Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben telefonu özellikle youtube çekimlerim için alacağım. Hantal profesyonel kamera almak yerine hem yeni model bir telefon olsun hem de kamera işimi görsün amacım..

Almışkende kamera anlamında en iyisi olsun istiyorum. Gece çekim olsun, video performansı olsun, 12 pro ile 12 pro max kamerası arasında fark var mı acaba?

şu alttaki video tamamen 12 pro max ile çekilmiş. Yahu bunu izleyince insan profesyonel kameradan soğuyor :)

edit: 12 pro max daha az noise ve daha iyi ois ile bir iki tık daha kaliteli çekimler sunuyor. kararım 12 pro max'ten yana. şimdi sıra onu bulmakta  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 8 Ocak 2021; 0:0:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

Anladım hocam. Kullanım olarak çok benzer ama 12 pro max sanki durduğu yerde daha çok tüketiyor gibi geldi :)

Bana da 11-Pro Max geçen sene yeni aldığım zamanlarda sanki bir tık daha iyi dayanıyordu gibi geliyor. 1 sene kullanılmış 11PM = yeni 12PM gibi şimdilik ama günden güne telefonu kullanım yoğunluğum da çok farklı olduğundan kesin birşey söyleyemiyorum, yanılıyor da olabilirim.

Emin olamadığıma göre önemli bir fark yok denebilir, benim için. (?)  

• Kalsiyum 17 kullanıcısına yanıt

Hocam kullanım olarak hemen hemen aynı hatta A14 güç tüketimi yönüyle daha tasarruflu ama durduğu yerde çok gidiyor yaa. 2-2,5 saattir aralıksız wp yazışması yapıyom daha yüzde 60 dan yüzde 53 e yeni indi. Ama gel görki yüzde 97 deydi gündüz yürüyüş yaptım yarım saat bi geldim 90 civarına inmiş. Sanırım 14.3 te arkaplanda bişeyler çalışıyor.

11 pm yi ilk aldığımda net 2 gün götürüyordu şarjı. ios 13 e doğru dürüst özellik gelmemişti sanırım ondan hafifti. 14 te çok özellik geldi onunda etkisi olabilir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

Üstad çok enteresan bir şekilde SE 2020'de de durduğu yerde çok gidiyor. iPhone 11 kullanan arkadaşlarım da iOS 14'den sonra durduğu yerde şarj gitmesinden çok şikayetçi. Biz iOS'cular böyle buglara alışkın değiliz bu meselenin güncellemeyle çözülmesi şart.

• scanh kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim güle güle kullan 😂✋
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

Hocam kullanım olarak hemen hemen aynı hatta A14 güç tüketimi yönüyle daha tasarruflu ama durduğu yerde çok gidiyor yaa. 2-2,5 saattir aralıksız wp yazışması yapıyom daha yüzde 60 dan yüzde 53 e yeni indi. Ama gel görki yüzde 97 deydi gündüz yürüyüş yaptım yarım saat bi geldim 90 civarına inmiş. Sanırım 14.3 te arkaplanda bişeyler çalışıyor.

11 pm yi ilk aldığımda net 2 gün götürüyordu şarjı. ios 13 e doğru dürüst özellik gelmemişti sanırım ondan hafifti. 14 te çok özellik geldi onunda etkisi olabilir :)

Olabilir, bekleme modunda ya da değil zaten artık telefonlarda arka planda bütün uygulamalar, veri namına ne bulabiliyorsa toplamak için savaş halinde dediğiniz gibi.  

Umarım düzeltilecek birşey varsa, düzeltilir. Apple bir çok kullanıcı sorununu son zamanlarda pek umursamamaya başladı, diğerlerinin izinden. Bakalım ne olacak.

• BogazınYargıcı kullanıcısına yanıt

İnşallah hocam kullanacak cihaz bulabilirsem  

• quote:

Orijinalden alıntı: matrx58_

Beyler 12 pro max de karsıdan gelen telefonu acınca ses gıtmıyor gelmıyor lte acıkken normal 3g acıkken gelıyor hatta problem yok baska boyle sorunla karsılasan oldumu

Ayni sorun bende de zaman zaman oluyor

telefonu kapatip acinca aninda duzeldigi icin yazilimsal bir problem oldugunu dusunuyorum

insallah oyledir ve guncelleme ile cozerler

cunku bazen cok can sikici oluyor ozellikle arabada vs de

• rapBiTT kullanıcısına yanıt

Bende kapatip acinca duzeliyor direkt simdilik oyle idare ediyorum umarim yazilimsal bir sorundur

• quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

Dün öğlen bende aynı sorunu yaşadım. Cihsz iphone 12 pro max, 3 arama geldi 3ünde de seslerimiz birbirimize gitmedi .3. Aramasında sesim gidiyordu.

cihazı kapatıp açtım tekrar düzeldi birdsha yapmadı.. muhtemelen sistemsel bir sorun idi o anlık bütün iphone 12 kullanıcılarnda sanırım :)

Alıntıları Göster

Bende birkac gun ara ile 2-3 kere oldu kapatip acinca duzeliyor ama can sikici biraz

• 12pro hala yok

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt

12 Pro Max almanı öneririm.

• Evet yaklaşık 10 gündür 12 pro max sarj deneyimimi sizlere sunayım.

%20 lere kadar sürekli 7~10 saat ekran açık süresi alıyorum.

Oyun ve kamera yoğun şekilde kullandığımda ortalama %20 şarj kalana kadar 6,5~7 saat ekran süresi alıyorum

Oyun ve kamerayı yoğun kullanmayıp telefonu diğer uygulamalarda yoğun kullandığımda bu süre %20 şarj kalana kadar 9~10 saat ekran süresi alıyorum

Ve benim telefonumda 15 e yakın ağır grafikli oyun ve onlarca sosyal medya uygulaması mevcut

3d Ağır grafikli oyun çok yoğun oynamazsanız 11 Pro Max'e göre şarjı bayağı iyi 12 Pro Max in

Ama 3d ağır grafikli oyun oynarsanız 11 Pro Max 1 tık daha iyi 12 Pro Max' e göre.

Ama ilerleyen zamanlarda oyun optimizasyonları A14 işlemciye göre güncellendikçe 12 Pro Max in şarjının daha iyi olacağını size söyleyebilirim her konuda.

Umarım açıklayıcı bir cevap olmuştur herkes için.

• Tiegro kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun 12 Pro serisi muazzam olmuş tasarım olarak.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

Cevap verdim

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147357728

umarım yardımcı olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferkahraman -- 8 Ocak 2021; 11:18:47 >
  • Arkadaşlar Apple magsafe kılıf almak isteyenler için Hepsiburada indirim yapmış

• zaferkahraman kullanıcısına yanıt

Gece yatarken %95 ti sabah %88 olmuştu normla mi? Geçen günlerde bu konudan bahsedilmişti bende merakımdan dün ilk defa kontrol ettim.

• Apple Online sitesinde 12 Pro 1-2 hafta iş günü ve 12 Pro max 1 iş günü güncellenmiş. Rengi/GB farklı iş günü gösterebilir.

• HzLtncn H kullanıcısına yanıt

Bu akşam deneyip sonucu sizinle paylaşırım. Benim kullandığım ayarları da size iletirim.

Gizlilikte GPS in gereksiz yere kullandığı sistemsel ayarları düzenliyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: burtii

Apple Online sitesinde 12 Pro 1-2 hafta iş günü ve 12 Pro max 1 iş günü güncellenmiş. Rengi/GB farklı iş günü gösterebilir.

inş pro stoku gelir artık bekle bekle sıkıldık

• 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.