Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Amazon'dan alır yeşil ekran varsa iade ederim.

Başka yerden alırsam servis servis gezip swap cihaz verirler

amazon dan aldığın zaman para iadesi mi yapıyor ? yoksa ürünü bire bir değişim mi yapıyor?

telefonu al kullan beğenmedin deyip geri alıyolar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konya -- 19 Kasım 2020; 15:56:30 >
  • konya kullanıcısına yanıt
    1. Para iadesi yapıyor.
    2. Evet beğenmedim diyip değiştirirsin ama suistimal edersen tüm amazonlardan seni banlarlar hatta adli süreç başlatabilirler yani iade işinin bokunu çıkarmamak gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 19 Kasım 2020; 16:13:23 >
  • Dostlar hızlıca bir soru soracağım. Bu iPhone 11 Pro cihazlarda ''optik kamera sabitleyici'' diye bir özellik olduğunu duymuştum yanlış telafuz ettiysem kusura bakmayın hani bu bisiklet sürerken ya da koşu yaparken çekilen videonun titremesini engelleyen teknolojiden bahsediyorum bu özellik iPhone 12 de mevcut mu acaba? iPhone 11 Pro 64 GB ya da iPhone 12 128 GB alma arasında kaldım sizin görüşleriniz neler?

• scanh kullanıcısına yanıt

hocam 13 serisine geçecekmisiniz. seneye her sene model yeniliyorsunuz sanırım. yoksa dolar 20 lira olur hiç alınmaz mı 13 serisi.

• tync2006 T kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla i11de de var. Yanlış biliyorsam arkadaşlar düzeltecektir zaten beni

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

1. Para iadesi yapıyor.
    2. Evet beğenmedim diyip değiştirirsin ama suistimal edersen tüm amazonlardan seni banlarlar hatta adli süreç başlatabilirler yani iade işinin bokunu çıkarmamak gerekir

çok ilginç bence amazon tr den çekilir heralde

banlasılar tabiki suistimal edenleri

10 telefon alırsın hadi bunun en fazla 2 tane geri iade et onun dışında sıkıntıntı

açılan telefon bence hiç kabul edilip alınmaması gerekir aslında

• tync2006 T kullanıcısına yanıt

Evet OIS mevcut 11 serisi, 11 Pro Serisi, 12 serisi ve 12 Pro serisi modellerinde. Ayrıca 12 Pro Max'deki OIS sensör odaklı.

• Le7els kullanıcısına yanıt

Hocam dolar kaç olur bilemem ama geçmek isterim. Ben her sene yenilemezdim. 3-5 senelik döngülerim vardı önceden ama her sene yenilemekle 5 senede bir değiştirmenin maddi açıdan bişey farkettirmediğini anladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konya kullanıcısına yanıt

Bir şey olmaz Amazon.de de garantisi 1 ay sonra bitecek Anakartım arızalandı mail attım. İngiltereden bir bayan aradı muhabbet ettik Türkiye ile ilgili falan konuştuk Türkiye'yi özlemiş Bana ürünü garntiniz bitmeden gönderin ücret iadesi yapalım bizzat takip edeceğim dedi.

Beraber hemen yeni Anakart siparişi verdik nakliye ücretimi de kendisi sildi bi 80 dk kadar konuştuk ve yemin ediyorum bana Anakartın arızasını sormadı nasıl arızalandı sormadı. Anakart fotoğrafını bile istemedi Amazon size güveniyor Amazon garantisi altındasınız dedi.

2 Monitör iade ettim.

1 airpods pro 75 gün kullanıp iade ettim neye göre karar veriyorlar bilmiyorum fakat art niyetlileri mutlaka yakalıyorladır konuşma,yazışma şeklinden falan anlarlar diye tahmin ediyorum.

9-10 bin tl param var 2 monitör alacağım Amazon'un getirmesini bekliyorum çünkü güveniyorum

Türk firmalarına para kaptırmayın 3-5 fazla verip Amazon'dan alın o duygu anlatılmaz en ufak problem de hemen yardımcı oluyorlar en başta güven hissi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 20 Kasım 2020; 11:27:37 >

peki hocam degerinde nasil satabiliyor sunuz cihazları?

• sstarr S kullanıcısına yanıt

Satılıyor. Aslında iPhone'ları satabilmek değil, satamamak bir başarı. Aceleci davranılmadığı sürece ederinde satmak çok zor değil.

ki bugün iPad Pro 2018 11"imi sattım istediğim fiyata.

apple ürünlerini çok temiz tutarım. temiz bir Apple'ın satılmama ihtimali yok. Sıfıra yakın fiyat istemiyorsanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: herhangibirey

Bazı serilerindeki dediğiniz sadece 1 yada 2 örnek. Her sene oluyor böyle ilk çıktığı zaman. Çok takmayın böyle şeyleri.

• zaferkahraman kullanıcısına yanıt
    Redditte azımsanmayacak kadar örnek var. İlk cihazını bu yüzden iade edip ikinci cihazında tekrardan bu sorunu yaşayan bile olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferkahraman

Bazı serilerindeki dediğiniz sadece 1 yada 2 örnek. Her sene oluyor böyle ilk çıktığı zaman. Çok takmayın böyle şeyleri.

Alıntıları Göster

1 yada 2 örnek ile gsmarena ya çıkmazdı diye düşünüyorum, iphone 7 zamanında da sarı ekran sorunu vardı iki kere cihaz değişmiştim, umarım dediğiniz gibi örnekler çok değildir ve düzelir

• Yav faiz kararı açıklandı, doların euronun durumu belli, cihazların 4 Aralık’ta çıkacağı kesinleşti. Açıklayın şu fiyatlarını yolumuza bakalım hesabımızı kitabımızı onu göre yapalım.

• Beyler gerekmiyorsa İphone 12 almayın babamın eksi nokia telefonu artık kullanılmaz duruma geldi.

2 ihtimal var ya android alacağım babama vereceğim yada Kendime İphone 12 Pro veya Pro MAX alıp bendeki İphone 8 plsu'ı babama vereceğim.

Ben normal şartlarda almazdım mücbir sebep nedeni ile almak zorundayım gönlüm Android cihazlara para vermeye razı değil.

8 Plus da ilk günkü gibi yani İphone 12 PRO normal şartlar da benim ihtiyacım yok sizde gerekmiyorsa almayın :)

• iPhone 12 pro max alacağım ön sipariş açılsa da alsak

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.