Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
260
Favori
1.013.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mini en iyi ihtimalle 9,449 veya 9,999 ₺ olur. Ucuz gösterme açısından 10 binli sayılara çıkmazlar diye düşünüyorum  

• Ya ne iphonmus applemis, bi fiyat aciklmadi gitti. Dolar kurunu 10 TL den baz alicaklar bariz belli.. Geri kalan hesabi siz yapin..

• eğitim kampanyasında verilen kapalı kutu Airpods 2.nesil satıyorum, her ile kargoyla gönderebilirim, alıcılar pm atabilir.

• Sanırım seçimleri bekliyorlar fiyatları açıklamak için. Geçen seçimde dolar 40 kuruşa yakın artmıştı diye hatırlıyorum seçimde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FthK. kullanıcısına yanıt

iphone 4 ozamanlar 650 dolardı vergileri dahil etmeden hesap yapmışsın

• Arkadaşlar Apple Türkiye ofisinden tanıdığı eşi dostu olan yok mu hiç? Cihazların fiyatıyla, cıkış tarihiyle alakalı illa ki haber vardır.

• Aralığın 15’inde iphone’nun tüm telefonlarını raflarda görebileceğiz, fiyat skalası ise iphone 12 mini 64 GB 12.999 Türk lirasından satılacak, ve bu düz iphone 12 de 3500 TL fark oynayacakken diğer pro versiyonlarında 3.750 TL fark oynayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fearlestorm kullanıcısına yanıt
    Ben yurt dışı fiyatı değil, Türkiye fiyatının o zamanki ve şu andaki kur üzerinden karşılığını yazdım. Türkiye fiyatı da benim aldığım fiyat vergiler dahildi elbette...

• standartlarabidesi S kullanıcısına yanıt
    Ne yaptın ya roket atsaydın daha iyiydi....😔

• İlla ki alacağım diyorsun yani. Yalnız bu sefer model üzerinde kesin karar kıl. Fiyatlar uçtu çünkü...

12 pro max veya 12 pro düşünüyorum hocam. 12 Pro 256 GB ve 12 pro max 128 arasındayım. Fiyat ve kur durumu cok önemli. Astronomik rakamlarla çıkacaksa bu kadar beklemenin manası kalmaz. Tarihte belli değil. Ön görülebilir bir durum olsa ona göre kendimizi ayarlayacağız.

• 12 pro max çok büyük ve pahalı olacak. 12 pro yerine ise 12 alsanız bence maddi açıdan cebinizde en az 3000 TL daha kalır. 12 boyut olarak 11’e göre çok daha ergonomik olmuş.

12 minin boyutu da çok ilgimi çekti aslında. Fiyatlar açıklansa da ona göre karar versek. Olaya bak insan özelliklere göre cihaz seçer biz fiyata göre telefon kararı veriyoruz.

15-17 bin bir telefona verilir miciler gelmesin arkadaşlar. Herkesin kendi bütçesi kendi kararı

• Benim de ilk kararım 12 mini yönünde idi. Ancak mininin pil performansının çok iyi olacağını düşünmüyorum. 12’nin boyutları da iphone X boyutlarına gelmiş ve 32 gram da hafiflemiş 11’e göre. Bu yüzden şu anda 12’ye doğru yönlendim. Ancak bir arkadaşın yazdığı gibi 12-13 bin gibi bir fiyattan gelirse vazgeçerim almaktan....

• Telefon satışa çıkmasın geç gelsin anlarım da bu fiyat neden açıklanmıyor iyice takmış durumdayım. Böyle bir rezillik olamaz. Kuru 11-12’den al o zaman bu kadar korkuyorsan ne bu belirsizlik. İlk defa Türkiye piyasasına giriyorlar sanki.

• Mini de çok satacak öyle tahmin ediyorum hele de 8500-9 binden girerse

• quote:

Orijinalden alıntı: ironman

Mini de çok satacak öyle tahmin ediyorum hele de 8500-9 binden girerse

rüya rakamlar 8 plus zaten 7bin kafayı mı sıyırdınız siz en az 10 yada 11bin olur mini

• Bir ihtimal mini, 11'den çok pahalı olmaz belki diye bekliyorum ama beklemeyip 11 mi alsam bilemedim.  

Bekledikçe dolar da alıp başını gidiyor.  

• FearlessRoom F kullanıcısına yanıt

hiç sorma kasım ayındayız daha fiyat öğrenicez millet kullanmaya başladı burda daha fiyat belli değil soğumaya başladım ama airpodsum falan var mecbur bekliyorum

• fiyat beklentim

mini 8500

normal 12 9200

pro 11,000

iphone 11 resmi kanaldan olmasada artık ülkemizde çok rahat 7500e falan bulunuyor.

tr ye özel fiyatla giricekler bence minide direk Türkiye gibi ülkelere oynicaklar 8500 max 9000 bence

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.