Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mevcut telefonunuzu ikinci elde değerlendirip, 1000-2000 TL gibi bir eklemeyle iPhone 12 Pro Max alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildigim telefon fiyatlari 20 bin tl geçiçek yazik cok yazik iphone 5 1200tl iphone 6 2300tl iphone 6s 2600tl iphone 7 2700tl iphone 8 plus 3600tl alip kullandim ve burda durdum xs alma niyetin vardi fiyat 8000tl aşmiş iphone 12 15000tl kisacasi 6 deste 20 lik parayi masaya vurup iphone 11 pro ve 12 pro almak bilmiyorum adini siz koyun

• toysican kullanıcısına yanıt

aştın sen kendini ama...

burada leaker benim Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] 

• Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

• Alıntı metni:

Alıntı

metni:
    @anatolianwarrior Pro modeller kim bilir ne zaman gelir.

Jon Prosser, 13 Ekim'de düz 12'lerle aynı anda tanıtılacak ancak Kasım'da satışa çıkacak diyor Pro serisi için.

• iPhone'da çentiğin kalkacağı tarih 2022

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

Deneyimli ekran analisti Ross Young bugün, Mizuho Securities'den yaklaşmakta olan iPhone 12 serisinin yerini alacağı söylenen "iPhone 13" ve üçüncü nesil iPhone SE hakkında bir dizi bilgi paylaştı .

Apple, iPhone 12 ailesiyle geniş bir çıkışa hazırlanıyor. Firma aynı zamanda iPhone 13 modelleri üzerinde de aktif olarak çalışıyor.

Apple’dan artık hemen hemen kesin olarak 13 Ekim tarihinde dört yeni iPhone 12 modeli geliyor. Bu yeni telefonlar gündemden düşmezken, yukarıda da dediğimiz gibi sağlam bir kaynaktan ilk sağlam iPhone 13 bilgileri gelmiş durumda. Buna göre yeni aile yine dört farklı modelden oluşacak. Burada şimdilik 5,42 inç ve 6,06 inç ekranlara sahip iki adet iPhone 13‘ün olacağı, diğer modellerin ise 6,06 inç ve 6,67 inç ekran boyutlarına sahip 13 Pro ile 13 Pro Maxolacağı aktarılıyor. Ortak olarak 120 Hz OLED ekranlar üzerine kurulacak denilen aile, Pro ve Pro Max’te üçlü arka kamera, alttaki düz iPhone 13’lerde ise çiftli arka kamera taşıyacak.

Young, iPhone 13 Pro modellerindeki "en önemli gelişme" nin LTPO ekran teknolojisinin benimsenmesiyle uyumlu, değişken yenileme hızlarına sahip 120Hz kapasiteli ProMotion ekranların benimsenmesi olacağını söylüyor. Ekran panelleri birçok farklı firmadan gelecek denilen iPhone 13 ailesi, ekran çentiğini ise korumaya devam ettirecek gibi görünüyor. Çünkü kaynaklar telefonlarda çentikteki TrueDepth’ten gücünü alan Face ID‘nin olacağını aktarıyor. Apple çentiği ancak 2022’de gelecek iPhone 14’ler ile hayatımızdan çıkaracak gibi görünüyor.

Görünüşe göre ilkbahar 2022'ye kadar üçüncü nesil bir iPhone SE olmayacak. Üçüncü nesil iPhone SE'nin 6.1 inç LCD ekrana, Dokunmatik Kimliğe, 6 GHz altı 5G'ye ve iPhone 11 ile aynı çift kameraya sahip olması bekleniyor.

Kaynak: MacRumors - LOG

• scanh kullanıcısına yanıt

Yok onu biliyom hocam hani ülkemize taa ne zaman gelir anlamında dedim. 12 pro lar aralıktan önce mümkün değil gelmesi.

Bu arada çentik kalkması iphone 14 e saklanmış. Çok güzel duruyor tasarımı. 120 hertz ise 13 e saklanmış. Sanırım 5G de iphone 12 lerde sub6ghz olacak. Gerçi ülkemizde 5g siz satılır yine.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

5G’siz satılırsa bir sonraki sene ikinci elde epey değer kaybedebilir. 2021 sonu 2022 başı 5G’ye geçeriz diye tahmin ediyorum. Android orta segmentine bile 5G gelmeye başladı. Umarım Apple, Türkiye pazarında böyle bir hataya düşmez.

Samsung, Huawei, LG getirmemişti. yabancı kaynaklarda okudum bende. Gelse de sub6 gelir diyorlar. mmwave olmadıktan sonra bir anlamı yok. Global olarak söylüyorum bunu.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

Pro Max mmWave, diğer 12'ler sub-6GHz gelecek diye biliyorum.

Normal pro dada olmalı sadece pro max olması saçma olur. Apple hiçbirşeyi tam vermezki :)

• Estağfurullah hocam.

11 pro max de 12 pro max kılıfı nasıl duracağını net görüyoruz.

Değerli @toysican doğum günün kutlu olsun. @edwinnarc boynuz kulağı geçermiş 😁

Teşekkür ederim. Sizlere de sağlıklı ve uzun ömürler dilerim.

doğum günün kutlu olsun nice yaslara...Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] 

• Çok teşekkür ederim. Size de sağlıklı ömürler dilerim.

• İşte karşınızda iphone 12 PRO MAX bütün ihtişamıyla.

• Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

iPhone 12 Pro serisi final render

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.