Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
260
Favori
1.013.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben iPhone 11 + AirPods pro aldım saat olarak ise Gear s3 frontier kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alacak olanlara şimdiden hayırlı olsun, fiyatlar uçuk geldi.

• iphonedo reis diyorsa bir bildiği vardır. Düz 12 en tırt model demiş. Mini ya da pro max'e yönelin bence.

• 8299-8499'dan gelir diyen 12miniciler saklanmayın hadi sohbete sizde lütfen 😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur4591 -- 20 Kasım 2020; 22:45:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OMEGALUL O kullanıcısına yanıt
    Şu mini incelemesini bi yüklemedi gitti ya

• 11 promaxmi almak daha mantıklı 12 promu iki cihaz arasında git gel yaşıyorum yenilenmiş kasa ve 5g beni cezbediyor açıkçası

• KDV ve yasal ücretler dahildir: Yaklaşık 6.458,00 TL :))))))))))))))))))))))

• Hocam Samsung galaxy Watch almak istiyorum bende xs kullanıyorum Samsung saatler ile telefin uyumu nasıl sizce ?

• Cidden düz 12'lerin tüm GB'larını getirebilecekleri en ucuz şekliyle satışa çıkarmışlar. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun.

• Yuh. Yuuuh.

• olcayypc O kullanıcısına yanıt
    Bütün bildirimler saate düşüyor ama Apple Sağlık adımları toplam göstermiyor. Bende kalp hızı ve adımları görmek için Samsung Health indirdim orda gösteriyor herşeyi.

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satürnlü06 -- 20 Kasım 2020; 22:59:49 >
  • Ben havlu atıyorum, alacaklara hayırlı olsun, 12 mini maksimum 8000 e razıydım

• Yav arkadaşlar 12 Mini ve 12'nin fiyatlarına laf ediyorsunuz da adamlar zaten getirebilecekleri en ucuz fiyatlara getirmiş. Hele düz 12'de sağlam iskonto var. Asıl geçirmasyon Pro modellerde.

• en iyi 128 gb 12 mini 8999 tl olsaydı cok daha güzel olacaktı apple kendi ayağına sıktı

• Dolar kurunu kaçtan hesaplamışlar ?

• Arama konuşma ve mesaj cevap verme yapılıyor mu hocam ?

• börü06 kullanıcısına yanıt
    O fiyatları vermeyin derim hocam yazık edersiniz

• börü06 kullanıcısına yanıt
    5G Türkiye’de yaşıyorsanız hiç cezbetmesin bence. Dünya’da bile daha çok çok yeni başlamışken Türkiye’de aktif bir şekilde kullanılmasına daha çok yıllar var.

• Apple Türkiye neden "eski iphone getir indirim al " diye kampanya yapmıyor,çok ilginç... isviçrede iphone 12 mini 256gb 8000 tl,eski telefonunuda seçiyorsun seri numara ve durumunu söylüyorsun indirim yapıyor .. Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] 

https://www.apple.com/ch-de/shop/buy-iphone/iphone-12

• haacar kullanıcısına yanıt

12 Mini: 7.90

12: 7.64

12 Pro: 8.40

12 Pro Max: 8.66

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.