Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
260
Favori
1.013.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

11'i koşa koşa almayıp 12'nin fiyatlarını beklemek de mantıklı geliyor ama dolar 9'a doğru koşarken 11'i de bu fiyatlara bulmak mümkün olmayacak galiba  

• 11 64gb olan modelin resmî satış fiyatı 7999tl, eğer 12serisi yüksek bir fiyattan gelirse şu anda piyasada 7300e kadar bulunan 11 lere talep artacağından zam olmasa bile resmî satış fiyatı olan 7999a doğru tırmanması çok olası, bu bile dolaylı bir zam gibi olacaktır zaten 11ler için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi east10 -- 1 Kasım 2020; 10:13:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen sene apple tanıtımı 10 eylülde idi. 9 ekimde tr fiyatları açıklandı. 18 ekimde de satışa çıktı.

Bu sene ise 13 ekimde tanıtım yapıldı. Aynı şekilde giderse kasım ortasında yeni fiyatları öğrenirsiniz.

• Ben de yıllardır çerçevesiz küçük ekran köşeli tasarım iphone bekliyorum sonunda yaptı apple. İphone SE 1. Nesil kullanıyorum muhtemelen 12 mini çıktığı gibi alacağım.

Fiyat Tahminimi yazayım bulunsun :)

12 mini 64 9499

12 11499 olur gibi bu fiyalar ve aşağısı şu dolar hareketleriyle benim için kabul edilebilir bundan yukarısı fazla olur. 12 mini'nin 9999'dan fazla 9000den aşağı olma ihtimali yok bence. pro'larla igilenmediğim için fiyat tahminim ve beklentim de yok.

• bikereismiguzel kullanıcısına yanıt

Bu fiyatlar beklentiden öteye gitmez. Keşke böyle olsa ama imkansıza yakın....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar ne zaman açıklanır sizce? Ben de 11 den 12 ye geçmek istiyorum fahiş fiyat farkı olmazsa eğer.. Her gün apple sitesine girmekten gına geldi ;)

• Arkadaşlar maksimum 8.5k bütçem var iphone 11 almak istiyorum ama bugün gidip inceledim ekranı lcd olduğu için çok güzel gelmedi 12'yi beklemeli miyim?

• 8.5 k bütçeyle beklemek çok mantıklı değil bence. 12 en iyi senaryoda bile 10k altına zor görünüyor. Beklerken bütçeni artırabiliyorsan orası ayrı :)

• lost in turkey kullanıcısına yanıt
    Hocam iphone oled ekranlı bir cihaz istiyorum ama çok kararsızım.

• dupont81 kullanıcısına yanıt

Aynı durumda ben de bekliyorum, ama iphone 11 den yaklaşık 200-250 dolar fazla olacağı kesin

• 8.5k 12 fiyatı olmayacak maalesef kur bu düzeyde kalırsa belki indirim dönemlerinde acil değilse kesinlikle bekleyin düz 11 12 arasında fark daha fazla prolarda daha az

• sıkıldım artık bu fiyat muhabbetinden ne saçma bir ülkede yaşıyoruz

• Elinde parası olup fiyatların açıklanmasını bekleyenler,Aralık ayına kadar beklemek yerine paranızı dövize yatırın. Hem kaybınız olmaz hemde bir miktar artıştan dolayı kazançlı çıkarsınız.

• dost..:) kullanıcısına yanıt

%10000000 haklisiniz, biktik valla..

Ama bir yandan Apple dusunuyorum.. Adamlar bilanco yapiyor, kar zarar heaplari yapiliyor dolar 7.80. Tam surecekler hoop dolar 8.00.. Hayda tekrar yap.. Tam surecekler dolar hop 8.20... sonra tekrar hooop 8.40..

Ben bu oynaklikta Apple in dolari 11 TL olarak baz alacagini dusunuyorum.

• şimdi iphone 12 kaçtan çıkacak tahmin yapalım, 

şuanda iphone 11 fiyatı apple’da 8000 tl. 

Abd fiyatı kaç ? 600 dolar. 8000/600 = 13.3

İphone 12 abd’te kaç ? 830 dolar. 830*13.3 = 11.000 TL gibi bir fiyat çıkıyor!

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

şimdi iphone 12 kaçtan çıkacak tahmin yapalım, 

şuanda iphone 11 fiyatı apple’da 8000 tl. 

Abd fiyatı kaç ? 600 dolar. 8000/600 = 13.3

İphone 12 abd’te kaç ? 830 dolar. 830*13.3 = 11.000 TL gibi bir fiyat çıkıyor!

hesaplamayın Allah rızası için hesap yapmayın gına geldi yemin ediyorum lanet olsun iphone'nunada ekonomisine de dolarına da insanlarda psikoloji diye bir şey kalmadı  

• Cuma

• JusthingTr J kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar mı yoksa satış mı

Bilgileri nereden alıyorsun hocam merak ettim. Apple Türkiye ofisiyle mi bağlantın var?  

Trollüyor sadece

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.