Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
259
Favori
1.013.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sürenin önemi yok, 60mb'ı geçmemesi lazım video boyutunun. 60mb olsun isterse 10 dk olsun

• burki_rock kullanıcısına yanıt

Önceden de iphone kullandığım için iosa alışkınım. Bir miktar unuttuğum noktalar olsa da hatırlamak çok da zor olmadı. Ama samsungta aradığım şeyler de var. Mesela rehberde akıllı arama yok, edge ekran da yok.

note 8i 3 yılı aşkın bir süre kullandım, iphone 12yi de en az bu kadar kullanmak isterşm.

• Ben en çok gear s3 ile uyumda sıkıntı olacağından ve Allways on display olmamasından çekiniyorum. Aktif kullandığım şeyler bunlar. Ben ios ile hep içiçeyim ipad air 4 te var. Daha yeni şirket hattım se 2016 idi, note 10 lite ile değişti. Zaten telefonda ios yokluğu olması da iphone a dönme sebeplerimden sayılır.
  • visceroid V kullanıcısına yanıt

Hocam mevcut paketimde değişiklik olmadı. Tüm Turkcell Tim mağazaları eSim verebiliyormuş. Ancak ben Ankara Ankamall mağazasından hizmet alamadım. Biz henüz sürece dahil olmadık dediler. Bence bilmediklerinden uğraşmak istemediler. Bu sebeple Kızılaya gittim ve Kızılay Avm den 5 dk da geçiş sağladım. 50 liralık işlem ücreti aldılar.

Qr kodu olan bir kağıt veriliyor, telefona okutuyorsunuz ve işlem tamam. Sim kart olmadan hattımı kullanabiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 mini kullanan var mı şarj durumu nasıl memnunmusunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: yaman06

Hocam mevcut paketimde değişiklik olmadı. Tüm Turkcell Tim mağazaları eSim verebiliyormuş. Ancak ben Ankara Ankamall mağazasından hizmet alamadım. Biz henüz sürece dahil olmadık dediler. Bence bilmediklerinden uğraşmak istemediler. Bu sebeple Kızılaya gittim ve Kızılay Avm den 5 dk da geçiş sağladım. 50 liralık işlem ücreti aldılar.

Qr kodu olan bir kağıt veriliyor, telefona okutuyorsunuz ve işlem tamam. Sim kart olmadan hattımı kullanabiliyorum.

Var olan hattınızı esim'e çevirip vodafone fiziksel sim var anladığım kadarıyla. Teşekkürler, hayırlı olsun...

• yaman06 Y kullanıcısına yanıt
    Turk telekom ilk e-sim’e ücret almıyor. Turkcell ayıp etmiş.
  • Beyler şarj konusunda kapatabiliceğimiz özellikler var mı misal arkada yenileme gibi Bluetooth vs gibi

• burakay27 kullanıcısına yanıt

e sim ucreti bende odemedm ama ben platinum tarife kullaniyordum ?

• yaman06 Y kullanıcısına yanıt

elektronik imza ve sertifikaya sahip sim kartları da e sime geçmeye başladı mı ?

• pcgen P kullanıcısına yanıt
    Normal kullanıma 1 gün rahat yeterli 07:00-00:00 yoğun kullanıma da 07:00 21:00 görür
  • şimdiden 9.399 olmuş fiyat.  

• Turkcelldeki 12 ler kutulu mu acaba ? Ona göre sipariş vereceğim şimdi kaç günde gelir

• Bilgim yok hocam.

• Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt

Kutuludan kastınız şarj aleti ve kulaklık ise, 12 serisinin hiçbir modelinin kutusundan bu saydıklarım çıkmaz. Sadece br tarafı type c girişli lightning kablo çıkar.

• Sanırım iphone 12 mini çok tutmadı fiyatı hızlı düşmeye başladı. 64 gb olan 9200 tl fiyatlara kadar düştü. Böyle giderse 2-3 aya kalmaz (dolar kuru yükselmezse) çok rahat 8.500 tl alınır

• Mertccc M kullanıcısına yanıt

Hocam bugün gelen habere göre üretimi de azaltılmış. Üretim, Pro ve Pro Max modellerine kaydırılmış. Mini modeli globalde de tutmayan bir model oldu, indirim üstüne indirim geliyor. 8500'de olmayacak fiyatlar değil, düşmesi olası serbest piyasada.

• Teşekkür ederim evet onları kulaklık ve şarj aletini kastetmiştim

• 12 nin pili 11 pro ve 11 promax e göre nasıl yokmu gerçekçi bilgi verecek kullanıcı

• borabd kullanıcısına yanıt
    Benim kullanımıma göre 11 pro max a göre %10 civarı daha az gidiyor. Önceki telefonum 11 pro max di.
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.