Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mağazaya git hocam. 31 aralığa kadar var demişlerdi bana. 12 pro ve max içinde var dediler.

Hepsiburada vs'de prolar için yok diye biliyorum. Sen yinede mağazaya git sor. Yada site üzerinden canlı chat üzerinden de sorabilirsin.

Veya 12 pro alım sayfasına girin. Sağda teklife göz at var tıklayın. Bir yere yönlendirecek cihazın imeisini yazarak da bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmatadori -- 9 Aralık 2020; 11:51:27 >
  • Iphone 12'nin ekranı 8-7 Plus lara göre aslında fiziksel olarak büyük fakat kullanım alanı olarak küçük. Uygulamalarda alttan ve üstten kırpma oluyor ekran öğeleri küçük durumda bile olsa.

• zaferkahraman kullanıcısına yanıt

Verilerle çok mantıklı bir karşılaştırma olmuş, ellerine sağlık 👏🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Verilerle çok mantıklı bir karşılaştırma olmuş, ellerine sağlık 👏🏻

Anlayana :)

• elmatadori kullanıcısına yanıt

Ellerine sağlık hocam çok güzel bir karşılaştırma olmuş. 11 Pro vs 12 Pro karşılaştırmana diyecek bir şey yok zaten doğru.

Watch için dediklerine de katılıyorum; çoğu kişi bir hevesle alıp daha sonra sıkılıyor, hergün şarj etmek de cabası.

AirPods Pro’nun baş ağrısı yaptığına dair çok yazan var. Bende de ağrı yaptı. Önceki gün müzik dinlerken kulak merkezli yoğun bir ağrı hissettim. Ama bu direkt yüksek ses kaynaklı mı AirPods kaynaklı mı bilmiyorum çünkü gürültü engelleme aktif değildi.

• iPhone 12 serisi ile iPhone 11 serisi modem farkını test ettim dostlar izleyebilirsiniz 11 den geçmek isteyenler için bir sebep bence

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146896884

• Heimdall.. kullanıcısına yanıt
    Telefonların modeme olan uzaklığı nedir acaba ? Eğer yakın sayılacak bir konumda 11 böyle sonuçlar veriyorsa bence telefonunuzu bir servise göstermelisiniz.
  • alidarkstone kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam, kırmızı modeli de oldukça güzel duruyormuş. Telefon için hangi kabı almıştınız?

• slmyavas kullanıcısına yanıt

hemen masanın altında modem hocam 20 cm falan uzaklık yani.. telefonda sorun yok YouTube videosu açıyorum hiç takılmadan hd şekilde izliyorum video ılerlemerlınde falan sorun yok YouTube da bu karşılaştırma ıle alakalı baya video var hocam bakabılırsınız sonuclar hep bu şekilde çıkıyor.. mesela ign sitesini açıyorum ( yoğun data ve görsel içeren site) 12 kesinlikle full sayfayı daha hızlı yüklüyor

• _turbo_ kullanıcısına yanıt

iphone x kullanıyorsanız 12 pro modellerine bakmanız lazım. Tamam 12 de iyi telefon ancak iphone x den sonra xs - 11 pro - 12 pro modelleri amiral gemisidir. xr - 11 ve 12 iyi de olsa x te olan premium hisssi veremez.

• boyieee kullanıcısına yanıt
    Aynen katiliyorum bir yerde ayni seyleri yazmistim linc etmislerdi yine. Zaten X Oremium cihaz olarak cikti ve Oro versiyonlarin babasidir. X kullananlar genelde Orodan asagisini almaz. Benim icinde Pro modelden gerisi yalandir.
  • Bugune kadar telefonlara bu kadar para verenleri hep elestirdim. Daha sonra dusununce omrumun neredeyse yarisini gecirdigim cihazin iyisini kullanmayacaksam neden para kazaniyorum diyerek gaza geldim ve elestirdigim seyi ben de yaptim. Umarim dogru bi karar vermisimdir pisman olmam. Darisi diger tum almak isteyen arkadaslara. Daha iyileri sizlerin olsun arkadaslar.

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]
    Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

• teleny77 T kullanıcısına yanıt

Hocam ben de siyah pro max almayı düşünüyorum. Memnun musunuz renginden?

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Kılıf da çok şık.

12 serisinin modemi hangi marka ?

• Le7els kullanıcısına yanıt
    Qualcomm
  • Le7els kullanıcısına yanıt

qualcomm x55 hocam

android bi cihazla hız testi yapsanız fark daha çok anlaşılır hocam. bu sene niye inteli bıraktılar önemli bir nedeni varmı.

Hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.