Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bizim bulgaristana geldi 2530 leva 11 bin civarı TL ediyor:) alabiliyorum. Hatta bir kaç tane almayı düşünüyorum fiyat uygun.

12 pro max 128 GB bahsettiğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-37F4B34B4 -- 14 Kasım 2020; 22:36:26 >
  • İlk başta benim de mavi hoşuma gidiyordu ama sonra altın rengin daha iyi olduğunu karar verdim. Cıvık değil de tok bir sarısı var gibi duruyor. Yani fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla 😂 Gerçi İPhonedo da kutu açılışı videosunda altın rengin tonunu beğendiğini söylemişti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kubilay92 K kullanıcısına yanıt
    Olmuyor diye biliyorum ama siz yine de apple türkiyeye sorun

• Telefonların bir sorunu çıkmaya başlamış sim görmeme dokunmatik problemler arka cam çatlaması bence bize geç gelmesi daha mantıklı hiç değilse ilk seride ki hatalar bizde olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

Değişmiş olabilir hocam. Apple Türkiyeyi euro single market areadan çıkarmadan önce avrupadan alınan cihazların garantisi geçerliydi ama 2018-2017 gibi çıkardıktan sonra yurtdışı ürünlerinin garantisi geçerli değil diye biliyorum artık. Yanlış bilmiyorsam iphonelarda global garanti olmaması gerekiyor zaten
    Fiziksel çift sim kartlı iPhone 11 128 GB kullanıyorum. Cihaz hong kong için üretilen cihaz, garantim Türkiye’de 1 yıl geçerli. Bizzat Apple ile görüşüp teyit ettim.

• Arkadaşlar iphone 12 Pro max kaç gram ağırlığında

• Forumda paylaşılan fiyat sızıntısı doğru ise Apple düz modellerde dolar kurunu 8’e, Pro modellerde 8.60’a sabitlemiş. İnanılmaz bir ayrımcılık. Çok yanlış bir politika. Zaten geçen sene düz modele göre az satan pro modelleri bu sene daha da az satacak belliki ülkemizde. Umarım sızıntı yanlıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Forumda paylaşılan fiyat sızıntısı doğru ise Apple düz modellerde dolar kurunu 8’e, Pro modellerde 8.60’a sabitlemiş. İnanılmaz bir ayrımcılık. Çok yanlış bir politika. Zaten geçen sene düz modele göre az satan pro modelleri bu sene daha da az satacak belliki ülkemizde. Umarım sızıntı yanlıştır.

Merak ettiğin fiyatını bilmediğin birşey varsa sorabilirsin

• scanh kullanıcısına yanıt
    Gerçekten böyle bir şey yapacaklarsa inanılmaz saçma. Apple Türkiye bu sene zaten pro ve pro max modellerinde Türkiye’den bir atak beklemiyor bence hocam. Zaten stok sıkıntısı çekiyorlar sanırım. Bir de pro ve pro max’te ki olabilecek fiyat durumu iyice beklentileri düşürmüş olabilir. Bu sene vurgun yapacağı tek telefon 12 mini bence. Orda biraz daha düşük kurdan sürümden kazanayım kafası olabilir.

• Aynen öyle. Eğer sızıntı doğruysa; zaten Pro’lar az satacak bari düz modelleri uygun fiyatta tutalım demişler. Örneğin dolar kurunu tüm modellerde sabit tutsalar düz 12 128 gb ile 12 pro 128 gb arasındaki fark 2150 TL olmalı iken sızıntıya göre fark 3500 TL. İnanılmaz bir durum. Hala ihtimal vermek istemiyorum. Geçen sene de düz modele iskonto olmuştu ama Pro’lara bu derece bindirme yapmamışlardı.

Hangi fiyat sızıntısı hocam?

Bu sene zaten TR’den beklentilerinin olmadığını çoktan belli ettiler. Millet telefonu eskitti burada daha fiyatlar açıklanmadı. Kaçıncı sınıf ülke politikası bu bize yapılan bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

Hangi fiyat sızıntısı hocam?

• Hocam bu videoyu izlerken harap oldum ben de içim acıdı :D

• Şeytan diyor 256 gb 1099 usd iPhone 12 pro al. Dolar diyor alma 😐

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anticor -- 15 Kasım 2020; 13:0:43 >
  • anticor kullanıcısına yanıt
    Nereden alıyorsun hocam o fiyata ?
    O fiyata temin edebilecek olsam 1 dakika düşünmezdim.
    Amerika'da yaşıyorsan başka tabii, ama o zamanda dolar kurunu düşünmezdin zaten.

• allaha emanet beyler, son fiyat sızıntısından sonra ben düz 12 konusuna akayım bari 😂😂

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.