Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

Daha çok şeyler değişir. Apple bu inanılmaz birşeyde ekleyebilir, bomboşta bırakabilir cihazı :)

Apple zaten bu sene yapacağını yaptı ..! Sadece bir telefona 10 ila 20.000 TL arası fiyatlandırdı.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

12 12pro için 500den 430a düşmüş slikon kılıf 12promax için sadece deri kılıf var slikon görünmüyor.

• Etoist E kullanıcısına yanıt

bence destekler yanıltabilir direk yapacak servisle iletişme geçseniz daha sağlam olur telefonu almadan önce.

• brkcnr kullanıcısına yanıt

haırlı olsun ,garanti ile hangi kampanya var ben göremedim?

evet orjinal

• Le7els kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: dc106

Arkadaşlar Apple magsafe kılıf almak isteyenler için Hepsiburada indirim yapmış

İphone 12 pro için siyah deri kılıf kalmamış kaçırdım, işten her döndüğümde foruma bakıyorum neler konuşulmuş diyerek, erken bakamamanın zararları :)

Umarım stok yenilenir de siyah rengi temin edebilirim bende uygun fiyattan, teşekkürler bilgilendirme için.

• quote:

Orijinalden alıntı: abdullah7518

inş pro stoku gelir artık bekle bekle sıkıldık

Alıntıları Göster

Hocam benim 12 pro siparişi de 20-27 ocaktı, 19-26 ocak olarak değişmiş. Ufak bir kıpırtı var sanırım ama Pro Max kadar değil, belki bu hafta sonu prolarda da stok yenilenir, teslimat süreleri iyice düşer.

• dc106 kullanıcısına yanıt

GarantiPay ile ödeme yapınca 40 TL veriyor. BonusFlaş yüklersen görürsün sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: guvenkizilay

Hocam benim 12 pro siparişi de 20-27 ocaktı, 19-26 ocak olarak değişmiş. Ufak bir kıpırtı var sanırım ama Pro Max kadar değil, belki bu hafta sonu prolarda da stok yenilenir, teslimat süreleri iyice düşer.

Alıntıları Göster

Bir akşam ansızın stok güncellendi. Demek ki zarifler yolda geliyor :)

• hayırlı olsun, iyi kullanımlar :)
  • teşekkür ederim hocam hepimizin güle güle kullanması dileğiyle

• Güle güle kullanın ✋
  • brkcnr kullanıcısına yanıt

bende çıkmadı kişiye özel sanırım

• Le7els kullanıcısına yanıt

5G olması için uygun sim kart gerekli hocam. Mümkün değil çekmesi.

kılıf olarak silikonmu tavsiye edersiniz yoksa derimi? Silikon daha hoş duruyor sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

dostum silikon bana çok kaygan sanki telefon elimden kayıp düşecek gibi,deri ele daha yapışkan

• Silikon renkli kılıf kullananlar bence istediği rengi alsın telefonda.Zaten kılıf, rengini kapatıyor telefonun.En güzel tercih şeffaf sert malzemeden kılıflar.Rengin anlamı ancak o zaman ortaya çıkıyor.
  • Adam gibi bir kılıf bulamadım, sırf korusun diye taktığım kılıfa bakın :) Apple kılıflarına o kadar parayı da vermek istemiyorum.

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

• dc106 kullanıcısına yanıt

Peki hocam değermi 400 küsür tl vermeye bu kılıflara? Birebir çakmaları var aliexpress te getirtmem mantıklımı yoksa değermi o paralara?

• 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.