Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
674.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oledde bir sıkıntı yok artık da en iyi ekrana sahibiz diyemeyiz hocam valla ekranda s21 serisinin yakınından bile geçemez iphone maalesef :(

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tylnozcn kullanıcısına yanıt
    Evet s21 var gayet iyi ekranı var ama yanından bile geçemez katılmıyorum pek hocam ama bir tık iyi denebilir ben aslında biraz oled ekran teknolojisi için demiştim

• ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış düşünmüşüm lakin kıyaslama konusunda aynı fikirdeyim zira samsung gömlek gömlek üstünde iphone’un iki cihazı da kullanmış biri olarak. Zaten iPhone’un oled ekranları da malumunuz samsung tarafından karşılanıyor.

Doğrudur hocam ben s20 kullandım çok abartılı bir fark görmemiştim. Samsung TV Kamera Ekran hepsi abartılı renklere sahip bu da genelde insanların gözünü boyuyor s21deki durumu net bilmiyorum.

• ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Hocam tv ile telefon farklı mesela tv de bende lg kullanıyorum ve hayatta şaşmam samsung tvde çok abartılı renkler ama telefon konusunda çok başarılılar haklarını yiyemem 😂

• Ekranı iyi olsa ne olcak nekadar iyi😀bi telefonu sarjdan çekince pil seviyesi düşermi hemen,samsung amd ile anşalıyor güzel işlemci yapsın alınır ama şuan hayır😀

S21 e niyetlendin sen galiba😀😀ben 12 ekranından çok memnunum evet kendi ekranı oldugu için bi tık daha iyi olabilir,ekran hariç zaten iphonenin yanından geçemez😀😀😃

• pasifik. kullanıcısına yanıt
    Yok yok 13 pro max’i bekliyorum 😂😂 iPhone candır can 😂😂👍

Bu pasifiği özlemişiz yürü be hocam kim tutar seni

Tabi candır😂😂😂😅😅😅

Şaka bir yana cok amoled ekran samsung kullandım eskiden,sadece canımı sıkan renkleri çok abartmasıydı,s9 plus da bi ekran da fotoğraf gösteriyorduki😀pc atınca fuss😅😅o yüzden iphone ekranı iyidir herzaman,valla apple 5x ve 10x e geçmeden 12 i değişmicem😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasifik. -- 27 Mayıs 2021; 22:50:38 >
    Bilmiyorum hocam s9+ kullandım bende daha önce s21 ultra ve s10 plusda ekranlarına bayıldım. O fıss çıkma muhabbetide kameranın beceriksizliği aynı zamanda pc monitörü ile de alakalı teknolojilerinin desteklememesi falan. Ama işlemci vs. İphone çok çok üstün. Bu arada 13 çıkar çıkmaz yapıştırıcam bir pro max😂😂😂 tabi yanında watch 7 ile 😉

Beni dxomark testleri cok şaşırttı s21 ultranın cok cok aşada az puan almış,s20 daha yukar da yüksek puan almış,
    Bu arada samsun ana kamera sony diğer kameralar samsung kullanmış acaba ondanmı,
    Bizim telefonların kameraları hep sony imzaliymiş bilmiyordum geçen gördüm yabancı bir sitede incelemede.
    Her sene iphone çikti değiştim bu sene öyle yapmıcam😀😀bidaha sene dediğim gibi yer zom da yukselme yoksa 12 pro max satıp o alınmaz kendi görüşüm,şu zom olayını 5x veya 10 yapmalı artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasifik. -- 28 Mayıs 2021; 8:29:51 >
    Düşük puanın sebebi biraz siyasi boyutta yoksa gözle görünür şekilde s21 üstüne koymuş. Valla ben 12 pro max i ilk çıktığında aldım burda baya da sorun yaşadım yazdım ondan biraz soğudum😂😂. Yoksa bende düşünmüyordum.

Dolar yükselmesi zaten etikilerde vergiler artarsa durum sakat.Resmen iphone iki iphone parası ödeniyor…

• akturk19 kullanıcısına yanıt
    Ekran konusunu sıkıntı yaşamadımdım.iphone 13 serisi çıktığında fiyat konusunda sıkıntı yaşarmısınız orası belli değil😉

• An itibari ile dolar olmuş 8.56 kim bilir iphone 13 serisini kaç bandından çıkaracak. Aklımda deli sorular 😂😂

• Ardamax kullanıcısına yanıt

Hocam 12 serisi çıktığında dolar kaç TL di ? Apple kolay kolay zam yapmaz fiyatları sabit tutar ama yeni iphonelar çok pahalı olacak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum ama durum ve gidişat saki sağlam bir fiyatla çıkacak gibi duruyor üstad

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Dolar daha artarsa fiyatları günceller.Öncedende bunu yaşadık.Ama umarım bu yola sapmaz..

• 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.