Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam zaten ipad Pro varmış elinizde bende direk iphone 11 alın ki bence o bile çok pahalı. Bu parayı sadece bir telefona veriyoruz altı üstü telefon... 8 plus dan iPhone 11 e geçtim mesela hiç fark yok kullanım açısından o da hızlıydı onun da kamerası güzeldi Vs şu An aynı şeyleri yapıyorum ama gereksiz yere cebimden para çıktı...Ayrıca düşünün o kadar para vereceksiniz şarj aleti bile yok altı üstü şarj aleti o bile yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cool_psy -- 21 Kasım 2020; 9:56:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Niye hocam e sim vodafone da fiyat niye artsın?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cool_psy kullanıcısına yanıt

E-SİM için tekrar imei kayıt gerekecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScbuLive94

Bu mesaj silindi.

11 pro 12 ile aynı fiyat.

12 almak daha mantıklı olur bana göre .hem daha büyük ekran. ceramic shield ,daha iyi işlemci.

kamera daha önemli olanlar 11 pro tercih edebilir tabi.

• Hakan.. kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cool_psy kullanıcısına yanıt

dostum aslında dediğin doğru. ama zaten iPad'in şarj aletini vs kullanacağım için şarj aleti muhabbetini çok kafaya takmıyorum açıkcası.

12 pro Görsel ve boyut olarak tam kafamdaki cihazdı. şekil olarak da aklımı çok çeldi.

miniyi görmem lazım belki miniye kayarım. ancak 128gb'ı 10500 tl. artılarını eksilerini yanyana koyduğumuzda pro ile aralarında çok bir fiyat farkı kalmıyor gibi. bilemedim kendimi ikna etmeye çalışıyorum. moraller bozuk :)

• Geçen sene 11 Pro Max 256GB 13.200 TL.'den satışa sunulmuştu yanılmıyorsam. Şimdi 12 Pro Max 256GB 18 Bin TL. olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Geçen sene 11 Pro Max 256GB 13.200 TL.'den satışa sunulmuştu yanılmıyorsam. Şimdi 12 Pro Max 256GB 18 Bin TL. olmuş.

ama maaşlar aynı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • silversmith S kullanıcısına yanıt

Aynen öyle hocam.

Geçen sene iPhone 11 Pro Max (1.099 dolar) 11.999 TL'den satışa sunuldu

Bu sene iPhone 12 Pro Max (1.099 dolar) 16.999 TL

Geçen sene iPhone 11 Pro Max 256 GB (1.249 dolar) 13.299 TL'den satışa sunuldu

Bu sene iPhone 12 Pro Max 256 GB (1.199 dolar) 17.999 TL.

Global'de 50 dolar indirim, bize 4 bin 700 TL zam olarak yansımış kur, vergiler ve Apple sağolsun :)

• En iyisi yurtdışına alıp gelmek üstüne ufak bi tatil , hem değişiklik olur hemde aynı fiyata kapatırsın.. Belki de daha ucuza.

• Yurt dışının önüne geçecekler göreceksiniz imei kayıt ücretlerine zam gelecek

• scanh kullanıcısına yanıt

Hocam napcanız siz geçecek misiniz? Ocak ortası diyorlar 12 pro max e

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

Valla ben saldım hocam artık sen Pro’nu al geç ben indirim falan kovalayım derken iPhone 13 Pro Max tanıtılır zaten 😂

Haha vazmıgeçtin hocam 12 pro max ten? Sana çok üzüldüm eylülde sattıydın telefonu o gün tanıtılcak diye. Bende şu an 11 pro max var. Geçip geçmemede kararsızım. Gerçi telefonda yok ortalıktada.

• Forumun zenginleri kim ortaya çıkacak artık 😂

• straptezlo S kullanıcısına yanıt

Mesela asgari ücret 10 Bin TL. olsaydı, bu kadar sorun olmazdı. Telefonun 18 Bin TL. olması eleştirilirdi ancak bu kadar çok eleştirilmezdi gibi. Para miktarı değil, alım gücü önemli.

Şu an kullandığım Note 10+ Samsung shop'ta 7 Bin TL'ye inmiş. Mart ayında 9 Bin TL'ye almıştım. Tabii markanın satış stratejisi farklı. 2 Bin TL.'den 20 Bin TL'ye kadar bir sürü modeli var. :) Normalde kur artışından etkilenmesi gerekirken, tam tersi düşüş yaşadı.Ama 11 serileri hep zam yedi.

• onboardx O kullanıcısına yanıt

Böbreklerini satıp alanlar olmasın da kim alırsa alsın.  

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.