Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam, pil ile ilgili deneyim sormuştum sizlere ancak tam doyurucu cevap alamadım. YouTube da gezinirken bu video ile karşılaştım ve 12 için ikna oldum. 12 pro ile 6,5 saat ekran süresi aldı eleman, benim için yeterli geldi. İlginç bir şekilde a14 işlemci artık ne kadar verimliyse pili iPhone 11 serisinden çok daha stabil kullanıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=8Xi8HfOCG8o&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dost..:) kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi diyorsun da ben 11 pro max kullanıcısı olarak boyuttan rahatsızım. Tek elle tutuş, ağırlık, cepte rahat olmaması vs konularda 12 pro ya geçmek istiyorum. 12 pro max 6,7 inch birde. Onun kullanımı daha zor. Neden 12 pro ile 12 pro max arasında teknik farklılıklar yapıyor apple anlamış değilim. Muhtemelen pazarlamadır tabiki ama o boyutta tel kullanmak istemiyorum şahsen. E dediğiniz gibi arada öyle teknik farklar olunca 15-16 bin veren birisinin aklı da doğal olarak 1-2 bin daha verip max mi alsam şeklinde karışıyor.
  • JuernofbaN kullanıcısına yanıt
    Bende dün 12 pro incelemek için gittim media markt a. Pro yoktu incelemek için. Mavi 12 vardı. Hiç beğenmedim bence de çok cırt olmuş. Ucuz duruyor. Hatta bi an irkildim 12 pro da mı bu ton mavi diye. Neyse ki pro daki mavi farklı bir maviymiş. 12 deki laciverte çalıyor. Ama hoş durmamış benm fikrim
  • Apple Türkiye'de iPhone 12 Pro Max Ne zaman satışa başlanacak duyumu olan var mı ?

• Benim de kişisel fikrim MAVİ düşünen pro alsın Düz12 Mavi kötü duruyor..

12 yerine acele etmeden 12 MİNİ yi tercih edin derim compact yapısı çok az farkı ile tercih edilebilir..

• _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt

Yok hocam çağrı merkezine sordum onlarda belli değil diyor,Aralık sonu ön sipariş Ocak ilk haftası teslimat olur gibime geliyor.

• arkadaşlar hepsiburada üzerinden pro siparişi geçmek istiyorum ancak eski telefona nakit ödeme üzerine ek 700 tl kampanyası pro için de geçerli mi
  • zncrsz16 Z kullanıcısına yanıt
    Sanirim proda yok

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnytkyz -- 6 Aralık 2020; 14:52:33 >
  • Cnytkyz C kullanıcısına yanıt

Gerçekten Pro serisiyle beraber fotoğrafçılık/video konusunda başka bir yere gidiyor Apple. Ekmek teknesi iPhone olan insanlar var artık. Çok büyük aşama kaydettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferkahraman

ne zaman ön sipariş vermiştiniz?

Alıntıları Göster

Hocam ön siparişe çıktığı gece yaklaşık 10 dakika sonra falan

bu arada cuma günü geldi telefonum, 7 aralık demişlerdi ama erkenden geldi

• scanh kullanıcısına yanıt
    İos 14.3 güncellemesinde AppleProRAW özelliği olacak.
  • Arkadaslar telefon icin ekranin tamamini kaplayan centiksiz spigen marka glas ekran koruyucu almayi dusunuyorum. Ekran koruyucu on kameranin kalitesini etkiliyor mu ? Cunku centikli oldugu zaman etrafinda cok toz biraktigini soyluyorlar. Tecrubesi olan birisi tecrubelerini aktarabilir mi ? Tesekkurler.

• teleny77 T kullanıcısına yanıt

Bir de bende simetri hastaligi var ekranin tamamini kapatan kenarlardan bosluk birakmayan bir ekran korucusu tavsiye edebilir misiniz ?:)

Ben geçen sene kullanmadım. 11 ve 11 Pro Max'de tam kaplayan ekran korucu kullanan arkadaşlarım oldu. Memnunlar, ön kamerası ve face id noktasında bir sorun yaşamadılar yaklaşık 1 senedir.

Ben sürekli spigen kullanıyordum çok da memnundum 11 pro max de. Geçen gün biyerde panzer glass diye bir markanın kini yaptırdım meğerse spigen okadr iyi değilmiş :) kesinlikle panzer glass öneriyorm. Hem kenarlar çok iyi oval hem görüntü kalitesi hiç azalmıyor. Biraz pahalı sadece.
  • Neden konudaki 200 küsür bin okunma sıfırlanmış gözüküyor  

• RZGO R kullanıcısına yanıt
    İphone 11 Pro’ya gelecek mi?
  • scanh kullanıcısına yanıt
    Profesyonel fotoğrafçıyım. Video çekimlerimin tamamını İphone 11 Pro + Dji Osmo Mobile 3 ile yapıyorum. İncelemeleri izledim; 11 Pro ile 12 Pro arasında, çekilen fotoğrafı tam yakınlaştırdığınızda sadece detaylarda fark edilir fark var. Normal açıda gözle görülmesi imkansız. Tereddütte kaldım geçip geçmeme konusunda
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.