Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam keçikılıftan lansman kılıfı aldım memnunum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

iphone 12 pro max için kamera korumalı şeffaf kılıf tavsiyesinde bulunur musunuz rica etsem ?

• akturk19 kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an vatan’da indirim var bir bakın derim.

• burakay27 kullanıcısına yanıt
    Eşime 12 mini aldım Pro dan önce 12 mini yi görseydim onu alırdım. Küçük hiç değil. Ağır hiç değil. Öyle bir ideal boyutta yapmışlar ki kullanırken resmen zevk veriyor.

• 12 Pro 128 gb siyah renk ile aranıza katılmış durumdayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cool Boy kullanıcısına yanıt
    Hocam şeffaf kılıf önermem. 300 liralıkta 30 liralıkta şefaf kılıf aldım ikisi de sararıyor.

• Kılıf hiç kullanmadım ve hala kullanmıyorum iphone 12 pro max

• quote:

Orijinalden alıntı: pasifik.

Arkadaşlar ben 12 pro max ın gündüz çekimlerinden hiç memnun değildim 1x tamam sıkıntı yok ama 2.5x den sonra fotoğrafı çekince kendi düzeltme yapıyor iğrenç oluyor,ha çağresi var raw mod açık olcak kamera görüntü oranıda 16.9 olacak ozaman müdahale etmiyor..deep fisoun olmuyor yani,,bu deep fisoun hafif hava kararınca iç ortamlar vsvs yerlerde işe yarıyor..deneyin görceksiniz..

Gündüz RAW kapalı ekran 4.3 de iken kendi kamerasıyla 2.5x zom yaparak bir uzağa foto çekin hatta 3 veya 5x yapın…sonra dan düzeltiyor şekilleniyor yani..( kendi kamerasıyla )

Birde moment uygulamasıyla aynı yeri çekin aynı zoom ile ne demek istediğimi anlıcaksınız..

He kendi kamerasıylada yapabilirsiniz farkı görmek için RAW açın görüntü oranınıda 16,9 yapın farkı görün..

Bu moment kamera uygulamasını ücretsizken indirmiştim 11 pro da..şimdi paralı olmuş ama yinede bedava indirebiliyorum nasıl oluyosa😂
    Yani size tavsiyem gündüz moment kamerayı kullanın.
    Deep fisuon özelliğini her şekil kullanıyor bizim kamera kapatamıyoruz onun için bu program çok kaliteli…

Bitek benmi rahatısızm bu konudan siz farketmedinizmi☺️
    Bu deep fisuon özelliği kapanmıyor önceden 11 serisinde kapanıyordu…

Bu fotoğrafların hepsi 2.5x üzeri çekimler..

Bende buna benzer bir sorunu yazacaktım. Genel olarak aşırı pikselli çekiyor 12 promax, hani instagramdaki netlik keskinlik ayarı en sonda olur detaylar aşırı ortaya çıkar, bunun gibi çekim oluyor rahatsız edici bence doğal durmuyor resimler. Şimdilik Sahne algılamayı be daha hızlı çekime izin ver ayarlarını kapadım bakalım nasıl olacak.

Birde akşam çekimleride sanki gündüz gibi yine o anın doğallığından çok uzak bir çekim oluyor bunu elle ayarlanması gerekir , isteyen gece aydınlatmalı çeker. Ben genel olarak foto çekimlerinden memnun değilim. Video çekimleri başarılı.

edit: gece çekimi elle ayarlanabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmont -- 22 Mayıs 2021; 23:55:40 >

• belmont B kullanıcısına yanıt
    Normal 1 x de sıkıntı yok zaten,orjinal kamerada oda bazı sahnelerde,eyerki 2x ve yukarısına cıkarsanız dediğim olay ortaya cıkıyor yapay zeka cok müdahale ediyor,ben raw modunu açıp denedim yine müdahale etti,bir de görüntü oranını 16.9 yaparak denedim bu sefer oldu doğal çekti,
    Not;devamlı raw çekersek cok yer tutacak,onun için moment camera uygulamasını indirin,veya procam8

Gece çekimlerindede gece modunu kapatabiliyorsun,onun dişinda bir ayar yokki??

7 plus ve 8 plus serisini arıyorum valla doğallıkta☺️☺️az müdahale etse şu yapay zeka daha iyi olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasifik. -- 23 Mayıs 2021; 1:36:40 >
  • rocky bayboğa kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bende öyle kullanmayı çok isterdim ama yemiyor. Sivilde olsam belki ama askeriyede birde hudutta mümkün değil 😂

• pasifik. kullanıcısına yanıt

Ben 16:9 ayarı seçtiğimde her foto uygulamasını açtığımda 4:3 e geri geliyor, her seferinde tekrar seçmem gerekiyor. Sizde de böylemi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmont -- 23 Mayıs 2021; 9:6:16 >
  • pasifik. kullanıcısına yanıt

benim fikrim 12 mp artık düşük kalıyor ve yapay iyileştirmelerle netlik sunmaya çalışıyorlar bu da doğallıktan uzaklaştırıyor. Bence 12 proların kamerasını 24 mp yapmaları gerekiyordu, hiç bu kadar şatafata gerek yoktu. Pazarlama stratejileri yüzünden teknolojiyi bize geç sunuyorlar. Muhtemelen iphone 13 de megapiksel arttırmak zorunda kalacaklar.

Kamera ayarlarında ayarları koru diye seçenekler var ordan yapabilirsin,ayrıca 12 megapiksellle işi yok bunun gayet yeterli,hdr ve deep fisoun devreye girince karişiyor,deep fisıon grcd cok iyi oluyorda gündüz kullanmasaydı iyiydi☺️

Mesela bunları 16.9 görüntü oranı raw açık çektim güzelliğe bak

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

• 1x
    2.5x
    5x
    5xle bu fotoyu çek bakım otomatik modda raw kapalı 16.9 kapalı şekilde berbat ediyor fotoğrafı ama böyle bozmuyor,

RAW AÇIK
    16.9 görüntü oranı yapay zeka devra dişi güzel görüntü,,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasifik. -- 23 Mayıs 2021; 9:37:25 >

• Kapat aç telefonu düzelir bence,veya ayarları bak bidaha kapanmiştir

• Arkadaşlar bazı şirket kargo vs numaraları aradığı zaman o numaralar kendiliğinden siliniyor işlem kaydından böyle birşey varmı sizdede??

• Dostlar 12 pro max sahibiyim. Modemle aramızda 1 duvar var. 35 megabit internet. Evde ipad mini 5 ve iphone 7 plus ta mevcut. Benim hızım 5-10 magabit geldiği yerde 7 plus ve ipad 15-20 arası hız alıyor. Bu durum canımı çok sıkıyor sebebi ne olabilir?

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    5ghz mi modem

• 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.