Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

12 pro max kullanıyorum hiç ses gitmeme durumu yaşamadım 14.3 sürüm

• ozinho20 kullanıcısına yanıt
    14.4 de neden geçmiyorsun
  • Arkadaşlar merhaba,
    iphone 11 den 12 proya geçiş yaptım. 11 ile de aynı sorunu yaşıyordum. Telefon içi uygulama arama için ekrana dokunup aşşağıya çekiyoruz ya :) orda ben de puslu bir ekran geliyor. Mesela ara ya tıkladığımda da puslu bir ekran geliyor. Sizde de bu sorun oluyor mu?

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ozinho20 kullanıcısına yanıt

Telefonu 5 wattla şarj etme şansınız var mı acaba yavas sarj olan batarya daha uzun mu dayanıyor test etmek icin bakmak lazım

• nba05 kullanıcısına yanıt
    VoLTE açıp kapayınca bu hata oluşuyor.Yazılım versiyonu ile ilgili bir hata.DFU modda IOS 14.4 restore ederseniz düzeliyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 6 Mart 2021; 1:59:20 >
  • QRocKfire kullanıcısına yanıt
    Tşkrlr.
  • Arkadaşlar merhaba küçük bir sorum olacak, sms parolalarını otomatik doldurma işlemi var ya atıyorum bankacılık uygulaması ya da telefonunuza kod gönderen herhangi bir uygulamada ;

otomatik doldurmak için tıklama yerinde tıkladığımda herhangi bir etkileşim alamıyorum, acaba ayarlardan birşeylere izin vermem mi gerekiyor, bir bilgisi olan var mı bu konuda acaba ?

• fearlestorm kullanıcısına yanıt

malesef hocam 5w lık şarj elimde mevcut değil

Ben 5w kullanıyorum hocam 11-12 saat ekran süresi alıyorum ortalama
  • İmcomprehensible kullanıcısına yanıt

100’e kadar dolduruyormusunuz ?

5w şarj etmek pililn ömrünü uzatmaz.Sadece sarj etme süresini arttırır.Zaten iPhone 20 w sarj kitine sayip olması lazım ama kutudan çıkmıyor.30w kadar adaptör kullanılmalı.Mac sarjı destekliyor ama 40W başlıyor.40W ve üzeri pilin ömrünü azaltır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 6 Mart 2021; 12:17:1 >
  • emrotkn E kullanıcısına yanıt
    Evet
  • İmcomprehensible kullanıcısına yanıt

11-12 saat ekran suresini aldiginizda %kac kalmis oluyor?

Ciddi bir fark var benimki ile neredeyse 4 saat fark var

Edit: Ama bendeki cihaz düz 12. Sizin Pro Max ise normaldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlestorm -- 6 Mart 2021; 14:9:31 >
    12 pro max hocam ona dikkat etmedim ama telefonun şarjını bitiremiyorum gün için de

Bence kendi ekran sürenizi başkalarıyla kıyaslamayınız. Herkesin kullanım alışkanlıkları farklı. Oyun oynayan veya işlemciyi zorlayan birinin ekran süresi tabiki daha kısa olacaktır. Sosyal medyada takılan telefonu zorlamayan birinin ekran süresi uzun olacaktır.

sadece müzik açarak yada safari de gezerek yok 15 saat yok 20 saat yok 1 hafta şarjım gidiyor diyenler de farklı bi kategoride 😂

• Arkadaşlar 16 bin liraya telefon alıyoruz üç beş dakikanın istatistiğini tutuyoruz... Değmez hocalarım kullanın gitsin, zaten anormal bir durum olsa garantiden değiştirirsiniz...

• 20W ile hızlı şarj yerine 5W kullanmayı kendimize eziyet etmek olarak görüyorum. Şarj etme süresi en az 1.5 saat daha uzun sürüyor. Cihazı ömrü boyunca yüzlerce kez şarj ettiğimizi düşünürsek yüzlerce saat fazladan beklemek anlamına geliyor. Hadi gece şarj edenleri bir nebze anlıyorum ama gündüzleri kullanacağım zaman çabuk hazır hâle gelmesi açısından hızlı şarj büyük nimet. Bu cihazları hayatımızı kolaylaştırmak için alıyoruz, zorlaştırmak için değil.
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj olayi güzel, ancak tek kafama takilan konu cihazlarin hemen ısınıyor olması. Bu beni korkutuyor, cihazın basina birsey gelecek diye degil ama yaninda biri olsa zarar verecek patlayacak matlayacak gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRocKfire

5w şarj etmek pililn ömrünü uzatmaz.Sadece sarj etme süresini arttırır.Zaten iPhone 20 w sarj kitine sayip olması lazım ama kutudan çıkmıyor.30w kadar adaptör kullanılmalı.Mac sarjı destekliyor ama 40W başlıyor.40W ve üzeri pilin ömrünü azaltır.

40W Şarj cihazına telefonu bağlayınca şarj cihazı 40W vermiyor. Şu an Appledan 20 W adaptör aldım onu kullanıyorum ama İlk 10-15 gün macbook pro 16' şarj aletiyle şarj ettim 12 pro max ı. Bu şarj aleti 96W. Macbooka bile ihtiyaç olmadığı durumlarda 96 W vermiyor programla izledim şarj istatistiğini. Yani telefon max kaç W destekliyorsa adaptörden o kadar güç çekiyor. Ama tabi önerilen bir şey değil olası bir şebeke dalgalanması,yıldırım vs gibi durumlarda adaptör olması gerekenden çok daha fazla güç verebilir. Riski yok değil var ama şarj cihazı xx W telefona da xx W gidiyor değil yani durum.Eğer öyle olsaydı hızlı şarj %80 e gelince yavaşlayıp geri kalanını yavaş doldurmazdı.Aynı hızla şarj olmaya devam ederdi.

• Merhaba yaklaşık 4 yıldır samsungun eski modelini kullanıyorum iphone 12 pro max almak istiyordum ancak benim için kullanım süresi uzun olduğu için (alinca 4.5 yıl kullanmayı planlıyorum) burada da 12 pro max ile ilgili olumsuz yorumlar okuyunca aciliyetim de olmadığı için 13 pro max i beklesem mı diye tereddütte kaldım. Benim için tutar şu anda bile sınırı geçmiş durumda.

2 sorum var 13 u beklemeli mi? 13 pro max in fiyatı tahminen nasıl olur ?

• 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.