Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
260
Favori
1.013.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güncelleme vereceğiz demişti ama halen bir gelişme yok. 10 güne kalmaz, güncelleme ile düzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben dun hard reset ve network reset yaptim.
    Su anda duzeldi niye anlamadim.

Düzenleme: sirideki problem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugsay -- 3 Mart 2021; 10:45:29 >
  • Herkese merhaba. 2 tane iPhone 12 almıştık. Karşı taraf beni aradığında rahatlıkla konuşabiliyoruz fakat ben karşı tarafı aradığımda ikimize de ne ses geliyor ne de gidiyor. Durum karşı taraf telefonu açıp kapayınca düzeliyor 3-4 günde bir tekrarlıyor. İki taraf da aynı model telefon aynı operatör ve yeni sim kartlar Herhangi bir fikri olan var mı?

• heyxme H kullanıcısına yanıt

volteyi kapatıp yeniden dener misiniz ?

• Kapattık hocam bir de böyle deneyelim teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: muzi_ko

Poco F2 pro dan sonra hafif geldi. Lakin pil işi keyifsiz haricinde problem yok gibi. Ha ayrıca Apple selam ver borçlu çık başka da derdi yok şimdilik

f2 pro çok mu agır hocam almayı düşünüyordum ama agır telefon sevmiyorum

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Bana göre ağır geldi. 219 gram poco, iphone 12 189 gram aradaki fark bu şekilde. Fiyatına göre ama tek geçerim. Özellik ekran şarj süresi gayet başarılı 5 G desteklemesi
  • muzi_ko kullanıcısına yanıt

iphone 12 189 değil 164 gr…

• Scarface1987 S kullanıcısına yanıt

Ben stokta olmadığı için spigen alacaktım ama içime sinmiyordu sonra bekledim stok girdi Apple hemen 20w aldım. 5w şarj aletim var aslında ama telefona ayıp oluyordu onunla şarj etmek 199 TL bayıldık adaptöre 😁😁😁

• Dejavu_54 kullanıcısına yanıt

Ben de dün akşam verdim apple’dan siparişi; ancak ürün Yemen’den geliyor sanırım:) 16 mart günü ulaşırmış. Çok uzun bir süre. Bekleyeceğiz napalım.

• Alternatif olarak anker nano 3 mü ne vardı ona da bakabilirsiniz. Ben kullanıyorum memnunum. Youtube da kıyaslamaları da vardı

• Scarface1987 S kullanıcısına yanıt

Yok hocam öyle yazdığına bakma ben pazar gecesi sipariş verdim salı sabahı elimdeydi. Onlar mahçup olmamak adına uzun tarih atıyorlar oraya 2 güne elinde olur en geç.

• hmobolo H kullanıcısına yanıt

Tek hat çalıştığından emin misiniz?

• Dejavu_54 kullanıcısına yanıt

Şimdi kargo takip için baktım :) İstanbul'dan yola çıkmış. Max 2 gün dediğiniz gibi :)

• Eğer yazılımsal değil ise bende sanırım ghost screen var. Beyaz ekranda oluyor tek. Forumda vs gezerken yanıtı gör veya bahsedilenler dediğim zaman ekranda 1 saniye veya daha az süre yazılar beliriyor sonra kayboluyor demin instagramda da oldu.

Çok nadir oluyor ama rahatsız edici umarım yazılımsal bir sorundur. 14.1 sürümüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranegade95 -- 5 Mart 2021; 3:4:9 >
  • sakiiin S kullanıcısına yanıt

Malesef. Araştırırsanız öyle olduğunu görebilirsiniz.

• Merhabalar, lacivert rengi kullananlarda dikkat etmesine rağmen boya dökülmesi yaşayan var mı?

YouTube da bazı videolarda sıkıntı olduğu söylenmiş ilk çıktığı zamanlar.

En ufak bir şeyde dökülmeye başlarsa sıkıntı çünkü ona göre beyaz ya da mavi tercih edeceğim, yardımcı olursanız sevinirim.
  • iphone 12 minin 8500 bandına inmesi mümkün müdür yakın zamanda tahminleriniz nedir

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt

Çiçeksepetinde 8600 bir kaç gündür

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 5 Mart 2021; 23:44:33 >
  • 12 mini 128 GB ile bugun tarikatiniza katildim arkadaslar :) iPhone 8'den geldim. Telefonla ilgili tavsiyelerinize acigim.

• 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.