Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Açıkçası köşeli tasarıma bayılıyorum. iPhone u diğer telefonlardan ayıran en önemli tasarım olarak görüyorum. Herkesin zevki farklı tabi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tripleseven kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş bugün fiyatlar belli olacak diyordu. Cuma da ön satış. Hadi inşallah

• Bugun şans eseri, iphone 12 pro kurcalama imkanm oldu,ekrani,kasa orani cok değişik geldi elde tutuş premium hissi vermedi 15bin tl fiyat cekti yurtdişi cihazina:)) elimden düşmeden al dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt

Değişik derken ele alındığında nasıl cihaz hocam biraz daha açar mısınız

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Sokmasın. Kur sürekli oynak ise Türkiye piyasasına girmeyecek mi bu cihaz? Fazla karıştırmaya gerek yok. Ben de bu hafta fiyatların belli olacağını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

Değişik derken ele alındığında nasıl cihaz hocam biraz daha açar mısınız

Kasasi cok değişik geldi hocam iphone 6 dan beri kasa ovalliği sonrasi düz ekran köşeli kasa değişik geldi acayip geldi ama ekranin düz olmasi hoşuma gitti..almak istiyenler biraz acayip gelicek ama alişirlar artk bilmiyorum:)

• Bugünkü lansmanda tanıtılan MacBook Air $999'a çıktı. Türkiye fiyatı da 10999₺ olarak açıklandı. Türkiye'deki vergisi 1826₺ olarak gözüküyor. Vergiyi düşüp Amerika fiyatına bölünce dolar kuru 9.18 çıkıyor. Burdan hareketle yeni iPhone fiyatları tatsız olabilir. Tabi ithal edildiği tarihteki dolar kuru veya Apple'ın özel bir fiyatlandırması olmazsa. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: dnzzkrks

Bugünkü lansmanda tanıtılan MacBook Air $999'a çıktı. Türkiye fiyatı da 10999₺ olarak açıklandı. Türkiye'deki vergisi 1826₺ olarak gözüküyor. Vergiyi düşüp Amerika fiyatına bölünce dolar kuru 9.18 çıkıyor. Burdan hareketle yeni iPhone fiyatları tatsız olabilir. Tabi ithal edildiği tarihteki dolar kuru veya Apple'ın özel bir fiyatlandırması olmazsa. :(

Hocam Macbook'la karşılaştırmak doğru olmaz, verginin düşük olduğu cihazlarda kar marjını yüksek tutuyor Apple.

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Hocam Macbook'la karşılaştırmak doğru olmaz, verginin düşük olduğu cihazlarda kar marjını yüksek tutuyor Apple.

Alıntıları Göster

Evet haklısınız o yüzden özel bir fiyatlandırma yapabilir dedim. Bakalım hep birlikte göreceğiz, umarız bu cuma günü en azından fiyatlar açıklanır da bu belirsizlik biter.

• _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Bence çok mantıklı yapmışsınız hocam. Düşünün telefon 15 bin TL ve whatsapp, instagram vs aynı şekilde kullanacaksınız size sunacağı aslında farklı neredeyse hiç bir şey yok. Zaten bizim aldığımız fiyatlar Avrupa da olsa sanırım kimse bu telefonları almazdı... Gün sonunda tüm telefonlar ile aşağı yukarı aynı şeyi yapıyoruz...

• Cool_psy kullanıcısına yanıt
    Telefonu rahatlikla alabilecek maddi durumdayim ve yurtdisinda yasiyorum. Yinede yokyere onca oara dokmek sacma geliyor. Seninde dedigin gibi ayni seyleri yapacagiz ve birkac kamera iyikestirmeleri icin onca fiyat farkina degmez. 5G olayi zaten onemsiz, altyapisi hazir degil ustelik 4G de yetiyor bu telefonkarla ucak kaldiracak degiliz.

• Yeni Macbook fiyatlarına dayanarak 12 serisi için bir fiyat tahmini yapmak istiyorum.

iPhone 12 mini - 9.299₺

iPhone 12 - 10.999₺

iPhone 12 Pro - 14.299₺

iPhone 12 Pro Max - 15.999₺

Bu fiyatları görebilirsek şanslıyız bence..

• Ghost Buster kullanıcısına yanıt
    Bir hesaplama yöntemi var mı yoksa rastgele bir tahmin mi 😄

• _turbo_ kullanıcısına yanıt
    İyi hocam valla ne kadar şanslısınız burada yaşamadığınız için kıskanmadım değil :)) ben yurtdışında olsam ve maddi olarak çok rahat alabiliyorsam keyfe keder alırdım ama mantık almamız gerektiğini söylüyor :))

• Cool_psy kullanıcısına yanıt
    Keyfekederde olsa insan israf olarak goruyor. Onun yerine MacbookPro almayi dusunuyorum asagi yukari ayni para.

• Blackrz kullanıcısına yanıt

Macbook Air fiyatlarıyla pro olmayan iPhone fiyatları birbirlerine çok yakın oluyorlar. Baz versiyon Macbook Prolar da Pro serisi iPhone'lar ile hemen hemen aynı fiyatlarda. Yani işin özü bu tahminler tamamen sallamasyon hocam. Hesaplama yapmak hiç içimden gelmiyor çünkü daha yüksek çıkıyor fiyatlar. Böyle kendimi kandırmaya ve umutlu kalmaya çalışıyorum sadece  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost Buster -- 10 Kasım 2020; 22:58:14 >
  • Ghost Buster kullanıcısına yanıt
    Yüreğim dağlandı okurken hocam 😂 insallah dediğiniz gibi olur 😄

• macbook fiyatlarını anında açıkladıklarına göre alacakları kuru belirlediler demektir, o halde biz daha neyi bekliyoruz :D

• Macbook anında açıklanıyor'da iphone açıklanmıyor böyle saçmalık mı olur.

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.