Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çentik gitmez o çentik de bir sürü sensör ve kamera var.

• Çentiğin gitmesi zor. Ben oval tasarımı hiç sevmeyen biri olarak 12’ye geçmeyi düşünüyorum. Ya da 12 Mini.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim geçme amacım 5S kasası ve İPhone X telefonumun artık yetersiz gelmesi. Kamera anlamında her güncelleme de kötüleşiyor zaten iyileşeceğine en iyisi 12 Pro veya 12 Mini’ye geçmek diyorum.

• lütfen cevaplar mısınız benim için önemli
    kullandığım telefon iphone 11i sattım ve şu an çok kararsızım sizce iphone 11 pro max mı almalıyım yoksa 12 pro mu almalıyım?

• Ne zaman geleceği, fiyatı hiçbir şey belli değil halen. Her sene aynı şeyi yapıyor apple. O internet sitesi süs diye mi orda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyupss0 E kullanıcısına yanıt

Eğer batarya ve ekran büyüklüğü sizin için önemliyse 11 Pro Max biçilmiş kaftan. Ama yeni tasarım, yeni işlemci istiyorum batarya önemli değil diyorsanız 12 Pro'ya da geçebilirsiniz. 12 Pro ve Pro Max arasında büyük fiyat farkları olmayacak. 11 Pro Max almayı düşündüğünüze göre büyük ekranlı telefona karşı bir önyargınız yok 12 Pro Max'in çıkmasını bekleyin, hepsinin inceleme ve karşılaştırmalarını izleyip öyle karar verin derim.

• scanh kullanıcısına yanıt
    cevabınız için çok teşekkür ederim. yeni tasarımla gelen keskin hat çok hoşuma gitti onun için beklemeyi düşünüyorum aslında. büyük ekran telefon kullanmayalı epey oldu en son 8 plus kullanmıştım galiba. video ve filmlerle aram iyi olduğu için büyük ekran düşünmeye başladım. dün apple müşteri hizmetleriyle görüştüm hâla ne fiyattan ne de çıkacağı tarih hakkında bilgi vermiyorlar. biz de bilmiyoruz dediler. bu bekleyiş uzun sürecek mi bilmiyorum sabırsız biriyim umarım dayanamayıp 11 pro max almam alırsam da yeni telefon çıktığında umarım pişman olmam.

• Sarj durumu icin yorum yapar misiniz? Yoksa 11 pro alacağım.

• Artik apple'in Samsung gibi Türkiye'ye özel fiyatlandırma yapması gerekiyor.

• Şu fiyatlar belli olsada önümüze baksak artık.

• Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    yok mu haber?

• quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Şu fiyatlar belli olsada önümüze baksak artık.

hocam apple'ın iphone 11de izlediği politakaya bakarsak

iphone 11, 10 Eylül de tanıtıldı. Bazı ülkelerde 13 Eylül de ön siparişe açıldı. 9 Ekimde Türkiye fiyatı belli oldu. 18 Ekimde de Türkiye de satışa çıktı.

Burdan yola çıkarsak,

iphone 12 , 13 ekimde tanıtıldı. Bazı ülkelerde 16 Ekim de ön siparişe açıldı. Kasımın 10-12 si gibi fiyatı belli olur. Ondan sonraki haftada satışa çıkar gibi gözüküyor.

• paypo9 P kullanıcısına yanıt

Zaten globalde 1 ay ertelendi diye belki bu kez uzatmayabilirler. 30 Ekim söylentileri vardı, bence ihtimal dahilinde.

30 Ekim'de 12-12 Pro; 30 Kasım'da 12 Mini, 12 Pro Max satışı başlar diye geçiyor içimden uzun zamandır.

• quote:

Orijinalden alıntı: paypo9

hocam apple'ın iphone 11de izlediği politakaya bakarsak

iphone 11, 10 Eylül de tanıtıldı. Bazı ülkelerde 13 Eylül de ön siparişe açıldı. 9 Ekimde Türkiye fiyatı belli oldu. 18 Ekimde de Türkiye de satışa çıktı.

Burdan yola çıkarsak,

iphone 12 , 13 ekimde tanıtıldı. Bazı ülkelerde 16 Ekim de ön siparişe açıldı. Kasımın 10-12 si gibi fiyatı belli olur. Ondan sonraki haftada satışa çıkar gibi gözüküyor.

Alıntıları Göster

İphone 11 pro max'de durum nasıldı hatırlıyormusunuz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bordo38

İphone 11 pro max'de durum nasıldı hatırlıyormusunuz acaba?

Alıntıları Göster

geçen sene iphone 11, pro ve max aynı anda satışa sunulmuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Zaten globalde 1 ay ertelendi diye belki bu kez uzatmayabilirler. 30 Ekim söylentileri vardı, bence ihtimal dahilinde.

30 Ekim'de 12-12 Pro; 30 Kasım'da 12 Mini, 12 Pro Max satışı başlar diye geçiyor içimden uzun zamandır.

keşke öyle olsa da direk iphone 12 pro siparişi geçsem. 2 hafta önce samsung s9+ telefonumu sattım. 2 haftadır 6 yıllık sony z2 ile idare etmeye çalışıyorum.  

• paypo9 P kullanıcısına yanıt

Hocam ben 11 Pro Max'ten sonra SE 2020 ile idare etmekte zorlanırken sizin iş çok daha zor. Kolaylıklar diliyorum  

• scanh kullanıcısına yanıt

benim normalde kullandığım telefon iphone 6 hala, hiç zorluk çekmiyorum :)

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.