Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.675
Cevap
158
Favori
428.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 693
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 158
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • scanh (712 mesaj) pasifik. (365 mesaj) ScriptKidie (245 mesaj) Le7els (217 mesaj) zaferkahraman (185 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5013 mesaj) Mobil (2050 mesaj) Mini (121 mesaj) Uygulama (491 mesaj)
  • @
30 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]
Giriş
    804 Mesaj

Hocam çok güzel olmuş :) güle güle kullanın
    |
    |
    Pritt31 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    536 Mesaj

Merhaba youtube da bir kaç kişi bu tip video yüklemiş. Acaba sizin cihazlardada böyle bir sorun var mı? Yoksa abartılan bişey mi?

• Çavuş
    62 Mesaj

Kasa değiştiğinde hep korkmuşumdur her markada şimdi kontrol ettim bende böyle bir sorun yok hocam. Ama kasadan dolayı sorun yaşayanların birkaç videosuna bende denk geldim.
    |
    |
    pacodecalli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    805 Mesaj

Dostum ben Apple harici kılıf kuıllanmadım o yüzden diğerleri hakkında yorum yapamam , ancak magsafe özelliği kullanmak istemiyorsan alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    anatolianwarrior kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    297 Mesaj

Pm gönderildi :)

|
    |
    Pritt31 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2365 Mesaj

Anladım hocam. Kılıf için biraz pahalı geldi ama orjinallik takıntımda var. Ne yapacağımı bilemedim.

|
    |
    dc106 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    Orijinal kılıfa verdiğin paraya acıma, ben çok araştırdım, orijinal niteliğine yakın bir kılıf bile bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    188 Mesaj

Yeğenim bir instagram sayfasından orjinale yakın bir kılıf almış. Orjinal kılıfla yan yana getirdiğimiz zaman tabi ki orjinalin dokusu vs. Daha iyi ama orjinali cebine sokup çıkarırken zorlanıyormuş zemini hiç kaygan olmadığı için. Bu instagramdan aldığı kılıf ile rahat etmiş.

Kılıfın dokusu güzel fena değil tatmin edici. Elden kaymıyor gene ama orjinal kadar da tutmuyor. Standart silikon kılıftan bir tık daha tutucu. Görünüm olarak orjinalle birebir aynı. İçi aynı şekilde kumaş ve aynı zamanda iphone ve design by california yazısı da mevcut.

80tl gibi bir fiyatı varmış.

Tabi ki orjinal kadar kaliteli değildir ama orjinali de kaliteli yapan fiyatı değil.

Maliyet bazlı düşünürsek apple'ın sattığı kılıfın maliyeti diğerine hemen hemen yakındır (magsafe hariç). Sadece orjinal ürün olduğu için pahalı.

Farklı kılıflar takmak için alınabilir tabi ki magsafe kullanmıyorsanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotorsR -- 9 Ocak 2021; 10:26:31 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    441 Mesaj

çok sağolun teşekkür ederim

|
    |
    BogazınYargıcı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5766 Mesaj
    12 Pro pasifik mavisi+ orjinal baltık mavisi deri kılıf muhteşem bir ikili gibi duruyor. Var mı kullanan bu şekilde?

• Yüzbaşı
    536 Mesaj

Teşekkürler bende kontrol ettim kağıt ile bir kaç yerde kağıt giriyor ama kasaya bakınca gözle görülür birşey yok mikron derecesinde açıklık bence bütün kasalarda var. Bir adam 4. Yü aldım aynı yazmış. Belkide çok aşırı açık bu videodakilerin cihazlarda yani gözle görülür bir şeyse rahatsız eder tabi

|
    |
    Justforget_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    754 Mesaj

Hocam ben pasifik mavi pro ve siyah deri kullanıyorum çok şık oluyor 1-2 gün içinde kahverengisinide alacağım ve kılıf konusunu kapatacağım apple gerçekten bu sefer kılıfları çok iyi yapmış başka kılıfa gerek yok bundan sonra
    |
    |
    Philipp_Plein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    805 Mesaj

Ben cüzdan ile kullanıyorum gayet güzel şimdi klasik kahve artı cüzdanı bekliyorum

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/c5/57/e9/c557e9c6feb6fd19b74a6c6828841b3b.jpeg&t=0&width=480&text=1

|
    |
    Philipp_Plein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    754 Mesaj

Hocam cüzdan nasıl kullanışlımı? Cebe koyup çıkartırken düşüyor mu? Bende almayı düşündüm fakat youtube da bir videoda düştüğü söyleniyordu vazgeçmiştim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    805 Mesaj

kılıf ile kullanacaksanız zamp gibi yapışıyor ayırmak çok zor cebimde herhangi bir kayma vs olmadı.Kılıfsız da kullanılıyor ancak biraz daha zayıf. Ben memnunun bir tek sıkıntısı zaten en fazla 3 kart sığıyor ve toplamda 296gr gelmesi

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/02/e9/3d/02e93dba3976a508d16dc287669d22b1.jpeg&t=0&width=480&text=1

|
    |
    MustafaOzcelik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    754 Mesaj

Anladım hocam teşekkür ederim cevabınız için evet biraz daha ağır olur diye düşünmüştüm bende
    |
    |
  • Yüzbaşı
    805 Mesaj

Ben teşekkür ederim

|
    |
    MustafaOzcelik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    441 Mesaj

ikisi de mevcut tercih meselesi ikisi de çok güzel 12 pro gold rengi var beyaz slikon ile çok şık gözüküyor deri olanı da çok kaliteli ikisi de tercih edilebilir deri olanı daha uzun ömürlüdür

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a0/79/64/a0796457e88df590a49544f4df6599c0.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    anatolianwarrior kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5112 Mesaj

ben kahve deri - mavi iphone ile mutluyum. Renk uyumu sinematik.  

|
    |
  • Yarbay
    5080 Mesaj
    Benim de perşembe günü verdiğim 12 pro max siparişim bugün elime ulaştı, 3-5 iş günü diyordu Apple ama 2 günde getirdiler valla. Hepsiburadaki indirimden de şeffaf kılıf aldım mavi renk gözüksün diye ama başka hangi kılıfı önerirsiniz? Bir de ekran koruyucu için ne tavsiye edersiniz?

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.