Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
260
Favori
1.013.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son guncellemeden sonra mi bilmiyorum ama,

İnstagramda videolardan storylerden ses cikmiyor ( ses Acik olmasina ragmen ) ses acma tusuna basinca ses cikmaya basliyor. Eskiden video nun ustune basinca sesi acar kapatirdi, Telefon sessize degilse direkt ses acik olarak izlerdik..

Bir ayari vs var mi bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jasonw kullanıcısına yanıt

bir sorun yok ise agrımayan basınızı agrıtmayın :)

• Telefon masada duruyor ve uzağım. Bildirim gelince ekran açılıyor ama yüzümü görmediği halde face id yüzümü görmüş gibi yazı çıkartıyor “ kilidi açmak için aşağı bakın”

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • rjopkq R kullanıcısına yanıt
    Baseus Simple MagSafe, Kablosuz Şarj Aleti, Siyahhttps://www.amazon.com.tr/dp/B01LXJRJY4/ref=cm_sw_r_cp_api_i_2WA5AFQ4GJG8BR5J5DN6?_encoding=UTF8&psc=1 Selam baseus magsafe şarj cihazı satın aldım fakat izlediğim incelemelerdeki gibi şarj aleti mıknatısla telefona yapışmıyor ve magsafe şarj animasyonu çıkmıyor. Onun yerine normal kablosuz şarj animasyonu çıkıyor. Daha önce bu sorunu yaşayan ve çözebilen var mı?

• Gençler merhaba ios 15,6 güncellemesinden sonra video, ağır çekim ve normal kamerada 0,5 e alınca kamerada dalgalanma şeklinde karıncalanma sorunu yaşayan var mı acaba

• iphone 12 64 gb kullanan var mı? depolama alanı sıkıntı çıkarıyor mu? elimde se 2020 128 gb var bunun 25 GB'ı dolu 1 yıllık cihaz. günlük kullanım, video izleme, sosyal medya,whatsapp, borsa uygulaması vs günü çıkartır mı?

• ogzmrt O kullanıcısına yanıt
    64 gb var, çok oyun oynayan biri değilseniz ve galerideki resimleri ara ara bir yerlere yedeklerseniz çokta sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Pil de 1 günü çıkartır ayrıca.

• araba için 3.0 usb typ-c dönüstürücü kullanan var mı hangi marka acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 31 Temmuz 2022; 10:3:30 >
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt

teşekkürler. eskiyi getirden yararlanacağım iphone 12 64 12500 e geliyor. bir de 5 aylık s21 plus(kardesimin cihazı) se 2020 üzerine 4000 tl sizce hangisi? bütçem 13 bin tl civarı.

• ogzmrt O kullanıcısına yanıt

S21 Plus benim de bir tanıdığımda var. Çok güzel cihaz ama tamamen tercih burada iOS ile Samsung arasında. Örnek vermek gerekirse ben 8 yıla yakın iOS macerasından sonra Kasım ayında S20FE ile Samsung'a geçiş yapmıştım fakat telefon her ne kadar çok güzel olsa da iOS'u özlediğimi fark ettim ve Nisan'da 11 ile geri döndüm iPhone'a. Şimdi de yaklaşık 1 aydır 12 kullanıyorum ve çok memnunum.

Kişiden kişiye değişir. Bana iOS çok daha rahat geliyor kullanım kolaylığı açısından ve sosyal medya uygulamaları iOS'ta çok daha iyi optimize olmuş durumda. Samsung'larda güzel telefonlar ama. Özellikle eski Samsung telefonlar gibi değil diyebilirim. En son S3 Mini kullanmıştım yıllar önce o dönemle alakası yok şimdiki Samsung'ların. Tamamen size bağlı bir tercih yani kısacası.

iPhone'un en sevdiğim yanı da yıllarca götürmesi ayrıca. 6S'i 2016'dan beri kullanıyordum şimdi de 12'yi epey bir kullanırım gibi gözüküyor.

• Wallcroft kullanıcısına yanıt

evet ben de iosa iyice alıştım. muhtemelen android bir cihaz alırsam tekrar iosa geçme isteğim olacak.

• Pil saglıgım %85 e inmiş (1.5 yılda) 80 inince serviste pil değişicem sanırım garantide olsa sorun yoksa ücretsiz değişim yapmıyorlar bende kesinlikle dışarıdan yaptırmam neyse fiyatı vericem artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 31 Temmuz 2022; 11:4:11 >
  • reko kullanıcısına yanıt
    80 e indiğinde eğer 500 döngüyü geçmemiş ise ve garanti süresi dolmadıysa ücretsiz değişim olur.

• İphone cihazlar için Türkiye de nfc özelliği kullanılmıyor mu ?

• Sintech S kullanıcısına yanıt

Döngüye nereden bakıyorduk

Ben ibackupbot uygulamasından bakıyorum itools ile de bakılıyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 31 Temmuz 2022; 14:46:34 >
  • Eyvallah arkadaşlar bakacagım şimdi

• Merhaba arkadaşlar bende uzun zamandır almayı düşündüğüm iphone 12 64 gb ye dün kavuştum ikinci el değişimden gelen pil sağlığı 100 siyah renk almak nasip oldu Bayadır iostan uzak kalmıştım çok hoşuma gitti gerçekten aldığıma mutluyum sizlerin tavsiye edeceği uygulama ve programlar varmı yüklemem gereken tavsiye lerinize ihtiyacım var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahir212 -- 31 Temmuz 2022; 21:35:49 >
  • 12 mini red 64gb nisan ayında aldım. Boyutu kafi gelmediği için satmak istiyorum. Nokta çizik yok telefonda isteyen arkadaşlar dmden ulaşabilirler.

• 
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.