Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.794
Cevap
260
Favori
1.013.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam ankerde güzel bir marka. Ama apple orjinal adaptörle arasında 50 TL var. Ben olsam orjinal apple alırım ki bende öyle yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Schwadorf S kullanıcısına yanıt
    Bende spigen 27w ve Apple arasında kalmıştım fiyat farkı var biraz ama apple orjinal alacağim büyük ihtimalle
    Ayrıca uzun vadede batarya ömrünğ galiba olumsuz etkileyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdBlue4you

Bende spigen 27w ve Apple arasında kalmıştım fiyat farkı var biraz ama apple orjinal alacağim büyük ihtimalle
    Ayrıca uzun vadede batarya ömrünğ galiba olumsuz etkileyecek

Ben de adaptör bakıyorum spigenin adaptörü çok büyük cepte vs taşıması zor gibi anker de çok ergonomik görünüyor ama apple 20w alacağım sanırım ben de

• Bu arada kılıf ve ekran koruyucu aldım arkadaşlar, Spigen in sitesinde indirim vardı Amazon ve Hepsiburada’ya göre haberiniz olsun.
  • Schwadorf S kullanıcısına yanıt

Tam kaplayan mi aldınız yoksa çentik kısmı açık olan mi aldınız ekran koruyucu olarak

• Arkadaşlar ses kesilmesi sorunu var ve devam ediyor. Bugün alarm 2 saniye çaldı ve durdu Allahtan gözümü açtım o sürede yoksa uyuya kalacaktım. Ekrana gidip baktım alarm çalmaya devam ediyor ama ses çıkmıyor. Ayarlardan sese baktım bar komple solda ses kapanmış. Hiçbir ayarı değiştirmedim, tuşa dokunmadım. Kafayı yemek üzereyim.

• lionessciri kullanıcısına yanıt
    Sıfırlamayı denediniz mi? Denemediyseniz sıfırlayıp temiz kurulum yapın bi deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igokkaya20 -- 13 Ocak 2021; 8:59:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: igokkaya20

Sıfırlamayı denediniz mi? Denemediyseniz sıfırlayıp temiz kurulum yapın bi deneyin.

Şimdilik cihazı kapatıp açtım. Alarm 3 saniye çalıp durdu ses komple kesildi ama alarm ekranda çalmaya devam ediyor bunun bir açıklaması olmalı. Yarın sabah için diğer alarmı da kuruyorum bakalım. Ses ve dokunuş kısmında ki açık olan sesin kendi kendine müdahalesiz kapanması çok garip. İşin daha da garibi telefona kılıf aldığımdan beri 4 kere oldu bu durum. Öncesinde yaşanmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: igokkaya20

• mutfansa33 M kullanıcısına yanıt
    Çentik açık aldım
  • Troyeden aldığım magsafe şarjı kullandığım halde iade edebilirmiyim?

• Arkadaşlar iphone 12 ye gelen aramalarda ses gelmiyor ve gitmiyor. Ama iphone 12 den karşı tarafa arama yapılınca bir problem yok . Sorun ne çözemedik

• bugrayeyer kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bendede var hattım turkcell sim kartı çıkarıp takınca düzeliyor ama bir müddet sonra yine oluyor bende çözemedim ama tahminim aramaları duyur altında hiçbirini seçildiği zaman olmuyor gibi deneyebilir misin

• Beyler normal 12 var. 1x video acida boyle odaklanma sıkıntisi varmis gibi geldi. 0,5x Ultra genis acida problem yokmus gibi...

Sizlerde durum ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaplan261 -- 13 Ocak 2021; 23:39:36 >
  • lionessciri kullanıcısına yanıt
    Açılmadı bende ama yazılımsal bir durum gibi görünüyor. Sıfırlayınca düzelir diye düşünüyorum.
  • Ankerin 20w lık şarj aletini kullanan varmı şu küçük kibar olan nasıl gerçekten hızlı mı acaba?
  • ip 12 mini 64 trendyolda 9087 satıcı nasa, bu satıcıdan alınır mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanssss

ip 12 mini 64 trendyolda 9087 satıcı nasa, bu satıcıdan alınır mı

128liğide bayagı düşmüş. Hepsiburada gibi siteler indirim yaparsa daha düşermi acaba?

Bin TL düştü. Mini çok satmıyor deniyor doğru mu

• quote:

Orijinalden alıntı: birdhunder

Aynı sorun bendede var hattım turkcell sim kartı çıkarıp takınca düzeliyor ama bir müddet sonra yine oluyor bende çözemedim ama tahminim aramaları duyur altında hiçbirini seçildiği zaman olmuyor gibi deneyebilir misin

Hocam bizdeki hatta Turkcell’di. Ağ ayarlarını sıfırladık düzeldi . Teşekkür ederim cevap yazdığın için 🙏

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

128liğide bayagı düşmüş. Hepsiburada gibi siteler indirim yaparsa daha düşermi acaba?

Bin TL düştü. Mini çok satmıyor deniyor doğru mu

Alıntıları Göster

Mini asiri pahali zaten

iphone 11 ile aynı para olsa satardı ama 10.000 verip mini alan olmaz

tam keriz avi o telefon

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.