Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
260
Favori
1.013.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba Amazon tr’den bakabilirsiniz kampanyalı uygun kılıflar oluyor ben şuan baseus ultra ince kılıf kullanıyorum sadece masaya filen bırakırken arka tarafı çizilmemesi için arabada bu akşam telefonumu düşürdüm arka kamera lensinin yanındaki plastik siyah kısımda iki tane uzak çizik oluştu çokta şe yapmamak lazım amaan 😁

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yurt dışından telefon alınca mesela ispanya, Yunanistan, Romanya sallıyorum... TR'ye getirip turkcell gibi mağazaya gidip kayıt yaptırabilirim dimi başka dikkat etmem gereken bir şey var mı? Satın alırken veya başka bir şey?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İphone 12 mininin fiyatı bayağı artmış, sebebini bilen var mı?

• mahir212 M kullanıcısına yanıt
    Ne aldınız hocam bende düşünüyorum da

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Takılı hattın sahibi ve pasaport sahibinin aynı kişi olması gerekiyor. Kayıt işlemini e-devletten de yapabilirsiniz

• Merhaba benzinlikte şans eseri fark ettim hoşuma gitti şuan için memnunum gayet güzel 240 TL verdim sanırım

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

• Merhaba. Biraz komik bir soru soracağım ama bilen varsa yardımını rica edeceğim. Klavyede mesaj, metin vs. yazarken cümle içinde geçen “için” edatının ilk harfini bazen nedense büyük “İ” olarak yazıyor, sık sık düzeltmek zorunda kalıyorum. Bunu ayarlamanın bir yolu var mı yoksa bu bir klavye “bug”ı mı? Teşekkürler ☺️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hocam aradım ama kendi sitesinde bile bulamadım nereden satın aldnız acaba?

Kensa almakla büyük bir hata yapmışsınız. Çünkü kensa ne olduğu belirsiz bir marka olduğu için telefona zarar verebilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lexco kullanıcısına yanıt
    Aslında amacım telefonu tutması araçta fişi takılı değil şuanda ha arada bir lazım olurda o zaman kullanırım diye aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahir212 -- 11 Ağustos 2022; 19:1:8 >
  • Herkese selamlar.

11 bin liraya yurtdışı sıfır iPhone 12 almayı planlıyorum. 12'nin TR cihazları 18 bin tl. iPhone 14 tanıtılınca 12 satıştan kalkacak muhtemelen. Bu durumda 13'ün fiyatı düşer mi acaba? Kararsız kaldığım için sormak istedim.

İyi forumlar.

• yeminlihipokrat kullanıcısına yanıt
    Merhaba benim kendi düşüncem 11 almayı düşünüyordum 9 10 bin TL civarı garantili temiz sonra 13600 TL’ye çok temiz 12 buldum aldım sizede tavsiye ederim 12 çok hoşuma gitti ekran kalitesi vs harika

10,600 e geçen hafta sıfır yurt dışı aldım memnunum hocam

• einzelnn E kullanıcısına yanıt
    Hocam yurtdışı cihazların kaç ay kullanma süresi oluyor acaba ve o süre bitince nasıl bir yol izliyorsunuz acaba birde pasaporta işletseniz biraz masraflı ve tek hat üzerine açılıyormuş sanırım

Nerden aldınız acaba özelden veya burdan belirtebilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

bende iphone 11 i satıp 12 olmak istiyorum. ama eylülde 14 tanıtılacak 13 ler 12 fiyatına düşecek bence beklemekte fayda var pasaport kayıt sürem var daha nasılsa :)

Bende 30 haziranda aldım 11.400'e 128 GB yurtdışı 12. Beyazını istiyordum fakat hiç bir yerde beyaz kalmamıştı genel olarak siyah ve mor vardı bende 1-2 hafta daha beklememek için siyah aldım geçtim.

• Bu yıl içinde Iphone12 serisi telefonunu servise yollayıp değişim alan oldu mu?

• thelordof kullanıcısına yanıt

Ben 3 haftalık cihazımın ekranı çizildiği için THH'ye başvurup değişim aldım 2 ay kadar önce. Servis kullanıcı hatası demişti.

• 
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.