Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.790
Cevap
261
Favori
1.012.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Siyah tam bir bütünlük içerisinde bence daha güzel. Zaten iki renk var iyi olan bana göre 1. Siyah 2. Beyaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakay27

İphone 12’nin en güzel rengi beyaz olmuş bence... Alüminyum renginin beyazla uyumu premium bir his katmış telefona... diğer renklerde alüminyumun üstüne telefonun renginde kaplama yapılması bana göre ucuz gösteriyor telefonu... siz ne dersiniz?

Çok haklısınız beyaz benimde en çok hoşuma giden renk oldu zevkler renkler meselesi gerçi ama alamıyoruz 3 maaş vermemiz lazım ki bi iPhone 12 alalım Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel_lowe -- 26 Kasım 2020; 9:7:31 >
  • Ben siyahcıyım. Ama beyazda dürtmüyor değil. 5s de beyaz almıştım. Yanları darbe ve çizikler de çok kötü göstermişti. Birde siyahı deneyeceğim galiba şimdi. X kullanıyorum şuan siyah ama kasası çelik ve parlak olduğu için bir sorun yaşamadım

• Yarın e-ticaret sitelerinde de ön siparişe açılacak mı acaba bilgisi olan var mı ?

• haacar kullanıcısına yanıt
    Valla tahminimce sadece apple.com da acilir gibime geliyor, 4 unde de ticari sitelerden normal siparis olur gibime geliyor
  • Bir de bu ön sipariş olayının aşamalarını bilen var mıdır?

• Bir sorum olacak yeri burası olmayabilir ama lütfen bilen arkadaslar yönlendirirse çok sevinirim. Yardım rica ediyorum.

icloud 5 gb storage dolmak üzere 4.5 gb kullanılıyor gösteriyor. baktığımda 2,7 gb backups verileri yer kaplıyor. şimdi ben icloud storage ayarlarına girip orada backups ı tamamen sil desem benim albümdeki fotolarımda gider mi?

ben sadece orada 2.7 gb olan backups ı silmek ve yer acmak istiyorum. bunu yaptığımda fotolarım gitmemesi lazım diye dusunuyorum cunku photos diye ayrıca 1.3 gb gösteriyor. "backupsi sil" dediğim de mesela dosyalar içinde İNDİRİLEN pdflerım de gider mi acaba? vs vs sorular.. kısaca yer acmak için o yedekleri tamamen silmem sorun olur mu? nihayetinde sidikten sonra her wifi noktasında cihaz yeniden yedekleme yapacak zaten gunluk. umarım cvp alabilirim.

• Arkadaşlar selamlar, ön sipariş günü geldi çattı ve sizlere ufak bir sorum olacak.

ilk etapta pro almayı düşünüyordum ancak pro ile düz modeller arasındaki fark o kadar azdı ki bir miktar aklım çelindi. Sonrasında Apple fiyatları da açıklayınca, fiyat hesaplamasında pro ile düzler arasında çok bariz bir avantaj yaratıldığını gördüm.

Sonuç olarak 256gb 12 alıp geçmeyi planlıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz pro ile düz 12 arasında?

Yani 2x optik zoom, düşük ışıkta portre modu, ram farkı, ekran parlaklığı farkı. Hepsi bu ve bunların bana göre çok çok az önemi var.
  • MilanRapajic M kullanıcısına yanıt

12 128 alacağım bende acaba gece mi başlayacak on sipariş onu öğrenmek lazım

• Bende x kullanıyorum. 12 düşünüyorum. Ama kasa alüminyum diye tedirginim. 12 pro isterdim fakat arada çok fark var. Alüminyum kasadan dolayı biraz tedirginim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MilanRapajic

Arkadaşlar selamlar, ön sipariş günü geldi çattı ve sizlere ufak bir sorum olacak.

ilk etapta pro almayı düşünüyordum ancak pro ile düz modeller arasındaki fark o kadar azdı ki bir miktar aklım çelindi. Sonrasında Apple fiyatları da açıklayınca, fiyat hesaplamasında pro ile düzler arasında çok bariz bir avantaj yaratıldığını gördüm.

Sonuç olarak 256gb 12 alıp geçmeyi planlıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz pro ile düz 12 arasında?

Yani 2x optik zoom, düşük ışıkta portre modu, ram farkı, ekran parlaklığı farkı. Hepsi bu ve bunların bana göre çok çok az önemi var.

Kesinlikle düz 12 alınır. Türkiye’den Pro alan ya zengindir ya da salaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: kingsottoman

Bir de bu ön sipariş olayının aşamalarını bilen var mıdır?

Ön siparişte herhangi bir fiyat indirimi veya hediye ürün verilmediği için bu şekilde almaya gerek yok. Avantajlı bir durum olursa ön siparişin anlamı olurdu. Diğer operatörler ve Amazon sayfasından belki de fiyat olarak daha uyguna ürüne sahip olabilirsiniz.

• Ön siparişler saat kaçta başlar erkenden başvurmanın bir avantajı var mıdır ?

• Apple düz 12 ve 12 Pro’yu 4 Aralık’ta satışa sunarken, Mini ve Pro Max’te ülkemizde henüz tarih belirtmedi. Tahminimce bir ay da onların gelmesi sürer ve yeni yılda 4 Ocak tarihinde ürünler satışa sunulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: skullsege

Ön siparişler saat kaçta başlar erkenden başvurmanın bir avantajı var mıdır ?

Hediye veya indirim bekliyorsanız hemen üstteki mesajımda yazdığım gibi yok. Stok sıkıntısı yaşanır mı anlamında soruyorsanız hiç sanmıyorum. Bu fiyatlara ülkemizde alacak insan sayısı oldukça azaldı. Rahatça telefonunuzun istediğiniz rengi ve modeli alırsınız.

• Kazall kullanıcısına yanıt

Ne fark var çelikle?

• MambaVino kullanıcısına yanıt

Hediye konusunda Apple'ın politikalarını biliyorum teşekkür ederim, bu konuda Samsung çok daha iyi kesinlikle. Ben stok ve erken teslim anlamında demiştim.

• Arkadaşlar merhaba,

Samsung Note 9 a veda etme zamanı geldi bu sene.

Sürekli 11-12 karşılaştırmaları var ancak hiç 12-12 pro karşılaştırması görmedim.

12 yerinde 12 pro tercih etmeye değecek 3-4 bin TL fark bana yok gibi geliyor, sizin düşünceniz nedir?

• Bugun elime iPhone12 Mini gecti birtane ve inceleme firsati buldum. Elde cok hos duruyor ve tek elle kullanimi kolay. iPhone 8 veya SE 2020 den ebat olarak daha kisa ve daha dar ama Ekran olarak daha buyuk. Telefon cok hafif kus gibi. Acikcasi cok tatli ve hos olmus. Kucuk telefon sevenlerde artik buyuk ekran kullanmis olacaklar. Basarili olmus ben sevdim.

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 26 Kasım 2020; 16:30:12 >
  • MambaVino kullanıcısına yanıt
    Hocam ps de yasanan durum bunda da yasanabilir.. Yani verecek yoktur diyorsunuz da oyle bir oluyor ki sasirirsiniz.. On siparisin 3.-4. Gununde stok kalmazsa sasirmam o kadar soyleyim..
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.