Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alleyesonme22 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.614
Cevap
158
Favori
425.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 29 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 690
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 158
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • scanh (712 mesaj) pasifik. (364 mesaj) ScriptKidie (237 mesaj) Le7els (215 mesaj) zaferkahraman (185 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4973 mesaj) Mobil (2030 mesaj) Mini (120 mesaj) Uygulama (491 mesaj)
  • @
29 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
91. Sırada  bugün en iyi #11
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone >> Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]
Giriş
    1176 Mesaj

Mağazaya git hocam. 31 aralığa kadar var demişlerdi bana. 12 pro ve max içinde var dediler.

Hepsiburada vs'de prolar için yok diye biliyorum. Sen yinede mağazaya git sor. Yada site üzerinden canlı chat üzerinden de sorabilirsin.

Veya 12 pro alım sayfasına girin. Sağda teklife göz at var tıklayın. Bir yere yönlendirecek cihazın imeisini yazarak da bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmatadori -- 9 Aralık 2020; 11:51:27 >
    |
    |
    SeniorAwesome kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1606 Mesaj

Iphone 12'nin ekranı 8-7 Plus lara göre aslında fiziksel olarak büyük fakat kullanım alanı olarak küçük. Uygulamalarda alttan ve üstten kırpma oluyor ekran öğeleri küçük durumda bile olsa.

|
    |
  • Yarbay
    3304 Mesaj

Verilerle çok mantıklı bir karşılaştırma olmuş, ellerine sağlık 👏🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    zaferkahraman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    347 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Verilerle çok mantıklı bir karşılaştırma olmuş, ellerine sağlık 👏🏻

Anlayana :)

|
    |
  • Yarbay
    3304 Mesaj

Ellerine sağlık hocam çok güzel bir karşılaştırma olmuş. 11 Pro vs 12 Pro karşılaştırmana diyecek bir şey yok zaten doğru.

Watch için dediklerine de katılıyorum; çoğu kişi bir hevesle alıp daha sonra sıkılıyor, hergün şarj etmek de cabası.

AirPods Pro’nun baş ağrısı yaptığına dair çok yazan var. Bende de ağrı yaptı. Önceki gün müzik dinlerken kulak merkezli yoğun bir ağrı hissettim. Ama bu direkt yüksek ses kaynaklı mı AirPods kaynaklı mı bilmiyorum çünkü gürültü engelleme aktif değildi.

|
    |
    elmatadori kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    454 Mesaj

iPhone 12 serisi ile iPhone 11 serisi modem farkını test ettim dostlar izleyebilirsiniz 11 den geçmek isteyenler için bir sebep bence

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146896884

• Teğmen
    119 Mesaj

Telefonların modeme olan uzaklığı nedir acaba ? Eğer yakın sayılacak bir konumda 11 böyle sonuçlar veriyorsa bence telefonunuzu bir servise göstermelisiniz.
    |
    |
    Heimdall.. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    162 Mesaj

Hayırlı olsun hocam, kırmızı modeli de oldukça güzel duruyormuş. Telefon için hangi kabı almıştınız?

|
    |
    alidarkstone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    454 Mesaj

hemen masanın altında modem hocam 20 cm falan uzaklık yani.. telefonda sorun yok YouTube videosu açıyorum hiç takılmadan hd şekilde izliyorum video ılerlemerlınde falan sorun yok YouTube da bu karşılaştırma ıle alakalı baya video var hocam bakabılırsınız sonuclar hep bu şekilde çıkıyor.. mesela ign sitesini açıyorum ( yoğun data ve görsel içeren site) 12 kesinlikle full sayfayı daha hızlı yüklüyor

|
    |
    slmyavas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    590 Mesaj

iphone x kullanıyorsanız 12 pro modellerine bakmanız lazım. Tamam 12 de iyi telefon ancak iphone x den sonra xs - 11 pro - 12 pro modelleri amiral gemisidir. xr - 11 ve 12 iyi de olsa x te olan premium hisssi veremez.

|
    |
    _turbo_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj
    old school’lugumdan vazgecemedigim icin 8+ kullaniyorum hala, home tusunun eksikligi hissedilmiyor mu yahu?
    |
    |
  • Yarbay
    2540 Mesaj

Aynen katiliyorum bir yerde ayni seyleri yazmistim linc etmislerdi yine. Zaten X Oremium cihaz olarak cikti ve Oro versiyonlarin babasidir. X kullananlar genelde Orodan asagisini almaz. Benim icinde Pro modelden gerisi yalandir.
    |
    |
    boyieee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    71 Mesaj
    Bugune kadar telefonlara bu kadar para verenleri hep elestirdim. Daha sonra dusununce omrumun neredeyse yarisini gecirdigim cihazin iyisini kullanmayacaksam neden para kazaniyorum diyerek gaza geldim ve elestirdigim seyi ben de yaptim. Umarim dogru bi karar vermisimdir pisman olmam. Darisi diger tum almak isteyen arkadaslara. Daha iyileri sizlerin olsun arkadaslar.

• Binbaşı
    1242 Mesaj

Hocam ben de siyah pro max almayı düşünüyorum. Memnun musunuz renginden?

|
    |
    teleny77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3304 Mesaj

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Kılıf da çok şık.

|
    |
  • Binbaşı
    1311 Mesaj

12 serisinin modemi hangi marka ?

|
    |
  • Yarbay
    2072 Mesaj

Qualcomm
    |
    |
    Le7els kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    454 Mesaj

qualcomm x55 hocam

|
    |
    Le7els kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1311 Mesaj

android bi cihazla hız testi yapsanız fark daha çok anlaşılır hocam. bu sene niye inteli bıraktılar önemli bir nedeni varmı.

|
    |
  • Teğmen
    180 Mesaj

Hayırlı olsun
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.