Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

😂😂😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rand_Al_Thor

Nereden alıyorsun hocam o fiyata ?
    O fiyata temin edebilecek olsam 1 dakika düşünmezdim.
    Amerika'da yaşıyorsan başka tabii, ama o zamanda dolar kurunu düşünmezdin zaten.

Dolar ve vergi durduruyor demek istedim aslında 1099 dolara. O fiyata yok işte maalesef 😕

• Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

Bu fiyat listesi doğru çıkarsa rezalet. Nasıl aynı fiyata sahip 2 telefondan biri diğerine göre 1000 TL daha pahalıya satılır? Çok büyük rezalet. Umarım doğru çıkmaz. Çıkarsa da bu rezaleti her yerde dillendirmek gerekir.

• scanh kullanıcısına yanıt

Delinin teki taş atmış kimse çıkaramamış hocam. Alakasız bunlar.

Fiyat doğru içerden bilgi geldi banada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iPhone 11 pro max 256 mı 12 pro max 128 mi almalıyım.11 pro max fiyat 15000 tl 12 pro max daha yüksek olacak diye söylenti var hatta sızıntı var 12 pro max almaya değer mi ? sürekli telefon almam uzun süre kullanırım en az 5 yıl ne yapayım ne önerirsiniz ?

• Tiegro kullanıcısına yanıt

Fiyat doğru olsa nolur? Mantıksız. Nasıl satış fiyatı aynı olan 2 telefondan biri 1000 tl fazlaya satılır?

• tripleseven kullanıcısına yanıt

Düz seri iphone 11 ile bitmiştir benim için kasa kalitesi, ekran kalitesi ve kaba çerçeveler büyük ders oldu banaApple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] 

• RedManetics kullanıcısına yanıt
    12de ekran kalitesi aynı, en ince çerçeve de 12 minide. Pronun albenisini öldürmüşler bu seride. Kılıfsız kullananlar için kasa kalitelisi ve renk her zaman tercih sebebidir elbette

Mantıklı olduğunu savunmadım ki zaten

• Burak_Clk kullanıcısına yanıt

ileride 6gb ram ve lidarın belirleyici olacağını düşünüyorum

Eger bu fiyatlar dogruysa (cok ihtimal vermiyorum cunku asiri mantiksiz farklar var, hem duz ile pro arasinda, hem pro ile pro max arasinda, hem 128 ile 256 arasi fiyat farklarinda..) ben direk gider duz 12 256gb alir gecerim... Ama dedigim gibi boyle olmasina pek ihtimal vermiyorum, 128 ile 256gb arasi fiyat farkinin 1000₺ gibi dusuk olmasi veya 64 ile 128 arasi farkin 500₺ gibi dusuk olmasi cok sacma.. Bu listede duz 12 256, veya 12 pro 256 diger 12-12 pro opsiyonlarina gore cok daha mantiklilar.. Ama en mantiklisi duz 12 256 gibi geldi bana..

• eapantherea kullanıcısına yanıt

Liste mantıksız ötesi bir liste. Şuana kadar Apple’ın Türkiye’de uyguladığı fiyat politikasıyla zerre alakası yok. Düz modellere inanılmaz bir iskonto uygulanırken Pro’ya fahiş, Pro Max’e aşırı fahiş fiyatlar yazılmış. Umarım doğru çıkmaz.

• İPhone 12'lerin Türkiye'de satışa sunulacağı tarih 4 Aralık'mış. En azından elimizde artık bir tarih var. Hayırlı olsun.
    Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

• Bu site güvenilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: erturk unal

İPhone 12'lerin Türkiye'de satışa sunulacağı tarih 4 Aralık'mış. En azından elimizde artık bir tarih var. Hayırlı olsun.

Bu kim resmi distribütör mü

• straptezlo S kullanıcısına yanıt
    Gürgençler'e yakın bir sayfa. Daha dün Erdi Özüağ bu sayfadan gönderilen bir kargoyu gönderi olarak paylaştı. Yani tarih doğrudur diye düşünüyorum. Bugün yarın her yerde haberi yapılır zaten. Erdi Özüağ'ın paylaştığı gönderi şuydu:

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

• 4 Aralıkta bütün modeller çıkar diye düşünüyorum.

• erturk unal kullanıcısına yanıt
    1.5 ay gecikmeli oldu, 27 sinde fiyatlar aciklanir heralde 4 unde satin alinabilir olacaksa...

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.