Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
259
Favori
1.013.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi’den gerisi yalan bence powerbank konusunda. Tavsiye ederim kesinlikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

12 kullanmaktayım

O zaman bahsettigin kullanimla o degerleri ancak wifi ile aliyorsundur?
    Ben de 12 kullaniyorum ama mobil veride o degerler imkansiz.
  • BackConnect kullanıcısına yanıt

Şehirdışındaysam mobil veri ağırlıklı . Zaten o şekilde kullanınca daha önce de yazdığım gibi pil akşamı çıkarmıyor. günlük kullanımda wi -fi ile kullanıyorum.

Taşınabilir internetim var, onu kullanıyorum ama mobil veriyi hiç kapatmıyorum. Yani ikisi bir çalışıyor.

• Beyleri kredi kartınla cektirsem taksit yapma olasılığı varmı yoksa peşinmi direk banka taksit uygulaması filan yapıyor ya.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Bankanız aldıktan sonra size teklif sunacaktır.(Sms ya mobil bankacılık üzerinden) Misal ben teb kredi kartı kullanıyorum. 3 ay taksit için 420 lira ücret çıkarmıştı. Bankadan bankaya değişkenlik gösterebilir.
  • alig48 kullanıcısına yanıt

Direk kredi almak daha mı mantıklı olur hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Direk kredi almak daha mı mantıklı olur hocam

36 ay ing banka en uygun faizle alabilirsiniz. Kredi kartına faiz çok fazla oluyor.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Kredi içinde en az 400 tl sigorta bedeli gibi kesintiler olabilir. Tabi taksit sayısı daha fazla olacaktır.
  • İphone 12 mini pil korkusuyla almama rağmen bence gayet iyi iş çıkarmış gibi görünüyor.
    Sabah şarjdan çıkardım şuan 22 kalmış

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

• iphone 12 şarj ne kadar gidiyor beyler?

• Ben de iPhone 12 64gb siparişi ile aranıza katıldım. 256 alacaktım ancak fiyat farkı çok geldi onun yerine sandisk İxpand alırım dedim doğru mu yaptım bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

Ben de iPhone 12 64gb siparişi ile aranıza katıldım. 256 alacaktım ancak fiyat farkı çok geldi onun yerine sandisk İxpand alırım dedim doğru mu yaptım bilmiyorum

Yanlis yaptin ama yaoacak bisey yok artik 64luk iphone pismanliktir en azinfan 128 alsaydin

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

Yanlis yaptin ama yaoacak bisey yok artik 64luk iphone pismanliktir en azinfan 128 alsaydin

Alıntıları Göster

Neden ki iptal edebilirim

• Umut K. kullanıcısına yanıt
    Ben 64 luk almam bitane video cekiyorum 3 gb tutuyor zaten.
  • sandisk ixpand ile yedeklerim diye düşündüm. 128 ile 700 256 ile 2000 lira fark var, 128 GB ixpand ise 300 lira

• Merhaba. iPhone 11 ve 12 mini arasında kalanlar ne yapmalı sizce?

Benim açımdan durum şu: 12 ailesi bütçemi zorluyor, o yüzden en ucuz üyesi 12 mini alternatifim. İşlemci bir nesil daha genç, muhtemelen bir yıl daha fazla güncelleme alacak, ekranı daha iyi. iPhone 11 daha bütçeme uygun, ekran da daha büyük. iPhone 12 mini almaya değer mi bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1AB9A40D5

Merhaba. iPhone 11 ve 12 mini arasında kalanlar ne yapmalı sizce?

Benim açımdan durum şu: 12 ailesi bütçemi zorluyor, o yüzden en ucuz üyesi 12 mini alternatifim. İşlemci bir nesil daha genç, muhtemelen bir yıl daha fazla güncelleme alacak, ekranı daha iyi. iPhone 11 daha bütçeme uygun, ekran da daha büyük. iPhone 12 mini almaya değer mi bilemedim.

Telefonu yoğun kullanan biriyseniz Mini pil açısından üzebilir ama bence artık LCD ekranlı iPhone alınmaz.

• Hocam ben 11 kullanıyordum sattım 12 aldım. 12 elime daha geçmedi ancak baya inceleme şansı buldum

performans ve kamera çok farklı değil hissedeceğiniz bir fark yok

11 in ekranı çok kötü benim satma sebebim bu oldu

11 kaba bir telefon 12 nin tasarımları çok iyi

ve 5g desteği

12 mini küçük ekran kullanırsanız güzel telefon fiyatları da çok iyi seviyelerde

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1AB9A40D5

Merhaba. iPhone 11 ve 12 mini arasında kalanlar ne yapmalı sizce?

12 mini ile 11 arasinda kalmak mantikli degil ama mantik hatasi var, buyuk telefon istiyorsaniz 12 icin butecenizi zorlayin.

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.