Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dc106 kullanıcısına yanıt

Hocam bu camı takınca kılıf engelliyormu? Benim camı yamuk takmış biraz takan adam, şeffaf çok güzel kılıf taktım camı iteleyip kaldırıyor. Çok sinirim bozuldu.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

yok dostum, alırken özellikle sordum :sadece su geçirmez kılıfla kullanılmıyor diğer bütün kılıflara uyumluymuş

• quote:

Orijinalden alıntı: BogazınYargıcı

Bu mesaj silindi.

yazık etme telefonuna. hem çirkin hem ince hem sert plastik. çizer telefonunu ve korumaz.

• BogazınYargıcı kullanıcısına yanıt

Aşırı çirkin

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    👍😉
  • dc106 kullanıcısına yanıt

Su geçirmez kılıf nasıl oluyor peki? Bide silikon orjinal 12 pm kılıfı alsam yıkasam falan sıkıntı olurmu kap?

• Arkadaşlar selamlar Work and Travel'a kayıt oldum, elimde iPhone XS 256GB modeli var. Çok memnunum her şeyiyle. Fakat yurtdışına gidince fırsat bu fırsat diyip, ekosistemi tamamlamak istiyorum. 12 PRO ya da 12 PRO MAX düşünüyorum. Almışken en iyi modeli alayım, 3-4 yıl başım ağrımadan kullanayım. Türkiye'de zaten hayal gibi şeyler.

Sorularıma gelecek olursak 12 PRO ve 12 PRO MAX arası oynayan fiyat farkına değer mi? PRO MAX 512 modeli 1400 Dolar gibi bir fiyata satılmakta sıfır. Ben ikinci el de alabilirim ama sim kart unlocked bulmam gerekiyor diye biliyorum. Bestbuy, Amazon gibi siteler harici önerebileceğiniz bir site var mıdır oralarda? İkincisi Gevey ile sim card unlocked kullanmak riskli midir?

Teşekkürler.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

su geçirmez şu tarz oluyor

https://ghostek.com/products/iphone-12-lineup-nautical?sscid=11k5_93gtb&

silikon deri kılıf yıkamayla birşey olmaz ancak iç yapısı kumaş olduğu için takmadan önce iyice kurumasını bekleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: dc106

su geçirmez şu tarz oluyor

https://ghostek.com/products/iphone-12-lineup-nautical?sscid=11k5_93gtb&

silikon deri kılıf yıkamayla birşey olmaz ancak iç yapısı kumaş olduğu için takmadan önce iyice kurumasını bekleyin

Zevk meselesi tabi ama çok kaba ve berbat bir kılıf. Ben baseus un ince kılıfını kullanıyorum evde. dışarıda ise spigen liqud cyristal. :) Silverda muhteşem duruyor öneririm.

• pacodecalli P kullanıcısına yanıt

Bana görede çok kaba ,arkadaşa örnek olsun diye gösterdim 🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: dc106

Bana görede çok kaba ,arkadaşa örnek olsun diye gösterdim 🙂

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] 

• Iphone 12 pro 128 gb almak istiyorum arkadaşlar da,

Amerika'da 999 USD
    Avrupada 1159 EUR

Arkadaşlar 1 usd 0.82 euro değil mi?

Vergi mevzusu diyecekseniz, abdde de vergi var. Yani ben anlamadım bu işi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MustafaOzcelik M kullanıcısına yanıt

Cuzdan guzel kaliteli

ben nufusla ehliyeti de birlestirdim zaten su an

nufus, sirket kk, kendi kk 3 kartla kullaniyorum

yalniz tek olay arkada cikinti yaptigi icin devamli takmiyorum teli elnize aldiginizda uzun sureli kullanimda rahat olmuyor pek

ondan ise gidince genelde ve teli uzun kurcalicaksam ayirip cebimde birakiyorum

bir dez avantaji bir iki yerde denedim, temassizi cuzdan icindeyken gormedi, en azindan en ustteki karti algilasaydi super olurdu (yalniz bu cuzdandan mi yoksa 2 kart oldugundan mi bilmiyorum tek kart ile denemedim)

• wholet kullanıcısına yanıt

Sari-turuncu arasi olan deri cok sik duracaktir

ben de cuzdani var cok tatli bir renk pacific blue ya cok yakisacagini dusunuyorum (bendeki ip gold)

• ponchik P kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam halen kararsızım cüzdanı almak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalker

ikisi de mevcut tercih meselesi ikisi de çok güzel 12 pro gold rengi var beyaz slikon ile çok şık gözüküyor deri olanı da çok kaliteli ikisi de tercih edilebilir deri olanı daha uzun ömürlüdür

Ekran koruyucuyu nereden aldınız acaba link atabilir misiniz. Ben stok bulamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranegade95 -- 10 Ocak 2021; 6:9:48 >

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.