyorum açıkçası.

bekliyoruz hala fiyatları açıklanmadı da. söylentilere göre cuma günü diyenler var forumda.

11pro ya göre en büyük dezavantaj batarya gibi duruyor. ben watch5 ile kullandığımda bataryanın daha uzun gittiğini düşünüyorum ama bunu 12 ile bekleyip günlük kullanımda göreceğiz.

çıkıyorsa çıksın artık.

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.